موضوع: ايجاد يك شغل جديد + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
تينا مامان علي كو چولو پست ها : 806عضویت:1389/8/9
1391/2/9 - 12:50 صبح
بچه ها يك موضوعي فكرم رو چند وقته مشغول كرده من ميخواستم براي پسرم تولد بگيرم بعد جام خيلي كوچيك بود و دنبال جايي بودم كه با هزينه كم بتونم تويك محيط باز براش تولد بگيرم اما هيج جاي خاصي رو براي اين موضوع نديدم حالا به فكرم رسيده خودم دست به كار بشم و ايجاد كنم به نظر شما هم چين جايي كه واسه مهموني هاي تولد و يا مخصوص بچه ها باشه با تزيين تولدي و امكانات تفريحي مثل تاب وسرسره و همچنين منو هاي غذا هاي مختلف باشه استقبال ميشه
هيچ كس نمي تواند به عقب برگردد و از نو شروع كند اماااا همه مي توانند از همين حالا شروع كنند و پايان تازه اي بسازند
بهاره پست ها : 4768عضویت:1390/12/6
1391/2/9 - 12:57 صبح
بله عاليه ، فقط احتمالا مجوز از منكرات هم بايد بگيري
بايد امشب بروم و چمداني كه پر از تنهايي است بردارم
مونا پست ها : 1173عضویت:1389/10/22
1391/2/9 - 12:58 صبح
سلام ايده جالبيه فكر ميكنم خوب استقبال شه البته زمان ميبره تا جا بيفته
اگه ادم خيلي فعال و با پشتكار بالا هستي برو دنبالش
1391/2/9 - 1:02 صبح
خيلي دوست دارم يك شغل ايجاد كنم كه توش خيلي موفق بشم و بتونم با چند تا از اطرافيانم توش كار كنيم ولي تو اين دوره زمونه خيلي ريسكه چون خيلي زحمت هم داره و فكر ميكنم خيلي هم بايد تبليغ بشه تا مردم با اين جور جايي اشنا بشن ولي از مراحل ثبتش چيزي نميدونم راحت مجوز ميدن به نظر شما چند درصد احتمال موفقت داره
هيچ كس نمي تواند به عقب برگردد و از نو شروع كند اماااا همه مي توانند از همين حالا شروع كنند و پايان تازه اي بسازند
1391/2/9 - 1:03 صبح
آره عزيزم مشكلي نيست ، بعدش هم كافيه براي مهد كودكها تبليغ بذاري
1391/2/9 - 1:06 صبح
اره بهاره جون مرسي فكر خوبي به ذهنم هنوز نرسده بود بگين ديگه چه امكاناتي داشته باشه خوبه و از نظر شما چه جور جايي مناسبه
1391/2/9 - 1:10 صبح
تولد برارد زاده من يه همچين جايي بوده ، چيزي كه بچه ها خيلي باهاش حال كرده بودن، يكي بوده كه صورتهاشون رو رنگ مي كرده به شكل شخصيت مورد علاقه شون
1391/2/9 - 1:12 صبح
مرسي بهاره جون واقا مرسي از نظراتت خيلي فكر جالبيه ممنون
ويوان پست ها : 549عضویت:1390/7/13
1391/2/9 - 1:36 صبح
تبريك مي گم
براتون آرزوي موفقيت مي كنم دوست عزيز
لذت مي برم وقتي خانمي رو مي بينم كه به فكر كسب و كار نو و بدست آوردن موقعيت كاري مناسب براي خودشه
مصمم باش دوست خوبم
كمك خواستين تا جايي كه بتونم دريغ نمي كنم
1391/2/9 - 1:45 صبح
مرسي ويوان جون از اين همه انرژي مثبت خيلي بهم انرژي داد دست درد نكنه اميد وارم شما هم در همه مراحل زندگيتون موفق باشي والا اطلاعاتم كمه براي اين جور مكانها و شرايط مجوزشون فعلا بايد ببينم چه شرايطي داره فعلا دنبال زمين هستم ميخوام اول جاده شانديز(مشهد) زمين بگيرم
ويوان پست ها : 549عضویت:1390/7/13
1391/2/9 - 2:00 صبح
خواهش مي كنم
عاليه پيروز باشي
Nancyآنلاین پست ها : 2636عضویت:1389/6/27
1391/2/9 - 11:03 صبح
سمت شهرك غرب بلوار خوردين يه رستوران يهست كه براي خانواده ها امكانات سرگرمي كودك گذاشته خيلي جالب و خلاقانه بود رستوران و طوري درست كردند كه وقتي پدرو مادرا غذا مي خورن بچه ها بازي كنند و سرگرم بشن مثلا موسيقي...نقاشي ...حتي تاتر جاش خيلي بزرگ نبود اما ابتكار جالبي بود من و دوستم با بچه اش رفته بوديم دوستم ميگفت هميشه ميام اينجا كه لااقل موقع غذا خوردن يه نفس راحتي بكشيم آخر سرم به زور ني ني اشو اورديم بيرون ;)
آرزويي کن.... گوش هاي خدا پر از آرزوست و دستهايش پر از معجزه... شايد بزرگترين آرزوي تو کوچکترين معجزه خدا باشد...
1391/2/9 - 12:03 عصر
چه جالب نانسي جون من همچين جايي رو تو مشهد نديدم و براي همين به ذهنم رسيد حالا نميدونم شايد باشه و من نديده باشم
1391/2/9 - 12:24 عصر
اگه كسي پيشنهاد ديگه داره ممنون ميشم راهنمايي كنه من ميام و ميخونم
مه بانو پست ها : 509عضویت:1391/2/5
1391/2/9 - 9:15 عصر
دوستان گرامي در بخش كارآفريني نشريه مه بانو، هر شماره يك ايده جديد و كاربردي براي بانواني كه تمايل دارند در منزل به فعاليت اقتصادي بپردازند ارائه مي كنيم و تا تحقق كامل اين ايده و انجام تبليغات براي فعاليت شما در نشريه به صورت رايگان همراه با شما خواهيم بود.
جهت آشنايي مختصر با اولين نشريه تخصصي بانوان و دريافت رايگان اولين شماره، به آدرس ذيل مراجعه نماييد.
http://mahbanoomag.blogfa.com

در شماره اول اين نشريه قصد حمايت از بانواني كه از طريق وبلاگ اقدام به فروش اجناس مختلف از قبيل كتاب، لباس، لوازم خانگي و ... (فقط اجناس نو) مي نمايند را داريم، و در بخش كارآفريني نشريه شماره 1 به معرفي وبلاگهايي از اين دست مي پردازيم.
براي معرفي وبلاگ خود در نشريه، آدرس ايميل، آدرس وبلاگ و اجناسي كه براي فروش عرضه مي شود را به شماره 09199944770 پيامك نماييد.
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: