2726
عنوان

]چقدر به خودتون می رسید؟ روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1162457 بازدید | 8784 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان آروین جان من فقط یه 3 4 شب گونه هام ملتهب و قرمز بود و کمی احساس خشکی و کشیدگی تو پوستم داشتم کهو کمی هم جزیی پوسته در ناحیه بینی.که در کل بعد از هفته اول همش حل شد. شاید حساسیتی چیزی داری یا به شما نمیسازه؟
2728
نیکی جان در مورد اون جوش کنده هه من از اونجایی که تحمل ندارم به حال خودش بزارمش اینجور وقتا نفسمو حبس میکنم و با تمام توانم فشار جانانه بهش میدم که چرک اولیه اش خارج میشه و خوب که چلوندمش دیگه به حال خودش ولش میکنم و تا یکی دو روز بعدش زودی خوب میشه این راه منه ها حالا شما امتحان نکنی بدتر شه .
مامان اروین جان فک کنم گفته بودی جوش زدی اگر میتونی از دکترت تلفنی بپرس آخه من خودم و چند تا از دوستام که استفاده کردیم اوائلش در حد همون حالت های خودم بود حالا بسته به پوست هر کدوم کمی بیشتر و کمتر ولی هیچ کدوم جوش نزدیم .البته پوستمون معمولیه رو به مختلط بود همگی. حالا شما رو نمیدونم .
وای دوستان طاعاتتون قبول همدیگه رو دعا کنیم

ببینین دوستای خوشگلم اراممش جون مامان اروین جون فرشته جون
این جوش نیستتتتتتتتتتتت فک کنم عزرائیلهههههههههههههههههه
جون منو گرفته از بس درد میکنه هیچ خبری هم ازش نیست
مامان گرامی گفتن کمی نمک یا جوش شیرین نم کن روش بزن بذار بمونه بلکم خفه بشه بره بمیره

مامان اروین من هنوز تازه دارم کرم ضدجوش میزنم. بچه ها من پوستم روی گونه ها کمی خشکی زده ولی خشک نشده ممکنه پوستم تغییر هویت داده باشه با این ژل عزیز؟

موموژ جونممممممممم پوستت چه نوعیه؟ یعنی بهبود هم حس نکردی رو پوستت؟
2706