2733
2734
عنوان

بی بی چک با خط خیلی کم رنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 598614 بازدید | 1290 پست
لی لی جون همینا رو که نوشتمو میخواستم ایمیل کنم که طاقت نیاوردم و نوشتم اما باز مطلب مهمی یادم اومد ایمیل میکنم .

ای چینگ که میگی کیه ؟ کسی هست ؟ یا سایت ؟ نفهمیدم جریانش چیه ؟ !!! میشه بپرسی بچه ام دختره یا پسر ؟ D: منکه نمیخوام باور کنم خارج رحمیه :-(

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

راستی برای یبوستم دکتر بهم دارو داد گفت تو الان هیچی نداری ! هیچ دارویی برات ضرر نداره . شربت لاکسی ژل داد و شیاف هموروئید که بذارم تو مقعدم قبل خواب که فردا گلا به روت پی پی کردم دیگه مقعدم خون نیاد ! آخه امروز خون اومد ! روزی دو سه بار میرم اما خشکه و ...
دکتر گفت تا بتا بالا نرفته جفت تشکیل نشده که بخواد از تو تغذیه کنه برای همین هر کاری بکنی تاثیری رو بچه نداره . علاوه بر این گفت تا مشخص شدن وضعیتم نزدیکی ممنوع . حالا فکر کرده بعد این همه فعالیت و استرس حالشم دارم...
2728
راستی یه چیزی دیروز به ذهنم رسید میخوام سر شوهرمو دور دیدم انجام بدم اگه بفهمه که عمرا بذاره از این کارهای مسخره بکنم . حتی با زود آز دادنمم مخالف بود .

میخوام شنبه برم چند مارک بیبی چک بخرم و یک لیوان ادرارم رو بردارم و همه رو تست بزنم ببینم کدوم یکی دقیق تره و کدوم پررنگ تر میشه و حساسیت کدوم بالاست که بعدا این آزمایشم بدرد آیندگان نی نی سایت بخوره ! D:

آخه میدونی امروز هم بیبی چک زدم باز هم کمرنگ بود ! اما پررنگ تر از دوشنبه بود . مال دوشنبه خفیف بود .
نه ! مث اینکه تو سرت جای دیگه گرمه اینجا پیدات نیس . من برم بخوابم اگر فکر و خیال بذاره .

شبت خوش عزیزممممممم

راستی از این ای چینگ بگو خیلی کنجکاو شدم . فردا صبح میام اگر اینترنت گازوئیلی ام بذاره .
برا منم همینطوری کمرنگ بود که دوستام گفتن باردارم ولی من باورم نمیشد یادش بخیر من موقع سحر تست کردم و موقع نزدیک اذان صبح بود البته وسوسه شدم بی بی چک بزارم
خدایا به امید تو ، نه به امید خلق روزگار
ترمه جان کامپیوترم خوبه ولی تا حالا با یاهو مسنجر کار نکردم نمی دونم من فقط ایمیل می دم و میگیرم چت نکردم تا حالا

اگه می تونی بگو چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ای چینگ کتاب پیش گویی چینی است مرده شورشو ببرم همش راست در میاد منم که اعصابشو ندارم کتابو پرت

میکنم اون طرف. دیروز یا پری روز به شوهرم گفتم ایچینگ گفته پریود میشی شوهرم گفت غلط کرده من گفتم ای

چینگ راست میگه و امروز بهش ثابت شد گرچه روزهای دیگه هم ثابت شده بود

کامنتی که گفتم من حاملگی رو فراموش کردم به خاطر پیش گویی های ای چینگ بود باز هم که می دونم حامله

نیستم هی میگم نکنه تو حاملگی پریود شدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پس فردا می خوام برم دوباره بی بی چک بزارم آدم

