نی نی سایت > تبادل نظر > متفرقه > عمومي > يه سوال درمورد تتوي ابرو دارم؟؟

موضوع: يه سوال درمورد تتوي ابرو دارم؟؟ + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
بيتا پست ها : 5937عضویت:1388/10/12
1391/2/10 - 1:04 صبح
من ابروهام خوبه و كم پشت نيست اما حالت خاصي ندارن.
ازيه طرف دلم نمياد تتو كنم چون كم پشت نيستن.....
از طرفي وقتي ابروهامو برميدارم مدل خاصي ندارن..اگه نازك كنم خوب ميشه اما اصلا بهم نمياد...اگر هم پهن بردارم تغييري نميكنه و بي حالته.خلاصه موندم چكارشون كنم....
ميخواستم بدونم ميشه يه كاري كرد كه فقط دم ابرومو تتو كنم ولي سينه ي ابروم رو تيغ نزنم؟؟اينجوري بدميشه؟؟؟
كارديگه اي ميشه كرد؟؟

كلا هيچ سررشته اي تو تتو ندارم.....هركي بلده يه راهنمايي كنه منو مرسييي!!!
اگر صبر داشته باشی قضای الهی بر تو می گذرد در حالی که تو ستایش می شوی و اگر بی تابی کنی باز هم قضای الهی برتو می گذرد در حالی که تو نکوهش می شوی امام علی علیه السلام
هستيآنلاین پست ها : 20540عضویت:1389/2/1
1391/2/10 - 1:08 صبح
الان يه مدل تاتو هست كه ميگن هاشوري .يا خط انداختن ...هر جاي ابرو رو كه بخواي شكل بدي تاتو ميكني ...دوست خواهرم تو تاج ابروش رو خط انداخته وتو خط شكست ابروش رو...خيلي هم خوب شده واصلا معلوم نيست تاتو باشه .وچون تاج ابروش كادر نداره خيلي طبيعيه
1391/2/10 - 1:11 صبح
چه جالب
اتفاقا منم بقيرو ميبينم بيرون كه ميرم....ابروهاشون خيلي پررنگ و مرتبه اما تتوي كامل نيست.....

احتمالا همينيه كه ميگي!

يعني اون قسمتي كه تتو نشده با قسمت تتو شده تفاوتي نداره؟؟

هرارايشگري ميتونه خوب دربياره؟؟؟
اگر صبر داشته باشی قضای الهی بر تو می گذرد در حالی که تو ستایش می شوی و اگر بی تابی کنی باز هم قضای الهی برتو می گذرد در حالی که تو نکوهش می شوی امام علی علیه السلام
1391/2/10 - 1:12 صبح
قيمت حدودي تتو چقدر درمياد...؟؟؟؟
1391/2/10 - 10:33 صبح
كسي نيست جواب سوالم رو بدونه؟؟
koko پست ها : 2001عضویت:1390/10/18
1391/2/10 - 10:38 صبح
با اجازه از بيتا جان
تو تهران كسي رو ميشناسيد كه بتونه تتو ابرو رو به صورت هاشوري خوب در بياره؟
درگير روياي تو ام منو دوباره خواب کن دنيا اگه تنهات گذاشت تو منووو انتخاب کن
1391/2/10 - 10:41 صبح
كوكو جون توهم ابرو هاشوري رو ديدي كسي روي ابروش انجام داده باشه؟؟؟؟
1391/2/10 - 10:48 صبح
آره الان بيشتر كسايي كه ابرو پهني دارن ابروهاشون تتو هاشوريه
بيتا جون منم مشكل تو رو دارم ميخوام دم ابرو هامو تتو كنم آرايشگر خوب پيدا نميكنم
1391/2/10 - 10:52 صبح
مرسي كوكوجون.....

راست ميگي نميشه به هرارايشگري اطمينان كرد....

نميدوني قيمت ها چجوريه؟؟؟

براي سوالت اگه يه تاپيك بازكني معمولا زودتر جواب ميدن....

بپرس ارايشگر خوب وماهر براي تتو
1391/2/10 - 11:08 صبح
OK.رفتم كه تايپيك باز كنم
هليا پست ها : 3384عضویت:1390/5/1
1391/2/10 - 11:20 صبح
شديدا توصيه ميكنم ابروهاتونو تاتو نكنيد و يا اگر تاتو ميكنيد حتما حتما حتما پيش يه آرايشگر ماهر در حد تيم ملي باشه و كارهاي قبلش رو بعد از 4 ال 5 سال ديده باشيد چون من پيش يه آرايشگر معمولي تاتو كردم بعد از 4 سال تاتوم شرابي شد فقط خدا بهم رحم كرده بود كه تاتو توي ابروهام بودو دم ابروهام كه كم پشت بود خيلي خيلي خيلي ضايع بود فكر كن يه خط شرابي كه تا گوشه چشمم اومده بود چون اون موقع ابروي بلند مد بود و بعد كه ابرو كوتاه مد شد من بيچاره مونده بودم چي كنم تازه من تاتو توي ابروهام بود و اينطوري نبود كه ابرو هام رو تيغ بزنم اصلا معلوم نبود اون موقع كه خوب بود بعد پدرم دراومد با ليزر رفتم دم ابروهام رو پاك كردم و حالا 5 ماه ژل ماينوكسيديل ميزنم محلول نه ها ژل با هم فرق دارند و دم ابروهام دراومده نه اينكه بتونم ببافم ها ولي خوب از اولش بهتره و به شما هم توصيه ميكنم براي تاج ابروت از ژل ماينوكسيديل استفاده كني هر قسمتي كه بزني موهاي كرك همون قسمت رو توي 6 ماه برات ضخيم ميكنه با گوش پاك كن بزن موفق باشي
با خودم ميگم ببخش، که خدا هم گناهاتو ببخشه . ولي هرکار ميکنم نميتونم. ميدوني چرا ؟ چون بهشون بدي نکردم . دلم براي خدا کباب ميشه وقتي فکر ميکنم چطوري ميبخشه .هي واي من چي کار کنم !!!!!!!!!
1391/2/10 - 11:21 صبح
هر 12 ساعت با گوش پك كن بزن به محل مورد نظر
با خودم ميگم ببخش، که خدا هم گناهاتو ببخشه . ولي هرکار ميکنم نميتونم. ميدوني چرا ؟ چون بهشون بدي نکردم . دلم براي خدا کباب ميشه وقتي فکر ميکنم چطوري ميبخشه .هي واي من چي کار کنم !!!!!!!!!
1391/2/10 - 11:29 صبح
ممنون هلياجون......اين زل رو دكتر بهت داده؟من بزنم عوارض نداره؟اخه بچه شيرميدم.....

