2410
2553
دوستان عزیزی که خیلی دیر بی بی چکتون مثبت شد و فهمیدید مامان شدید خواهشا بگید چندمین پریود بی بی چکتون مثبت شد؟بعد از چند روز تاخیر؟جنسیت نی نی تون چیه؟بتاتون چند بود؟
سلام فاطی جون.من که اقدام نکردم. واز بی بی چک هم استفاده نکردم تاحالا.نمیتونم کمکت کنم.شرمنده.
اگه تونستی بیا به منم کمک کن.
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=210802&PageNumber=1&msg=ok
حسین 26 ساله در انتظار کمک ماست http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=875377&postID=34282289
خانومی من اولین بارداریم خیلی دیر نشون داد دو روز از پریودم گذشته بود که بی بی چک و آزمایش خونم منفی بود پریود نشدم بعد ده روز بتای خونم رسید 175 و بی بی چک هم مثبت ولی سقط شد.
حاملگی بعدیم چند روز مونده بود به پری مثبت شد بی بی چک و آزمایش خونم هم همون روز 524 بود و نی نی ام پسر شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
راستی دوست صمیمی ام هم تقریبا 14 روز از موعد پریودش گذشت که بی بی چک نشون داد قبلش هر چی میذاشت نشون نمیداد دکتر بهش گفت دیر باردار شده.احتمالا همون روز 24 ام دوره اش باردار شده و بتاش رو نمیدونم نی نی دختر شد
من همون روزای ل بعد پری گذاشتم منغی بود 10 روز بعد چون پری نمیشدم دکتر سونو داد هیچ خبری نبود. فکر کردم اون ماه هم قسمت نبوده بعد از 25 روز که دیدم هنوز پری نشدم و میخواستم موهام رو برای عید فر کنم شب قبلش بی بی چک گذاشتمدیدم مثبته فرداش رفتم آزمایش خون دادم اونم بتام بالا ود
CafeMom TickersCafeMom Tickers
2714
همین که پری نشدی امیدوار باش عزیزم
استرس هم نداشه باش که اگه باردار باشی واسه نی نی خوب نیس و خدایی نکرده بارادار هم نباشی استرس باعث میشه پری نیاد پس بیخیال باش
ایشالا مامان شدی
خدایا همه از تو میخواهند "بدهی" اما،
من از تو میخواهم "بگیری" خستگی،دلتنگی و غصه ها را ،
از لحظه لحظه ی روزگار همه آنهایی که دوستشان دارم
دست‏ ‏دست‏ ‏دست
مامان‏ ‏آینده‏ ‏س

شعرم‏ ‏گفتم‏ ‏برات‏!‏
ایشالا‏ ‏همین‏ ‏روزا‏ ‏مثبت‏ ‏میشه
ما‏ ل‏ ‏من‏ ‏عصر‏ ‏روز‏ ‏پنجم‏ ‏یه‏ ‏هاله‏ ‏توهمی‏ ‏افتاد
که‏ ‏با‏ ‏چشم‏ ‏غیر‏ ‏مسلح‏ ‏دیده‏ ‏نمیشد‏!‏
2706