2733
2734
عنوان

کسی از سفیداب برای صورتش استفاده کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 122795 بازدید | 131 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها گل سر شور رو در آخر شستشو اگه به جای نرم کننده بزنین خیلی عالیه واقها مو رو نرم نرم میکنه
مرد به زن گفت...اگر این یکی هم دختر شود دستانش را قطع خواهم کرد............خداوند به انها پسری داد که دست نداشت!!!!!!!!!!!!!
2728
من گل سرشور ندیدم تاحالا.آخر این ماه میرم ببینم میتونم پیدا کنم؟
شنیدم برای ریزش مو هم خوبه.برای برادرم و شوهرم هم میخوام بخرم.
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
بچه ها من دو تا متن جذاب تو انجمن مامی سایت دیدم که کاربران در مورد مصرف سفیداب زده بودند.
الان براتون میذارم:

متن1:
سلام بر همه عزیزان سفید آبی که میگوئید را تنها استفاده نکنید
اینی که میخواهم بگم امتحان شده هم خودم و هم دوستانم اگه نتیجه بدی گرفتید آدرس میدهم بیائید کتکم بزنید!!!!!!!
سفید آب را اول با رنده خیلی ریز رنده کنید و بعد خوب بسابید بعد یک قاشق مرباخوری ماست کم چرب به اضافه مغز خیار سالادی ( چون دانه ها و وسط خیار مد نظرم است یک عدد ) را رنده کنید داخل آن بعد هم مخلوط کنید و جلوی آینه به پوستتان بمالید و ماساژ دهید تمام لکه و دانه های سر سیاه را هم از بین می برد یک ماه هر روز یکبار انجام دهید اگه نتیجه نگرفتید آدرس خونمون میذارم تا بیائید کتکم بزنید

متن 2:
منم با سفیداب موافقم
تو شهر خودم چهار ماه رفتم پیش دکتری که تو کانادا دوره دیده پاک سازی کرد عالی حدود 250 تومن کل هزینه اش شد کارش خیلی خوب بود.چند روز پیش دکتر مظاهری می گفت بهترین روش کیسه و سفیداب هستش منم موافقم دوست من همیشه استفاده می کنه پوستش هم محشره مهم اینه که هفتگی لایه برداری کنین.
روش کار:
هر بار که حموم می رین تا آخر حموم به صورتتون صابون یا شامپو بدن یا چیزای دیگه نزننین بزارین حسابی بخار بخوره تا منفذ هاش باز بشه بعد یه تیکه از سفیداب رو بکنین و بمالین روی صورتتون بزاریم بمونه لا کار لیف زنیتون تموم بشه بعد با کیسه انگشتی ارام همه جای صورتتون حتا کناره ی بینی رو ماساژ بدین بعد فقط با آب بشورین آخر سر هم یکی دو تا مشت آب خنک بزنین به صورتتون و تمام.بعد از حموم حتما ضد آفتاب استفاده کنید.همش همین در عرض یک ماه میشین عین یه ماه.
راستی اون دکتر توصیه کرده از صبح که صورتتو می شوری تا وقت غروب صورتت بدون ضد آفتاب نباشه وقتی وضو می گیری یا صورتتو میشوری دوباره بزن من یکی تو خونه دارم یکی هم همیشه تو کیفمه.برای شب هم میتونین از کرم شب اوسرین استفاده کنین حدود 30تا 35 تومنه کلا محصولاتش فوق العاده است من کرم دست هم از همون استفاده مینم.
موفق باشیم.
2738
ها بانو جون اینی که گفتی خیلی جالب بنظر میاد.

حالا یه ضد افتاب سبک که صورتو چرب نکنه معرفی کنین برای تو خونه.
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
ببخشید دوست جونا ربطی به تاپیک نداره اما سواله برام

شما چی کار می کنید که ناخنهای محکمی داشته باشید که نشکنه . می خوام راه حل های طبیعی بدید بهم
به یاری خدا، هر آنچه را تصور کنم با عزمی راسخ به دست می آورم
دختر خوشبخت آب نمک درست کن و سره ناخوناتو بزار توش روزی چند بار . حسابی محککم میشه
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713
من رفتم سفیداب بخرممممممممممم

از فردا شروع میکنم دستورات رو انجام دادن اونوقت اسمم میذارم ماه شادی ....

جدا میگم تا یکماه میزنم میام همین تایپیک خبرشو میدم ببینیم ماه میشیم یا نه!!!!!!!!
2706