1391/2/10 - 11:44 صبح
نه عزيزم عوارض نداره روي پوست يا ابرو زده ميشه از داروخانه گرفتم پمپي هست و جلدش سفيد و قرمزه .5 ماه پيش 35 تومن خريدم و تازه محلول يا قطره ماوالا هم من شنيدم معجزه ميكنه . اصلا من رفتم قطره ماوالا بگيرم داروخانه بهم ژل ماينوكسيديل داد . من سر ابروهام خيلي زجر كشيدم ابروهاي منم خالي نبود فقط كمي كمپشت بود و اينكه رنگش مشكي مشكي نبود و خانواده شوهرم پشت سرم ميشستن مسخره ميكردن ميگگفتن ابروهاش پت زدس پت زده به لهجه خودشون (قزوين ) و من احمق هم رفتم تاتو كردم گذشته از دردش كه وحشتناكه اون بلاهايي كه گفتم سرم اومد . موفق باشي
1391/2/10 - 11:48 صبح
ممنونم هلياجون...خداكنه منم بگيرم اثركنه.....
oranoos پست ها : 911عضویت:1388/8/14
1391/2/10 - 12:18 عصر
يه آرايشگري بود توي آرايشگاه خاطره . جردن خ طاهري .... هاشوري تاتو ميكرد خيلي خوشگل و طبيعي ..... قبل از عيد 90 كارش رو ديدم همونجا ولي 400 چوب گرفته بود از اون نفر (البته اون خانومه خودش هيچي ابرو هم نداشت)
leave the space free for new things come to your life
ليكي پست ها : 920عضویت:1390/6/13
1391/4/6 - 2:57 عصر
من رفتم آرايشگاه افتخار ابروهامو تتو هاشوري كردم خيلي راضيم با دستگاه جديد انجام دادم بدون درد
       مبارک باشه :)
pishromelika پست ها : 733عضویت:1391/6/10
1391/7/3 - 3:12 عصر
دﭘﺎرﺗﻤﺎن ﺗﺨﺼﺼﯽ آراﯾﺶ داﯾﻢ )ﺗﺎﺗﻮ ( ﺧﺎﻧﻢ اﮐﺒﺮی ﺑﺎ ﺳﺎﺑﻘﻪ درﺧﺸﺎن 19 ﺳﺎﻟﻪ

ﻃﺮاﺣﯽ اﺑﺮو ، ﻫﺎﺷﻮر ﻣﻮﺋﯽ اﺑﺮو ، ﻫﺎﯾﻼﯾﺖ اﺑﺮو )اﻧﻮاع (ﻃﺮاﺣﯽ و ﻗﺮﯾﻨﻪ ﺳﺎزی اﺑﺮو

ﺧﻂ ﭼﺸﻢ ، ﺳﺎﯾﻪ ﭼﺸﻢ

ﺧﻂ ﻟﺐ ، رژﻟﺐ

ﺗﺘﻮ ﺑﺪن ﺳﻪ ﺑﻌﺪی و ﺳﺎﯾﻪ روﺷﻦ ... رﻧﮕﯽ و ﺳﯿﺎﻩ و ﺳﻔﯿﺪ ﻣﺜﻞ ﯾﮏ ﻧﻘﺎﺷﯽ ﻓﻮق اﻟﻌﺎدﻩ

*ﺑﺎ اﺳﺘﻔﺎدﻩ از ﺳﺖ ﯾﮑﺒﺎر ﻣﺼﺮف ﺑﺮای ﻫﺮ ﻣﺸﺘﺮی*

ﺿﺪ ﻋﻔﻮﻧﯽ و اﺳﺘﺮﯾﻞ وﺳﺎﯾﻞ ﺑﻪ ﮐﻤﮏ اﺗﻮ ﮐﻼو و* *دﮐﻮﻧﮑﺲ

ﻓﺮﻣﮋﻩ ، رﻧﮓ ﻣﮋﻩ ﻫﻤﺮاﻩ ﺑﺎ وﯾﺘﺎﻣﯿﻨﻪ

09381008121 :ﻣﻮﺑﺎﯾﻞ

http://tattoo4u.blogfa.com
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: