]چقدر به خودتون مي رسيد؟ روزانه، هفتگي، ماهانه و سالانه... - صفحه 409

موضوع: ]چقدر به خودتون مي رسيد؟ روزانه، هفتگي، ماهانه و سالانه... + اظهار نظر

صفحه 409 از 442 اول قبلی  404   405   406   407   408   409   410   411   412   413   414  بعدی آخر صفحه
کاربران حاضر: 0 کاربر و 3 مهمان
**دختربهار پست ها : 11500عضویت:1391/8/1
1391/10/19 - 12:57 صبح
مامان خانوم....سلام....ضدلک قوی راسن خوبه.....
♥دلم نه عشق میخواهد نه دروغ های قشنگ .. نه ادعا های بزرگ و نه بزرگهای پر ادعا دلم یک فنجان قهوه داغ میخواهد ویک دوست که بتوان بااو حرف زدو پشیمان نشد♥
عشق همسر پست ها : 7986عضویت:1390/12/11
1391/10/23 - 1:15 عصر
اين مرد ديويد مك‌ايلوت است كه شرح حالش در ژورنال پزشكي ?نيوانگلند? منتشر شد؛ به‌عنوان مردي كه يك سمت صورتش66 ساله است و طرف ديگر 86 ساله. او خود شرح مي‌دهد پوست يك سمت صورتش به‌مرور زمان ضخيم مي‌شود و چين و چروك‌هاي وحشتناكي روي آن پديد مي‌آيد و در نهايت چاره‌اي نمي‌بيند جز اينكه به پزشك مراجعه كند.

8pic.ir     مكاني براي آپلود رايگان فايل هاي شما

دكتر معالج او مي‌گويد: اين مرد ?? سال راننده خودروي باركش بوده است و برخورد يك طرفه نور خورشيد به سمت چپ صورتش باعث مي‌شود به تدريج اين تغييرات در پوست صورتش ايجاد شود چون UVA به راحتي از شيشه كناري ماشين عبور كرده و به تدريج اين چروك‌ها را ايجاد كرده‌است، اين نوع فرابنفش چندان پوست را نمي‌سوزاند ولي در عوض حسابي پوست را پير مي‌كند.

اين عكس شايد بتواند شما را متقاعد كند كه استفاده از ضدآفتاب تنها يك عمل آرايشي نيست بلكه براي سالم ماندن پوست بايد به هر طريق از آن در مقابل آفتاب محافظت كرد كه اين محافظت هم شامل كرم‌هاي ضد‌آفتاب مي‌شود و هم محدود كردن مواجهه با آفتاب يا استفاده از كلاه‌هاي لبه‌دار. در مورد اين بيمار خاص تشخيص سندرم Favre–Racouchot داده شد؛ سندرمي كه ناشي از آسيب ديدن پوست بدن با نور است كه درماتوهيلوز هم خوانده مي‌شود
1391/10/23 - 1:40 عصر
سوزت جان نمیدونم شما کدوم فاطی رو صدا کردی اما نمیدونم چرا با وجود اینکه این تاپیک رو از لیست علاقمندیهام حذف کرده بودم امروز بعد از چند ماه اومدم که بهش سری بزنم!!
heli پست ها : 10266عضویت:1391/1/27
1391/10/23 - 4:19 عصر
فاطییییییی جان عالی بود مطلبی که گذاشتی

من خودم رفع کتی میزنم اما از این به بعد دایمیش میکنم
من نويد امدنت را از سوره يونس گرفتم
TANHAIE TANHA پست ها : 2عضویت:1391/9/21
1391/10/23 - 6:22 عصر
سلام من 23 سالمه 5 ماهه حاملم موهام دو رنگ شده اندامم که دیگه نگو.... چند وقت پیش موهامو که فارو بود یه قیچی ورداشتم زیرشو کوتاه کردم البته بدم نشد ولی فکر کنم نامرتبه الانم اصلا به خودم نمی رسم مگر موقع بیرون رفتن
خودمو ول کردم فقط منتظرم پسرم اردیبهشت به دنیا بیاد منم چند وقت دیگه رژیم بگیرم راستش الان که حاملم دلم واسه رژیم تنگ شده و دلم می خواد رنگ کنم موهامو وقتی بچم به دنیا می یاد می دونم خیلی سخته بخوام برم این ور اونورو باشگاه اینا ولی سعی می کنم یه ساعتی پیدا کنم شوهرم خونه باشه من برم پیاده روی یا باشگاه
وقتی دارم می رم جایی خودمو که می بینم به این نتیجه می رسم که لباس های خوشکلم تو هیکل خوب قشنگ می شن و اندام حرف اولو می زنهههه
شما پیشنهادی واسه خوشکل شدن تو دوران حاملگی ندارین؟
نازنين *** 23 هفته *** پسرم قند عسلم
مهربان.. پست ها : 3906عضویت:1391/2/3
1391/10/23 - 9:34 عصر
دوستان کی از طلا خبر داره؟ سایتش جی هست؟
مرضيه ، مامان ابوالفضل پست ها : 1608عضویت:1388/11/20
1391/10/24 - 10:25 صبح
موافقم ـ تاپیک خیلی وقته که سوت و کور شده ـ هر بار می آم بدجور دلم میگیره
با حقيقت بايد زيست. امّا، واقعيت را ـ تنها ـ بايد دانست.
1391/10/24 - 10:26 صبح
فاطی جون مطلبت عالییییییییییییییی بود
1391/10/24 - 10:53 صبح
دوستای خوبم من خیلی دوستون دارم
اما متاسفانه یا خوشبختانه من مدتیه که دارم واسه آزمون دکترا میخونم واسه همین اصلا نمیرسم که اینجا مطلب بذارم.. چون عقیده دارم مطالبی که میذارم باید حاصل تحقیق و ترجمه خودم باشه و نباید از جایی کپی کنم...
در ضمن اگه از قبل با من آشنا باشید میدونید که من برندها و محصولاتشون رو زیاد نمیشناسم و اگرم اینجا محصولی رو معرفی کردم بخاطر نوع مواد بکار رفته (ingredient) در اون بوده که به نظرم کامل بوده و بهتون معرفی کردم
الان تاپیک برنز جون رو دیدم که خیلی روی محصولات توی بازار مسلطه و به نظرم اگر اون تاپیک رو مطالعه کنید جواب خیلی از سوالاتتون رو بگیرید...