نمی شم هر ماه همین طورم حتی وقتی پریود میشم تست هم میکنم

فال ای چینگ را در گوگل سرچ کن میاد البته اینترنتی اش به درد نمی خوره بهتره کتاب و سکه هایش را داشته باشی
2738
ترمه نا امید نباش من نشنیدم تا حالا حاملگی خارج رحمی رو از روی بتا بفهمند فقط اگه سونو بدی ساک رو نبینند میگن خارج رحمی بوده
بعدش هم بتای تو که همچین فرقی با دیگران نداره خیلی ها بتاشون انقدر پایینه که تازه تو 2 ماهگی با سونو می فهمند به خدا اشتباه می کنی تو چیزیت نیست
لی لی جون روزهای تعطیل سرعت نتم خیلی کمه بقیه روزها هم همچین بهتر نیست برای همین گفتم بیای مسنجر که چت کنیم . ایمیل یاهو که داری میتونی از همون به عنوان آیدی استفاده کنی فقط کافیه نرم افزار یاعو مسنجر رو نصب کنی و آدرس ایمیلت فقط اون قسمت اسمت رو بدوت ات ساین یاهو دات مام وارد کنی تو قسمت یوزر و تو قسمت پسور هم پسوردت و بعد اگه همدیگه رو اد کنیم میشه چت کنیم و مثل اینجا درد سر نداریم راحت تر هم میشه صحبت کرد . میتونی یاهو مسنجر رو گیر بیاری و نصب کنی ؟ از دوستات و اقوام یا اینکه از سایت یاهو دانلود کن . دانلود یاهو مسنجر .
عین ملکه ها منظورم این بود که دست به سیاه و سفید نزن و استراحت کن چون 12 -14 ساعت طول میکشه اسپرم به تخمک برسه و در طی این مدت نباید وول بخوری و شرایطش رو مساعدتر کنی .

مویز و قاووت رو عطاری ها دارند . مویز مثل کشمش هست ولی سیاه رنگه تقریبا . داری میخری بدون دونه اش رو بخر ایرانی اش دوبه درشت داره زیر دندون میاد حال به هم زنه . مویز رو با گردو بخور خیلی خوشمزه و مقویه .

قاووت هم که تشکیل شده از آرد نخود و زنجبیل و... چندتا ادویه که خیلی قوت رو زیاد میکنه برای همین بهش میگن قاووت . هر صبح دو قاشق غذاخوری بریز تو استکان حل کن بخور به جای چای .
اینکارا رو که بهت گفتم من این ماه کردم برای همین میگم تو هم اینکارو بکن .
راستی لی لی جان ماه چندمه چندمی بود که اقدام میکردی ؟ مشکل خاصی که نداشتی و پریودات هم که منظمه اگر مال هر ماه رو با تاریخش یادداشت کردی برای من بنویس تا طبق محاسباتی که خودم کردم بهت بگم کی نزدیکی کنی حتما حامله بشی
راستی تا یادم نرفته هر روز یک لیوان عرق کاسنی هم من و همسری خوردیم . از عطاری خریدم .

یک کار دیگه هم که این ماه کردم ماه های دیگه نکرده بود برای پسر دار شدن بود اگر دوست داری انجام بده شاید اینم تاثیری داشته ! تا روز 5 پریودی هر روز 30گرم تخم هویج رو خوب با آب سرد شستم میگن سمیه باید خوب شست بعد 20 دقیقه دم کردم با نبات خوردم عین زهر مار بود حالم به هم میخورد .

منم که نمیدونم چی بگم تا فردا مشخص بشه خوبه ! باز هم نگه برو 48 ساعت دیگه تکرار بده ! به نظر خودم که چون زود آز دادم این بازی ها رو در آورده . 5 شنبه که مطب بودم یکی بود میگفت منم بتام پایین بود با من هم همینکاررو کرد و حتی 4 روز بیمارستان بستری بودم وآخرش مشخص شد هیچی نیست . بچه اش هم بغلش بود عین ماه ! میگفت ببین اینو و غصه نخور . خودمم فکر میکنم آخه مکنه هیچیم نیست نه لکی نه خونریزی ای ! شاید هم حاملگی پوچ باشه .

قبلا فکر میکردم + شدن جواب آز و بیبی چک یعنی دیگه تمام شد و میشه نفس راحت کشید اما حالا میبینم مادر شدن و به دنیا اوردن یک بچه به این راحتی ها هم نیست . حالا میفهمم که مادرم چقدر زحمت کشیده . بی خود نیست که میگن بهشت زیر پای مادران است . امسال باید روز مادر رو عاشقانه تر از همیشه بهش تبریک بگم شاید هم هدیه ام اگر خدا بخواد خبر نوه دار شدنش باشه . آخه من خیلی از مادرم دورم ما جای دیگه زندگی میکنیم.
2706