2737
2734
عنوان

بی بی چک با خط خیلی کم رنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 598618 بازدید | 1290 پست
سلام عزیزم مرسی از راهنماییت امروز یه هفته از نزدیکیمون میگذره البته ببخشید.. احساس میکنم سینه هام خیلی بزرگ شدن شکمم هم بعضی جاهاش یه کم برجسته شده نمیدونم اینا میتونن علایم بارداری باشن؟ شوهرجون میگه هنوز زوده.....
خدایا دوستت دارم .....خدایا میخوام مامان شم.....کمکم کن.....آخه من فقط تورودارم.....
راستی من شش ماهه عروسی کردم ولی چون سنم بالای سی ساله سن شوهری هم بالای چهله زودتر میخوام نتیجه بگیرم هردوتامونم عاشق بچه ایم عزیزم دعامون کن
خدایا دوستت دارم .....خدایا میخوام مامان شم.....کمکم کن.....آخه من فقط تورودارم.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به امیده خدا نیلا جان نتیجه میگیری. اما با اینکه همه میگن که خیلی زوده منم خودم تقریباً 4-5 روز بعد از نزدیکی احساس میکردم که یه تغییری ایجاد شده اما وقتی به جاریهام میگفتن مسخره میکردن میگفتن خانمه مشتاق توهم زده ولی توهم نبود واقعاً باردار بودم. اما بازم میگم همه اینا میتونه علامت بارداری باشه میتونه هم نباشه سفت شدن سینه در خود من هم بود. ولی ایشالله که ماله تو هست. من 28 سالمه و بعد از 4 ماه نتیجه گرفتم
خداوند شبان من است از هیچ چیز نخواهم ترسید
2731
سلام من منتظرم روز پریودم برسه یعنی 27 برام دعا کنید دوست جونیا
خداوندا مرا لایق مهربانی ات دانستی و فرشته ات را در وجودم قرار دادی خودت نگهدارش باش // خداوندا دل همه منتظران رو شاد کن.
سلام باران ومیناوش جان باران گلم انشاالله که پری نشی یه جک بهت بگم نمیدونم شما هم به این روز گرفتار شدی یانه چندماه پیش که منتظر پری نشدن بودم آنقد زیرپوشمو نگاه کرده بودم که ببینم پری شدم یا نه . همه زیر پوشام کششون شل شده از بس استرس داشتم شبو صبح باکابوس پری بیدارمیشدم ولی اشتباهه باید به چیزای دیگه فکرتو مشغول کنی بیچاره شوهری که استرسهای منو تحمل میکردو بهم دلداری میداد البته ایندفعه تصمیم گرفتم قبل زمان پری برم آز بدم...
عزیزم میناوش جان ممنون از راهنماییهای خوبت نگرانی من بخاطر کیسته که بعد از سقطم طرف چپم پیدا شد به اندازه 32میلی البته دکتربرا یه ماه ال دی داد مصرف کردم ولی سونو نرفتم منتظرم ببینم چی میشه یه مشکل دیگم اینه که بعد شش ماه عروسی هنوز موقع نزدیکی درد دارم البته شب عروسی وحشتناکی داشتم چند هفته هم خونریزی شدید یعنی هنوزعادی نشدیم هرشبم شب زفافه هرکسی هم میشنوه میگه شاید سردی ولی برعکس خیلی هم گرمم نمیدم میتونی درین مورد راهنماییم کنی؟ بعد حاملگی این وضعیت مشکلی بوجود نمیاره؟
سلام دوستان وااااااای من دارم از ناراحتی و استرس میمیرم هنوز 6 روز مونده که پریود شم یعنی 27 ام اما امروز دیدم لکه بینی دارم یعنی لک های کمرنگ خون واااای یعنی دارم پریود میشم؟؟؟؟
خداوندا مرا لایق مهربانی ات دانستی و فرشته ات را در وجودم قرار دادی خودت نگهدارش باش // خداوندا دل همه منتظران رو شاد کن.
2738
سلام باران خانم شاید لکه بینی لانه گزینی باشه انشاالله که اینطوریه جز این باشه برای دفعه ی بعد برنامه ریزی کن خدا بزرگه
نیلا جان مرسی از دلگرمیت اخه ی کم خونریزی دارم خدا کنه واسه پریودی نباشه
دوستان سلام ... من دیروز با دوتا بیبی چک با مارکهای مختلف تست کردم که یکی ساعت 10صبح و اون یکی 8 شب که هردوتا منفی بودند اما صبح که از خواب پا شدم اون 8 شبی یک خط کمرنگ داشت ... به نظرتون چرا اینجوری شد ؟ امید داشته باشم یا واهیه ؟
یه سوال دیگه هم دارم ... من یک هفته بعد از نزدیکی سونو انجام دادم ... البته واسه سایز فولیکول که دکتر گفت سمت راست فولیکوهای زیر 7 میلیمتر و سمت چپ یه فولیکول سایز 10میلیمتر ... بعدم بهم گفت واسه سایز فولیکول چرا الان اومدی و منم گفتم چون تست تخمگذاریم تقریباٌ یه ذره پررنگ تر از روزای قبل بود :(( به نظرتون اگه حامله بودم سونو نشون می داد ؟
سلام نیلا جان در مورد کیست نگران نباش چون من هم قبل از بارداری یه کیست خونریزی دهنده سمت چپ داشتم که با دارو رفع شد و ماهه بعدش هم باردار شدم . البته بازم میگم دمکرده تخم هویج فرنگی واقعاً تاثیر داشت . اما در مورده دردت نمیتونم کمکت کنم من خودم ترس از نزدیکی داشتم که با چند جلسله مشاوره و روانکاوی درست شد . تو هم اگه این موضوع خیلی اذیتت میکنه حتماً با دکتر مشورت کن.
سلام باران جان اون ممکنه له بینی لانه گزینی برای جنین باشه . در ضمن اگر جنین شما نزدیک به تاریخه پریود تشکیل بشه ممکنه شما یه خونریزی مختصر داشته باشی مثل پریود اما ا کیفیت خیلی کمتر پس اگر حتی پریود شدی و دیدی کیفیت و مقدارش مثله همیشه نیست حتماً به دکتر مراجعه کن.
2706