عنوان

بی بی چک با خط خیلی کم رنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 598603 بازدید | 1290 پست
سلام نیلا جان مرسی از راهنمائیهات عزیزم امید وارم هیچ کدوم از این اتفاقها برام نیوفته یه نی نی نازه سالم داشته باشن . مرسی که انقدر به فکرمی
خداوند شبان من است از هیچ چیز نخواهم ترسید
سلام میناوش جان آرزوی قلبی منم همینه انشاالله خودتو نی نی ت سالم باشین منم یه هفته به پریم مونده دو روزه صبحها درد زیر شکم دارم مثل پری یه ذره حالت تهوع هم دارم نمیدونم شایدم تلقینه نمیدونم چیکار کنم کلافه م خدا کنه حامله باشم.......
خدایا دوستت دارم .....خدایا میخوام مامان شم.....کمکم کن.....آخه من فقط تورودارم.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام باران 1 و نیلای عزیزم ... مرسی که جواب سوالام رو دادین و به من توجه کردین :* والا من یه خورده دچار افسردگی شدم و هی الکی بیبی چک می ذارم :(((( الان دوروز از پریودم گذشته و من خیلی زیر دلم و رحمم و تخمدونام درد می کنه و چون تنبلی تخمدان دارم و هرماه با آمپول پریود شدم نمی تونم تشخیص بدم این درد پریوده یا چیز دیگه :(((( متأسفانه بدترین نوع انتظاره و باید تحمل کرد ....
2728
سلام نیلا جونم من هم نزدیکه پریودم علائمش رو داشتم حتی شدید تر صبح هم که از خواب بیدار میشدم حالت تهوع داشتم حس میکردم همش آب تو دهنم جمع میشه روزه پری بیبی چک دادم خیلی کمرنک شد 5 روز که از پری گذشت بتا دادم مثبت شد. روی سینت رگهای آبی نیافتاده یا نوک سینت دون دونای برجسته نیست؟
عسل جان ناراحت نباش من هم چند ماه مثل تو بودم هر دفعه که منفی میشد اعصابم میریخت به هم. به پیشنهاد یکی از دوستان تو همین سایت از روز اول تا هفتم پریودم دمکرده تخم هویج فرنگی خوردم باعث میشه که تخمک گذاری افزایش پیدا کنه و همون ماه باردار شدم پیشنهاد میکنم امتحان کن . روزی یک تا دو لیوان دمکرده تخم هویج فرنگی از روز اول تا هفت پری . اصلاً هم عصبی نشو عزیزم. راستی یه لیوانش رو حتماى باید ناشتا بخوری. :)
سلام دوستان عزیزم منم ایندفعه که پری شدم از روز اول تا پنجمین روز تخم هویج دم کردم البته جوشاندم و خوردم نمیدونم فرنگی بود یا نه همسرم خریده بود توچندتا سایت نوشته بود خوبه
خدایا دوستت دارم .....خدایا میخوام مامان شم.....کمکم کن.....آخه من فقط تورودارم.....
سلام عزیزانم امروز رفتم تو یه داروخونه تو نازی آباد بی بی چک خریدم فقط متاسفانه مدی کور داشت میگن خوب نیست ولی حوصله رفتن به جای دیگه رو نداشتم یه هفته به پریم مونده کی بزارم؟ نگین بعد گذشتن از وقت پری که طاقت ندارم
سلام منم 33 پری ام بیبی منفی شد امروز مارک مدیکور...پری هم نمیاد از چه مارک بیبی دیگه استفاده کنم؟یا آز بدم هفته آینده میخوام برم سفر نمیدونم وضعیتم چیه
یه غرور یخی یه ستاره ی سرد/یه شب از همه چی به خدا گله کرد/یه دفعه به خودش همه چی رو سپرد/دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد..........
عسل جان تمام دارو گیاهی ها دارن میتونی تهیه کنی . در ضمن میتونی شب قبل دم کنی بریزی تو یه ظرف بریزی با خودت ببری سر کار نوشه جان کنی.
2706