2726
عنوان

بی بی چک با خط خیلی کم رنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 598600 بازدید | 1290 پست
مرسی لی لی جونم. نه عزیزم نشنیدم. حالا فعلا دو تا پری باید صبر کنم بعد برم اقدام. قبلش حتما میرم مشهد و چند تا دکتر را می بینم. حتما پیش دکتر شیبانی هم میرم. ممنون بابت معرفیت.
ترگل جون فکرشو هم نکن. لک لانه گزینی هم که برا همه پیش نمیاد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها همونطوری که دکتر آزمایشگاه گفت سه روز بعد از آخرین آز دوباره آز دادم,که امروز بود
بتا 519 بود
خیلی افزایش داشت,میترسم,منتظرم مامای سایت جواب بده,البته چندروز دیگه میرم دکتر
2728
بیخیال ترگل، بی خیال. مامان شدی. مبارکت باشه. خارج رحمی چیه برای خودت حرف میسازی. خدا رو شکر که مامان شدی و برو خوش باش. به هر کس هم که دوست داری بگو. مقدار بتات خوبه. همه چی عالیه عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییی!
من هرروز سر نماز از خدا اول واسه همه ی بنده هاش بخصوص چشم انتظاراش فرزندای سالم و صالح میخوام و بعد واسه خودمو شوهری
انشالله همتون پر از انرژی مثبت شین و نینی های سالم و صالح خییییییلی زود بیاد توی دلتون
بووووس
خط فاصله جون مبارکه گلم
حالا وقتشه که بری آزمایش بتا بدی و ببینی مقدار بتا چقدره
اگه نمیخوای هزینه کنی برو مرکز بهداشت به مامایی که اونجاست بگو واست آزمایش بتا بنویسه
انشالله و حتما حتما حتما مامانی جیگر
با اجازه مدیر محترم

اسباب بازی و سیسمونی نوزاد

http://ninivamadar.mihanblog.com
لباس زیر میخوایی؟روی لینک کلیک کن [smiley]s/sm83.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm64.gif[/smiley] http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1346860
نه مرداد جون بحرف عزیزم مگه همه چی بچه است عزیزم مثلا" من بچه دارم ببخشید به غلط کردن نیفتادم به خدا در حسرت یک خواب نازم به هر کی می رسم میگم کی بچه خودش می خوابه؟ کی مستقل می شه ؟به خدا کم آوردم الان می بینم خدا به کسایی که بچه نمی ده خوشبخت ترند اینو تا آدم اذیت نبینه نمی تونه بفهمه، می دونم این حرف من به خرجت نمی ره و بدون بچه هم زندگی کامل نمی شه ولی ای کاش خدا بچه ای بده که اذیت کار نباشه.
الان خونه مامانم هستم بچه رو می دم دست خواهرم اون هم می ده به اون یکی خواهرم اون هم می ده به بابام آخر اونقدر بچه دست به دست می شه دوباره می رسه به خودم
دوباره ولش می کنم دوباره میاد دست خودم دست آخر هم میگن پاشو بچه ات رو نگه دار مگه تو خونتون کامپیوتر نداری که می چسبی به کامپیوتر ما
البته بهشون حق می دم بچه آدمو ذله می کنه حالا غذا خوردنمونو ندیدی تند تند می خوریم نمی فهمیم چی خوردیم بچه یا پاشو می کنه تو غذا یا با صندلی میاد وسط سفره شب هم که تا صبح خواب نداره دیگه نمی دونم خوشبختی به چی میگن
مرداد جون بچه نداشتن سخته ولی داشتنش سخت تره
راستی ستایش 8 تا 10 قدم راه میره 4 تا هم دندون داره بابا میگه ولی مامان رو فقط وقتی گرفتاری پیدا کنه می گه قاقا میگه شعر می خونه دست میزنه فقط نانای نمی کنه 8 اسفند هم تولدشه این هم اندراحوالات ستایش
از خودت چه خبر اگه بیایی تهران من مطمئنم علت مشکلت پیدا می شه...
لی لی جون ان شاالله که دختر گلت صد سال سالم و سلامت باشه.
خواهر گلم برو از اول همین تاپیک نوشته های خودتو بخون ببین چه حسی داشتی اون روزا....
من هم می دونم بچه داری خیلی سخته و اینهمه سال به تعویق انداختمش ولی الان دیگه جدا از هر چیز دیگه حس شکست دارم. من آدمی نیستم که بتونم به راحتی ضعف و شکستم را بپذیرم و همین منو اذیت می کنه.
من هم خیلی وقتها که کلی واسه خودم کیک و غذاهای خوشمزه می پزم و می خورم و می خوابم می گم آخیشششششششش چقدر راحتم. به به ولی یه وقتهایی هم این هورمونام منو روانی می کنن. فقط دلم می خواد سرمو بکوبم به دیوار و بگم اخه چراااااااااااااااااااااااااا
لی لی جونم خسته ام. از این دکترا و دواها و درمونها و راههای سختی که در پیشه. می گم خدایا کم حوصله دکتر و آزمایش و سونو ندارم. اون هم همش با ناامیدی. همش واسه مریضی. همش بی نتیجه. سنم هم که کم نیست که بگم ولش کن بابا جهنم اصلا تا شش ماه دیگه فکرشم نمی کنم. فکر می کنم دارم می رسم به ته دنیا که باید به یه چیزی برسم ولی ناامیدم و نای دویدن ندارم و زمان را هم از دست می دم.
2706