2737
2734
عنوان

tsh بالا در بارداری،نگرانم

16108 بازدید | 14 پست
سلام،من در سه ماهه اول بارداری میزان tsh خونم 2.52 بود که 0.2 بالاتر از رنج نرمال بود که دکترگفت مشکلی نیست، الان هفته 23 تازه به اجبار من دوباره تست tsh نوشت که عددش 6.1 هست و از میران نرمال خیلی بالاتر است، در ضمن خانم دکتر تا دوشنبه مطب نمیان، منم دارم از نگرانی سکته می کنم که مبادا برای بچه اتفاقی افتاده، لطفا اگر اطلاعاتی دارید راهنماییم کنید، چیکار کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو اونایی که مستعدن در اول سه ماهه دوم باید چک بشه. چون تو سه ماهه اول جنین غده تیروئید نداره و از هورمون های مادر استفاده می کنه ولی تو سه ماهه دوم غده تیروئید داره و بخاطر همین به طور عادی TSH بالا میره. نگران نباش. خیلی بالا نرفته. بهرحال دکتر به شما قرص لووتروکسین میده که ناشتا بخورید . حالا دوزش ممکنه نصفه قرص باشه ممکنه کمی بیشتر. استرس رو از خودت دور کن. من خودم هفته 8 هستم و تحت کنترلم. نصفه لووتروکسین میخورم. این سه روز دیگه چیزی نیست. استرس بدتره.
2738
یاس عزیز این تاپیک خیلی قدیمیه کسی نیس منم ابتدای سه ماهه دوم بارداریم تیروئیدم بالاس خیلی نگرانم
امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻

سلام من هفته ۱۵ بارداری هستم و تازه تی اس اچ رو چک کردم ۸ بود الان نگرانم که اثری رو جنین داشته یا نه ؟ ۶ ماه قبل بارداری چک کردم نرمال بود . ممکن رو بچه اثری گذاشته باشه ؟؟؟ خیلی دیر شده ؟؟

سلام من هفته ۱۵ بارداری هستم و تازه تی اس اچ رو چک کردم ۸ بود الان نگرانم که اثری رو جنین داشته یا ن ...

سلام عزیزم 

منم مشکل شما رو دارم الان 

شما نی نی ت دنیا اومد به سلامتی 

خدای نکرده مشکلی دارن؟

2706