2726
سلام خانوما
میخواستم راهنماییم کنین من این دوره رابطه مشکوک داشتم دو سه روز بعد خیلی بی حال بودم یه حالت تهوع خفیف هم عصرا بهم دست میداد بعد شش روز از رابطه هم سه تا لک صورتی رنگ دیدم و دیگه ندیدم تا روز قبل موعد پریم بار سنگین بلند کردم فرداش لکه بینی داشتم که گفتم دیگه پری اومد ولی برعکس همیشه فقط لکه های قهوه ای بود تا فردا صبحشم طول کشید که بعد دیگه تبدیل شد به یک پری واقعی و طبیعی . ولی الان که روز دومه پریمه حالت تهوعم شدیدتر شده ... میخاستم ببینم ممکنه حامله شده باشم ؟ اگه باشم الان بی بی چک نشون میده ؟ من بچه ندارم و فعلا هم قصد ندارم... لطفا کمکم کنین
".....هیچ سپاهی از عهده آرمانی که زمان ظهورش فرا رسیده باشد
برنخواهد آمد...."

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خونریزیم که مثه پریه ولی نمیدونم چرا حالت تهوع دارم
ولی شروع خونریزی مثه همیشه نبود با لکه ها ی قهو ه ای به مدت یک روز
خیلی عجیب بود
برنخواهد آمد...."
2728
نمیدونم والا خواهر
آخه بودن کسایی که پری هم شدن ولی تا ماه سه نفهمیدن باردارم هستن
حالت تهوع رو چی میگین؟
برنخواهد آمد...."
عزیزم اون تو فیلماس که تنها علامت بارداری تهوعه من و خیلی از دوستای دیگه ی سایت اصلا تهوع نداشتیم
کلی علائم دیگه هم داره بارداری
تهوع بارداری هم صبح و ناشتا و معمولا تا ظهره نه اینکه تازه عصر شروع بشه
تهوع ممکنه از بدغذایی کا کم خونی و کمبود آهن موقع پریود باشه منم اینطور میشدم 2 روز عدسی می خوردم خون و آهن بدنم تامین میشد خوب میشدم
@2bare_man
دوستان لطفا کمک کنید ...من یک ماه پیش با همسرم نزدیکی کردم حدود دو هفته بعد پریود شدم ام نسبت به دفعهای قبل خیلی خون ریزی نداشتم و بعد از اون ماه بعد دقیقا سر ۲۸ روز پرید شدم ولی باز هم مقدار خون ریزیم کم هست در ضمن دمای بدنم خیلی بالاست و اکثر اوقات حالت تهوه دارم ایا با وجود این شرایط امکان بارداری هست؟
سلام خسته نباشیدمن دوساله جلوگیری میکنم الان ده روز قبل از پریودم چهارروز پشت سرهم دیگه جلوگیری نکردم ولی موقع پریودم اولا لکه بینی بودوبعدشم که پریودشدم اما همش به رنگ تیره ایا امکانش هست که بعد پریودم بفهمم باردارم یانه یا چون پریود شدم دیگه احتمالش نیست؟البته روز ول پریودم هم بی بی چک گرفتم منفی شد. لطفا زودجوابمو بدین.ممنون
سلام دوستان میخواستم تجربه بارداریمو باهاتون در میون بزارم درست بعد از پری یک سری علائم بارداری داشتم که فکر کردم مریض شدم اخه انتطارشو نداشتم که باردار باشم رفتم دکتر گفت ویروس گرفتی یک سری قرص داد ولی چون شک کردم نخوردم رفتم از دادم منفی بود سر موقع هم پری شدم الان که 10 روز از پری میگذره از مثبت شد بی بی چک هامم مثبت شد در کمال نا باوری باردارم انشاا... همه بارداری رو تجربه کنن و مادر شن
2706