2410
2553
عنوان

بی بی چک با خط خیلی کم رنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 598514 بازدید | 1290 پست
لی لی جون من با رسپینا موافقم . بهتره یواشکی یکروز در میون واسه خودت بیبی چک بذاری ( حتما مارک بیبی چک انیتک ) ایشالا تا مثبت بشه اونم خیلی پررنگ ! به کم رنگ ها دل خوش نکن ولی اگر مثبت باشه دیگه صد در صد قطعیه و میتونی بری آز بدی . اونوقت به همسری بگو ولی اگر زودتر بگی و خدای نکرده پری بشی خیلییییی آدم سرخورده میشه . بعدش هم فوری نرو به تمام خانواده هم نگو تا زمانی که بری دکتر و چک کنه ببینه همه چی سرجاش هست یا نه ! میدونی چرا این حرف رو میزنم ؟ آخه یکی از دوستام بعد مدتها حامله شد رفت همه جا تند تند خبر داد بعد رفت دکتر و فهمیدن که حاملگی پوچ بوده و جنین تشکیل نشده و این حرفها . من اگر خدا خواست و حامله شدم تا سه ماه اول تصمیم دارم بجز همسرم به کسی نگم چون تو سه ماه اول خطرات زیادی وجود داره .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من 6 ماهه که برای بچه دار شدن اقدام کردم و در تمام ماهها هم بیشتر علائم بارداری را داشتم به خاطر همین اهمیتی به علائم نمی دم ولی این ماه سر درد زیاد داشتم و تکرر ادرار و خواب آلودگی
البته خبر مشکوک بودن بی بی چک را به همسرم گفتم که ای کاش نمی گفتم حا لا موندم چه طور نا امیدش کنم
به شماره تلفن نمایندگی مدی کور زنگ زدم کسی جواب نداد و همین طور به سایتش هم رفتم ولی اون هم نتیجه ای نداشت
در مورد مخفی کردن نتیجه از دیگران کاملا" با شما موافقم چرا که در غیر این صورت چوپان دروغگو میشی
و ترمه جان عزیز ،در 1 الی 2 دقیقه اول خط T به هم وصل نشده بود(مثل دو تا نیم خط) که در 10 دقیقه به خط تبدیل شد
ولی باز هم اگر کامل مثبت میشد خوشحال نمی شدم چون یکی از بچه ها گفته بعضی بی بی چک ها از 3 که بگذره مثبت میشه و دلیل بارداری نیست مدی کور هم که این طور بوش میاد جزو همین بی بی چک هاست
ولی دوستان از من تجربه داشته باشید که زیاد به عقب افتادن پریود هم دل نبندید چون مثل من ضربه شدید می خورید
به نظرم بهتره چند تا بی بی چک معتبر بخریم و حداقل در روز پریودی امتحان کنیم
راستی ترمه جان شما کی وقت پریودته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لی لی جون من امروز روز 28 ام هستم و همیشه دقیقا سر 28 رو پریود میشم و حداقل یکروز عقب میزنه که اونم حتما قبلش لک میشم . از وقتی که تصمیم گرفتم باردار بشم همش از این نوسانات دارم ! ولی قبلا نه ! الانم اصلا دلمو خوش نکردم چون به قول خودت به دیر شدن پریود هم نباید دل خوش کرد چون اونوقت وقتی پریود میشیم بیشتر سرخورده و ناامید میشیم . من امروز خودمو کنترل کردم و دیگه تست نردم ولی تا فردا اگر پری نشدم یه تست میزنم ولی به نظرم تست مدی کور بدرد نمیخوره من دیگه نمیخرمش . تو هم از این به بعد فقط مارک بیبی چک اینتک رو بخر روی جلدش عکس دوتا خانم باردار هست که کنار هم ایستادند .

من ماه پیش 14 فروردین پریود شدم و اسفند ماه هم 17 ام
2456
لی لی جون مارک مدی کور چینی هست و این چینی های پدرسوخته فقط آشغال وارد کشور ما میکنند . هرچی داری میخری فقط ببین چینی نباشه . من تا به حال مدی کور و اطلس و بیبی چک رو امتحان کردم . به نظرم بیبی چک اینتک از همه بهتره چون اصلا مثل بقیه هاله های گول زننده نشونه آدم نمیده
چون ماها چشم انتظاریم و هر ماه منتظریم واسه همین به علائمی که داریم هم نمیتونیم اعتماد کنیم چون همیشه توهم میزنیم و دنبال علائم ها تو خودمون میگردیم تا خودمون رو موقتا دلخوش کنیم .

