2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهر من عروسیش چند وقت پیش بود رفتش آرایشگاه بانوی شرقی تو یوسف آباد بقل پیتزا 21 گرم کارش عالیههههههههه بهت پیشنهاد می کنم بری حتما کارهاشو ببینی خیلی فوق العاده است از گل خیلی خیلی بهتره قیمتش هم همینطور
2720
فریبا جون من آرایشگاه عروس سرا رو بهت پیشنهاد میکنم خیابون ونک ط 4 پاساژ ونک.
من 7 ماه پیش عروسشون بودم کار مهناز جون حرف نداره. قیمتشونم الان فکر میکنم 650 باشه. اگه رفتی بگو از طرف شاداب اومدم.
مادر نه تکرار می شود، نه تکراری.
2714
سلام فریبا جون ... به نظر من گل سرخ توی تهران پارس خیلی خوبه ... الان کار عروساش خیلی ملایم و قشنگه و هر جور بخوای آرایشت می کنن. خصوصاٌ بیتا ..... به نسبت خدماتی که میده قیمتش خیلی خوبه ... اپیلاسیون . اصلاح ابرو .. ناخن مژه طراحی تاج همه با هم 500 تومن راستی صبحونه و ناهار روز عروسی هم خودشون میدن .. کسی لازم نیست برای عروس ناهار بیاره .....
سلام دوستان، منم تیر ماه عروسیمه. دنبال آرایشگاه خوب می گردم که آرایش اروپایی بکنه . خیلی هم چهرمو عوض نکنه. ولی کارش قشنگ باشه. تا الآن فقط آلبوم مهناز و مریمو تو عروس سرا دیدم. از کار مریم خوشم نیومد ولی مال مهناز واقعاً ناز بود. حالا یه روز باید برم از نزدیک عروسشو ببینم. ترجیحاً یه آرایشگاه تو غرب می خوام.
شنیدم مژگان دادفر تو شهرک غرب هم شعبه زده. کسی خبری داره؟
ممنون می شم کمکم کنید و خیالمو راحت کنید.
من طبق تعریف های فراوانی که از آرایشگاه لبخند توی خیابان آدربایجان شنیده بودم برای عروسیم به آرایشگاه لبخند رفتم .و می خوام تجربه آرایش در آرایشگاه لبخند را با دوستان در میان بگذارم. آرایشم یک آرایش خیلی ملایم بود . و از آرایش صورتم راضی بودم و موهام رو خیلی ساده درست کرده بود . فامیل ها می گفتن خیلی ناز شدی ولی دوستانم می گفتن موهات رو بی نهایت ساده درست کرده .در واقع اکثر دوستانم معتقد بودند که چهره ام به چهره اصلی خودم شبیه هست و علت زیبایی من در شب عروسیم زیبایی واقعی خودم بوده و نه هنر آرایشگر در آرایش ! به هرحال لبخند یک آرایش ملایم و خیلی طبیعی را روی من انجام داده بود و در کل راضی بودم اما اگر زمان به عقب بر می گشت ممکنه یک آرایشگاه دیگری را انتخاب می کردم که حداقل موهام رو قشنگ تر درست می کرد. لبخند 300 تومان برای عروس می گیره.

2706