2733
2739
عنوان

بی بی چک با خط خیلی کم رنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 598617 بازدید | 1290 پست
لی لی جون شنیدم که موقع نزدیکی ترشحات رحم و اسپرم و پیش آب خوب نیست تو واژن بره . لااقل به اندازه یک هفته بعد صبر کن تا لقاح انجام بده . ماه اول مطمئنم ضرر داره وقتی روز 29 که آزمایش دادم و مثبت شد دکترم تا اون هفته ام کلی سفارش کرد که نزدیکی نکنم واسه همین به تو گفتم بدونی . فکر کنم در رشد جنین اخلال ایجاد کنه . نمیدونم والا . منم واسه بچه کلی خواهش و تمنا کردم به شوهرم اصلا دوست نداره . چطوری حس پریودی بهت دست میده ؟! بهش فکر نکن توهمات موقع اقدام تا کسب نتیجه برای همه هست ...
از امروز خودمو بستم به خرما . هیچی نشده کلی گرمی کردم و دهانم آفت زده .
کندر رو هم تحقیق کردم هرکسی یه چی میگه . بالاخره تصمیم گرفتم تا سه ماه اول روزی اندازه یک نخود ناشتا بجوم . میگن زیاد بخوری بیش فعال میشه بعضی ها هم میگن هر 9 ماه خوردن بچه شون عادی بوده .
من 12 اردیبهشت پری شدم 19 پاک شدم شب در میان نزدیکی داشتم ولی 25 لکه دیدم 2 روز بعدم 2 روز ی ذره خونریزی تو این چند روزش حالت تهوع داشتم اما بالا نیاوردم . غذا اصلا نمیشد بخورم . نفخ و کمر دردم و کمی خونریزی فقط صبح داشتم 30رفتم از خون دادم بتام 1.4 بود . اما میگن زود رفتم . یعنی حامله ام . تا الانم سینه هام درد دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من 12 اردیبهشت پری شدم 19 پاک شدم شب در میان نزدیکی داشتم ولی 25 لکه دیدم 2 روز بعدم 2 روز ی ذره خونریزی تو این چند روزش حالت تهوع داشتم اما بالا نیاوردم . غذا اصلا نمیشد بخورم . نفخ و کمر دردم و کمی خونریزی فقط صبح داشتم 30رفتم از خون دادم بتام 1.4 بود . اما میگن زود رفتم . یعنی حامله ام . تا الانم سینه هام درد دارن
2728
فریما جون اولا که خیلی زود رفتی دوما خونریزی نشونه خوبی نیست . صبر کن حداقل 4 روز از موعد پریودی بگذره بعد دوباره آزمایش بده اگر بتا بالا رفت زود تند سریع برو دکتر تا بهت شیاف بده که جلوی خونریزی و سقط رو بگیره یا اینکه خدای نکرده خارج رحمی نباشه .
ایشالا که چیزی نیست و مادر شدی .
ترمه جان بهتره مشاوره کنی با کسایی که می دونند چون دیگه تو موقعیت حساسی هستی
9092301284 زهره شفیعی مشاوره مامایی و زنان
9092301432 منصوره ایزدی
9092301302 مهرانا پرویزی مشاور مامایی و زنان
9092301430 نگین وفا
ترمه جان اینها هر چی باشه از ما بیشتر می دونند.من سرم شلوغه زود بر میگردم که بحرفم اگه هیچ کدوم از شمارهها نگرفت بگو بقیه شمارههارو بذارم
سلام دوستان.ازتون کمک میخوام.من از آذر برای بارداری اقدام میکنم ولی تا حالا نشده...قبل از اینکه اقدام کنم همیشه پری 21 روزه داشتم.از بعد از اقدام،ماه اول پری 22 روز،ماه بعد 23،ماه بعد 24.....همین جور یک روز یک روز اضافه شد تا ماه قبل که پری 27 روزه بود...بعد از اینکه پری شدم دکتر کلومیفن و امپول داد...فولیکول 17 و 20 شد.الان روز 30 پری هستم ولی هنوز نشدم.ترشحاتم خیلی زیاد شد...ولی روز 24پری بی بی چکم منفی شد....من کی آز خون بدم؟یعنی این ماه باردار میشم؟؟؟
91/10/24 یه روز برفی زمستون که دوقلوهام اومدن بغلم...(چه زود گذشت!!!)
2738
indra ja روز 24 پری برای بی بی چک خیلی زوده . بی بیچک معمولا دو سه روز از موعد پری بگذره تازه یک خط کمرنگ میاد . بمون روز 34 برو آزمایش تیتربتا بده اگر حامله باشی نشون میده . ایشالا که مثبت باشه.
ترمه جان هزینه مشاوره رو قبض تلفن میاد یه شماره ای هم است که بچه ها میگن خدمات رایگان داره به نظر من برا وقتهایی که دکتر نباشه خوبه شماره: 8999 مشاوره زنان و زایمانش هم داخلی 130 است . ترمه جان من سه ساله عروسی کردم و به غیر از این هفت ماه بقیه ماهها را جلوگیری کردم
ویندوزم کلا" قاط زده حتی به سختی میتونم کامپیوتر رو خاموش کنم راستی ترمه جان می خواستم ازت بپرسم کی بی بی بذارم به نظرت؟ امروز روز 25 پریمه
لی لی جون سلام . من خونه تلفن ندارم متاسفانه .

لی لی جون به نظر من یکروز بعد پری بی بی چک مارک مدی کور بذار اگر این مارک رو پیدا نکردی مارک بیبی چک اینتک رو دو روز بعد تاخیر پری بذار . اگر خیلی عجله داری یکی هم روز خود پری بذار . ایشالا مامان میشی این ماه آمین
توکل به خدا هرچی صلاحته اون بشه . این چند روز رو تحمل کن ایشالا نتیجه میگیری . میدونم این چند روز از همه سخت تره . صبر داشته باش
ترمه جان انشاالله به خوشی وسلامتی 222 روزت رو هم طی کنی وما خاله بشیم.

ترمه جان می دونم خیلی زود بود ولی من یک بی بی چک الکی گذاشتم با خودم گفتم اگه مثبت شه که خیلی خوشحال میشم اگه منفی شه هم که زوده باور نمی کنم ولی وقتی منفی شد روحیم خیلی خراب شد
حتی تا روز پری هم دیگه فکر نمیکنم سمت بی بی برم
راستی ترمه جان من حالت تهوع شدید مثل مرگ دارم تخمدانهامم بدجوری گرفته بودند طوری که زدند به ریه هام و بعد هم تخمدانها و هم ریه هام گرفته و دردناک شده بودند نمی دونم تا حالا این طوری نشده بودم. راستی من یک هفته قبل از پری دل درد میگیرم ولی این دفعه دل درد ندارم هر وقت که دل درد بگیرم حداقل یک هفته طول میکشه پری شم احتمال 100 درصد قراره عقب بندازم ولی امیدوارم مثل اون ماهی که 8 روز عقب انداختم به پری نکشه
سلام لی لی جونم . خوبی؟ من دیروز رفتم سونو و قلب و جنین رو دیدم .خیالم دیگه راحت شده قسمت شما بشه الهی .

لی لی من ده روز قبل از پری علائم داشتم و 5 روز مونده به پری شدیدا نفخ و معده درد و شبها هم سرگیجه . خصوصا نفخم خیلی زیاد بود . بد به دلت راه نده . یه بیبی چک هم دو روز بعد تاخیر پری بذار خوش خبر باشی منتظر خبرهای خوبت هستم .
2706