2737
2734
واااااااااااااااااااااای چه قشنگ..............
پیشنهاد 6 خوبه
چقدر ذوق زده شدم کاش همه بچه های نی نی سایت هم اونجا بودن این لحظه رو میدیدن
حتما بیا نتیجه سورپرایزتو بهمون بگو یادت نرههههههههههه
از طرف همه بچه های نی نی سایت به هسرت تبریک بگووووووو
آقا دلداه ات این روزها حال خوبی ندارد ... لطفا نگاهش کن ... خوب میداند رو سیاه ست اما ، کجا رود ؟ وقتی ... جز شما مهربانتر سراغ ندارد ... کجا رود؟ کجا رود؟؟؟؟؟؟ یا امام رضا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر عالی بهت تبریک میگم وقتی خوندم کلی گریه کردم آخه منم چند ساله منتظرم واسه همه منتظرا دعا کن
عزیز دل مادر بعد از نه ماه انتظار و سختی الان تو بغلمی
خدا را صد هزار مرتبه شکر
خدا جونم عاشقتم
2731
من وقتی فهمیدم همسرم مسافرت بود . یه جعبه خوشگل خریدم یه جفت پاپوش خوشگل جواب آزمایش رو ربان بستم روی یه کارت یه متن از طرف نینی برای همسری نوشتم همه رو گذاشتم تو جعبه وقتی از سفر برگشت بردمش یه جایی که قبل از عروسی خیلی با هم خاطره داشتیم جعبه رو دادم بهش کلییییییییی ذوق کرد اما پشیمونم چرا اون لحظه ازش فیلم نگرفتم .. همیشه حسرت اینو دارم که یه بار دیگه اون برق شادی رو که تو اون لحظه توو چشماش بود رو ببینم .
2738
وااااااااااااااااای مبارک باشه!
پیشنهاد ۶ هدی عـــــــــالیه!
ما که کارمون به اینجاها نکشید!من فکر می کردم دوباره هرمونام قاطی کرده که عقب انداختم، کلی نگران شدم و همسرم هم درجریان همه چی بود کامل!
وقتی هم جواب تست بتامو گرفتم انقد پایین بود که مطمئن نبودم!
کلن جا برای سورپرایز نذاشت دیگه!
واااای خیلی مبارکه!
ان‌شاءالله به سلامت هم زایمان کنی...
من از شوهری پرسیدم هر وقت حامله شدم چه جوری دوست داری خبرت کنم گفتش اصلا اصلا سوپرایزم نکن تا خودت فهمیدی همون موقع زنگ بزن به منم خبر بده گفتش منم باباشم اندازه خودت حق دارم که زودی بدونم
Lilypie First Birthday tickers
همه روشها با حال و جالب بودند.
اما اگه خدا بخواد و یه روز منم مامان بشم دلم میخواد یه راهه مهیجتر و خاطره انگیز تر رو پیش بگیرم.
هنوز چیزه خاصی تو ذهنم نیست.اما فکر میکنم میشه کارهایه دیوانه کننده تری هم انجام داد.ههههههههههههه
جر و بحث کردن با بعضیا مثل اینه که بخوای رو چرتکه، ویندوز 8 نصب کنی![smiley]s/sm_16.gif[/smiley]
سلام دوستان کاری که من خودم انجام دادم این بود که جواب آز مثبت که شد اومدم خونه و از اونجایی که دو روز مونده بود به سالگرد ازدواجمون روی آینه دستشویی با رژ نوشتم عشقم خواستم پیش دستی کنم عشقم۲ روز مانده به سالگرد ازدواجمون یک کادوی خشگل برات گزاشتم توی اتاق خوابمون،بعدشم زیر اینه رو با شمع و یادبودی که یالگرد ازدواج به مهمونامون دادیم که یک سبد بود و توی سبد با گلهایی که پای سفره عقدمون بود و نگه داشته بودم تزیین کردم، بعدش یه باکس شبیه قلب برداشتم داخلش یه جفت کفش بچه گانه گزاشتم و برگه ازمایش رو به همراه یک یادداشت،که توی یادداشت نوشتم سلام بهترین بابای دنیا من اومدم توی دل مامانی ،مراقب من و مامانی باش تا سالم بیام توی بغلت،اینا رو گزاشتم توی یک پاکت حریری و گزاشتم توی باکس،بعدم باکس رو گزاشتم توی تخت خواب و کنارشم شمع روشن کردم،به نظرم تخت خواب مناسبه برای این کار چون تنها حریم خصوصیه که هیچ کسی دیگه اونجا نمیره، همین قدری بگم همسرم از خوشحالی به قدری شوکه شده بود که وقتی من رو بغل کرد و بوسید بعدش دیدم دستم خیس شد نگاهش کردم دیدم اشکاشه که چکیده بود روی دستم...
2706