من این ماه معده درد شدید و نفخ شدید و دل درد و دردهای زیر شکمی خیلی زیاد از حدود نزدیک یک هفته است که دارم و یهویی کمرم تیر میکشه و هیچ وقت اینجوری نمیشدم ولی اصلا باورم نمیشه اینها علائم بارداری باشه چون از بس ناامید شدم که چیزی جز مثبت شدن جواب آز رو باور ندارم .
راستی یکمی اسهال ملایم هم گرفتم . زیادمیخوابم ولی قبلا هم خیلی خوش خواب بودم . اما حالا هم تا ظهر میخوابم هم بعد از ظهر و هم سر شب هم خوابم میگیره ولی قبلا وقتی بعد از ظهر میخوابیدم شب خوابم نمیبرد . البته این دو سه شبه از فکر و خیال بد خواب شدم .

گاهی یهویی سرگیجه میگیرم و شبها موقع خواب حالت تهوع میگیرم . یعنی اینا همه توهمه ؟ یا از استرس زیاد اینجوری شدم ؟
2714
ترمه جان

من هم دقیقا" مثل شما بودم قبل از اقدام پریودهام 28 هر ماه بود ولی بعد از اقدام هر ماه یک روز یک روز عقب می افتاد تا این که در ماه پنجم یک دفعه 8 روز عقب افتاد و این ماه هم که مثل اینکه به ما نیومده یک بی بی چک مثبت ببینیم تازه هنوز نمی دونم که دوباره یک روز یک روز می خوام عقب بندازم یا 8 روز 8روز.
داروخونه ای داشت به من همون بی بی چکه دو خانم باردار و می دادها کلی هم تعریفشو کرد ولی منه خل مدی کور رو خریدم.
شما چقدر از اقدامتون میگذره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ترمه جان

طبق تحقیقاتی که داشتم intec بتای 300 به بالا رو تازه کمرنگ نشون داده شما که انتظار نداری ما حتما" بتای بالایی داشته باشیم پس باید اون مارکی رو استفاده کنیم که اینقدرها هم مقاومت نداشته باشه
من فکر کنم مارکهای وندفو و آلفا زودتر از اینتک نتیجه را اعلام کنند
و همین طور طبق تحقیقاتم وندفو و آلفا از آز خون هم زودتر به سوگل جون جواب داده بودند و بعد معلوم شد آزمایشگاه اشتباه کرده شاید برای دایانا هم همین اتفاق افتاده باشه
لی لی جون منم مثل شما 5 ماهه از اقدامم میگذره . این ماه هم روزهای 13و14و15 فقط نزدیکی داشتم . چون به دکتر گیر داده بودم بگه که کی نزدیکی کنیم و اونم گفت 13و14و 15 و اگر این ماه هم نشدی دیگه باید شوهرت آز اسپرم بده و بیاری ببینم چه خبره چون انواع آزمایشات رو انجام دادم و کاملا سالمم.
این اطلاعات در موردمدی کور از کجاآوردی ؟ یعنی میشه بهش اعتماد کرد؟ نمیدونم چی بگم والله ... منکه دیگه عقل واسم نمونده ! این وقت صبحی بیخوابی زده به سرم و پا شدم رفتم یکی از بیبی چکهایی که خریده بودم رو امتحان کردم مارک بیبی چکه یک خط کمرنگ اومد خیلیییییی کمرنگ که فقط با دقت بالا میشه دید ! نمیدونم شاید دارم خودمو گول میزنم . امروز روز 29 هستم . جز نفخ زیاد و دل درد دارم اما ترشحات شفافی ازم خارج میشه ! و من هی دستمال میکشم ببینم خونی لکی چیزی توش پیدا میشه یا نه ؟ اما هیچچچچچچچ !!!! خیلی این انتظار روزهای آخری سخته . نمیدونم امروز برم آز بدم یا باز یکی دو روز صبر کنم و الکی خودمو مسخره نکنم ؟ اصلا موندم چیکار کنم ! خیلی سخته خیلییییییییییییی
لی لی جون الهی که این ماه حامله ای و با خبرای خوب میای اینجا هم شما و هم دایانا جون و همهههههههههه ایشالا هرچه زودتر مادر بشن .
مارکهای وندفو و آلفا و رو که گفتی نمیدونم باید از کجا گیر بیارم . خیلی ناجوره بری این داروخونه اون داروخونه جلوی کلی ادم گیر بدی به مارک بیبی چکی که میخوای بخری .
اینکه بیبی چک برای بعضی ها زودتر جواب میده اینه که لقاح اونها زودتر صورت گرفته . مثلا ممکنه اونا توی روز 13 یا 14 لقاحشون صورت گرفته باشه اما برای ما روز 16 یا 17 .
این بیبی چکی که تو نی نی سایت تبلیغش هست و سه تومنه و میگه 7 روز بعد مقاربت نشون میده اون کارش چطوره ؟ تو بازار نمیشه پیداش کرد و حتما باید اینترنتی خرید ؟
2706