2703
2553
عنوان

بی بی چک با خط خیلی کم رنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 598516 بازدید | 1290 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
لی لی جون کلی منو نصیحت کردی بعد به خودت میگی پوچ و مول و... خدا نکنه عزیزم . ایشالا دوتایی همزمان مامان میشیم .

لی لی جون اون بالا قسمت کادر یاسی رنگ که عکست و نام کاربری ات هست ببین زیر عکست ریز نوشته نی نی سایت من و برو تو اون بعد سمت چپ ببین تو یه قسمت از بالا به پایین گزینه های مختلفی داره اونجا تنظیماتت هست.
برای اد کردن هم میری روی اسم طرف مقابل اشاره گر رو نگهدار ببین نوشته مشخصات کلیک کنی مشخصات طرف که میاد بعد یه گزینه داره به عنوان افزودن دوست من تو رو افزودم حالا تو باید قبول کنی . همون بالا تو کادر یاسی رنگ احتمالا االان نوشته یکی شما رو اد کرد منتظر جواب شماست و تو باید بری و قبول کنی .

من اون تاپیک رو که گفتی نمیتونم پیدا کنم خیلی خنگمممم
راستی دکترم نگفت که خارج رحمی باردارم بلکه هیچ جوابی نداد و گفت برو تکرار آزمایشت رو بیار . از اونایی هست که بدون اطمینان هیچ حرفی به طرف نمیزنه . منم از این نینی سایت این عیب و ایرادها رو رو خودم گذاشتم !
ترمه جون میری توی قسمت آگاهی از بارداری و خوش خبری اونجایی که نوشته "برو به صفحه" رو کلیک کن صفحه 25 رو انتخاب کن چون واسه منم جالب بود رفتم خوندم مرسی لی لی جون
2714
بی بی چک من (مارک وندفو) منفی بود فکر کنم دیگه قضیه بارداری منتفیه. فکر کردم الان که یک روز از پری گذشته بهتر نشون می ده ولی مثل این که این ماه هم قسمت نیست مادر شم
نه عزیزم من نمیگم مال من پوچ و موله میگم حتما" دکترهها به من هم میگن پوچ و مول
امیدی ندارم بهتره هرچه زودتر فکرشو کنار بذارم تست منفی جواب منفی داره
دایانا جون الن چک میکنم .

لی لی جون وقتی پری نشدی چرا نا امید شدی ؟ میگم شاید لقاح دیرترانجام شده واسه همین بیبی چک نشون نداده . میگن کسایی که لقاحشون دیر تر انجام میشه تستهاشونم دیرتر از بقیه مثبت میشه یا اینکه بعضی ها هم میگن به جنسیت بچه هم ربط داره
2706