2410
2553
عنوان

کلینیک نازائی نوید

| مشاهده متن کامل بحث + 97739 بازدید | 60 پست
سلافه جان دکتر سایت به سوالات جواب نمی دهند کلا مسئولین سایت به سوالات پزشکی جواب نمی دهند اینجا بچه ها همدیگرو با توجه به تجربیاتشون جواب می دهند
اینجا خلوته برو به تاپیک های شلوغتر اونجا جوابتو می دهند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام گلم امیدوارم که خوب باشی راستش من یکی از دوستان صمیمی و عزیزمو به انستیتو نازایی نوید بردم که مدت 10 سال بود اصلا باردار هم نشده بود دکتر صاحب کشاف با یک عمل لاپاراسکوپی واقعا متحیر کننده این دوست عزیزمونو رو نه تنها معالجه کرد بلکه یک غده ( فیبرم ) بزرگی رو هم توی رحمش بود رو در آورد واقعا دکتر کشاف دستاش معجزه میکنه هزینش از جاهای دیگه بیشتره اما ارزششو داره چون مطمئنی که دست خالی از پیشش برنمیگردی شاید باورت نشه اما بخش زیادی از بیمارای این انستیتو رو خارجی ها تشکیل میدن من خودم دیدم که دکتر کشاف بیمار چینی ، آمریکایی ، تاجیکستانی ، ترکمنستانی ، و عراقی و..... داره خلاصه خیالت راحت باشه که بهتریت جا رو انتخاب کردی گلم موفق باشی
رویا جان من pcoهستم و رحم دوشاخ دارم .بین مراکز نازایی موندم کجا را انتخاب کنم. چون پوسته تخمدانم

سفته و اجازه خروج تخمک را نمیده چند مرکز هم سر زدم ولی هنوز اونجا نر فتم .نظر شما چیه؟
2720
زیبا جون .مشکل شما چی بود؟ من بابت هزینه مشکل ندارم ولی شوهری دارم که یه جورایی سخته که راضیش کنم.
می خوام جایی برم که اولین و اخرین بار باشه.زیبا جون توضیح بیشتری بده.اخلاقش چه جوریه؟ به حرفات گوش میده؟
2714
سلام به همگی شما گلها
میشه ازتون خواهش کنم اگه می تونید جواب من رو هم بدین؟
می خواستم بدونم آیا در کلینیک نوید دکتر کشاف جنینها رو فریز می کنند یا میریزند دور؟ آخه از من چیزی بابت فریز نگرفتند و من الان به اون جنینها احتیاج دارم برای انتقال مجدد.
من استرالیا هستم و هیچ کدوم از افراد خوانواده ام از این موضوع خبر ندارند ( جز شوهرم) که ازشون بخوام کمک کنن و از کلینیک نوید بپرسند. گفتم شاید شما خبر داشته باشید و بتونید بهم کمک کنید.
خیلی خیلی ممنون می شم اگه بهم جواب بدین.
مونا جان سلام .در کلینیک نوید وقتی جنینها دارای کیفیت بالا باشند خودش سوال میکنند آیا میخواهی فریز شوند یا نه ؟ که درصورت جواب مثبت شما اعلام میکنند که هزینه ائی را بپردازی . احتمالا تعداد جنینها زیاد نبودند و یا ارزش فریز را نداشتند . به امید موفقیت شما
مونا جان سلام .در کلینیک نوید وقتی جنینها دارای کیفیت بالا باشند خودش سوال میکنند آیا میخواهی فریز شوند یا نه ؟ که درصورت جواب مثبت شما اعلام میکنند که هزینه ائی را بپردازی . احتمالا تعداد جنینها زیاد نبودند و یا ارزش فریز را نداشتند . به امید موفقیت شما
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=8107&ChatDate=14-9-1389
سلام دوستان لطفا بشتابید که دو روز بیشتر فرصت نمونده
************ خدای تا پاکم نکردی خاکم نکن *********** بر چهره پر ز نور مهدی صلوات ........... بر جان و دل صبور مهدی صلوات تا امر فرج شود مهیا بفرست .............. بهر فرج و ظهور مهدی صلوات
2706