2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همگی... من یکتا هستم عروسیم 24 فروردینه ولی تهران نیستم که دنبال داستانام باشم:) اینجا خیلی بهم کمک کرد لا اقل اسم چندتا آرایشگاهو ببینم!! فقط اکثر آرایشگاها شرق تهرانه و شمال تهرانم که ظاهرا قیمتاش زیادی بالاست.. می خواستم بپرسم کسی آرایشگاه سمت غرب و شمال غرب سراغ داره که خیلی هم گران حساب نکنن...البته آون و آفتاب رو که لیلون جون گفتن حتما سر می زنم.. به هرحال ممنون از وقتی که میزارین...
2728
سلام
خانوما من چند ماه پیش یعنی قبل از عروسیم زیاد میومدم تو سایت و از راهنمایی دوستان زیاد استفاده کردم الانم اومدم اگه بتونم تجربه خودمو بگم شاید به درد کسی بخوره.من دنبال آراش ملایم بودم خیلی مه گشتم .آخر رفتم فهیمه تو ظفر.از آرایشم فوق العده راضی بودم قیمتتشم 200 اینا ست.لباسم هم مدلش رو از نت گرفتم دادم دوختن خیلی خوب از آب در امد فکر کنم شانس اوردم ودر هر حال لباسم هم الان دیگه به دردم نمی خوره اگه کسی خواست بگین عکسشو میل کنم دوستان.
به نظر من کار پارس پرنسس تو پاسداران خیلی عالیه
خواهرم برای عروسیش رفته بود اونجا
خیلی خوب درست کرده بودش
زندگی من وقتی زیبا و شیرین خواهد شد، که پندار من ، کردارمن و گفتارمن نیک باشد (زرتشت)
2706