سوزت جون در مورد خواهرت .. اگر پست من رو درباره دورچشم مطالعه کرده باشی میدونی که دور چشمها فقط برای پیشگیری از چروک و تیرگی دور چشم بکار میرن و البته بعضی هاشون که آبرسانی قوی دارن میتونن موقتی (یعنی تا زمانی که استفاده میشن) چروک رو کمی محو کنن...

به خواهرت بگو از الان شروع کنه به دور چشم زدن .. و دیگه ترکش نکنه.. خیلی شانس آورده که توی 38 سالگی هنوز دور چشمش خوبه احتمالا پوستش چربه و خانه داره یا زیاد در معرض خشکی هوا و آفتاب نبوده..
درمورد مارک هم اَون Avene مارک خوبیه از داروخانه بپرسی واسه سن 38 سال بهت نشون میده
درضمن خواهرت باید کرم های روز و شب رو شروع کنه تا از روند چروک پوست صورتش هم جلوگیری کنه.. کرم ماتریکسیل مدیلن هم خوبه واسه پیشگیری
1391/10/24 - 10:56 صبح
من شاید دیر به دیر بیام اینجا سر بزنم ولی واقعا میگم من اطلاع زیادی از برندها ندارم... سوالات اینجوریتون رو میتونید توی تاپیکای دیگه بپرسید مثلا تاپیک لوازم آرایشی و بهداشتی و ...
ببخشید توروخدا

طلا هم که اصلا معلوم نیست کجاست!!!
طلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
ستايش جون پست ها : 3912عضویت:1390/3/12
1391/10/24 - 1:30 عصر
سلااااااااااااام به دوستهای خوبم من خیلی وقته فرصت نشده سر بزنمممممم
دوست جونیا نظرتون راجع به استفاده از راکوتان چیه(برای درمان جوش صورت) ؟؟؟؟؟؟ کسی تجربه ای داشته ؟؟؟ عوارض آن در بلند مدت چیه؟؟ ایا واقعا تأثیر گذار هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
1391/10/24 - 2:04 عصر
ستايش جون ، من هم مشكلم جوش صورته و البته تازگيها ( ببخشيد ها مثل دوران بلوغ كتفم و گردنم يكي دو تا جوش ميزنه ، من هم شنيدم ولي مصرف نكردم ، مي خوام برم دكتر پوست و براي جوشهام اقدامي اساسي بكنم ) قبلا حدود 2 سال پيش از كپسول داكسي سايكلين استفاده كردم ، خيلي بخاطرش تهوع داشتم با اين وجود دوره اي كه دكتر داده بود مصرف كردم و تا چند وقت خيلي خوب بودم ولي الان يك ماهي هست كه كمي اوضاع پوستم جوشناك شده

براي كنترل چربي پوستم از فيس واش استفاده ميكنم ـ خيلي موثر بوده

براي دور چشم ـ بنظر خودم و البته همسري خيلي خوب بوده و بازخورد مثبتش رو خيلي ها بهم دادن ـ گياهي استفاده ميكنم : 1 سفيدهء تخم مرغ + چند قطره روغن زيتون > سفيده رو كمي ميزنم كمي كه كف كرد و باز شد روغن زيتون رو ميريزم و بعد زير چشم ، خشك كه شد با آب ولرم ميشورم ـ يك روز در ميان

1391/10/24 - 2:07 عصر
فاطی جون ممنون از اینکه با وجود کمبود وقتت میای و بهمون اطلاعات خوبی میدی

من و شوشو از ماتریکسل مدیلن استفاده می کنیم ـ تازه گرفتیم ـ فقط نمی دونم باید هر شب بزنیم ؟! میشه راهنمائی کنین لطفا
1391/10/24 - 5:36 عصر
مرسی سوزت عزیز
پس ماتریکسل مدیلن رو مصرف نمی کنم ، شوشو برای خودش گرفته بود من هم دو شب مصرف کردم ، ضدچروک راسن ؟ درسته ؟ همینو بگیرم بنظرت چطوره ؟
**پونه** پست ها : 488عضویت:1391/10/3
1391/10/24 - 8:12 عصر
خواهش مي كنم خانوم . بله اسمش ضد چروكه راسن هست .
مرضيه جون دكتر نخعي خيلي معروفه از دكتر باريك بين هم بيشتر و سالهاست در تلويزيون مياد من به تجويزش اطمينان داشتم بازم خودت صلاحت رو ميدوني . البته من باريك بين هم قبول دارم .

اين لينكشه عزيزم ببين چطوره : http://darukade.com/Default.aspx?Prod=1615# كرم ضد چين و چروك راسن

من خط لبخند و چروك روي پيشوني داشتم بهم داد و گفت روزي دو بار بزنم روشون . به من جواب داد . پوستم هم گندميه روشنه و مختلط .
1391/10/24 - 9:09 عصر
پوست من هم مثل خودته عزیزم ـ مختلط و گندمی

ممنونم سوزت جون
مامان ني ني دخملي پست ها : 1127عضویت:1391/5/7
1391/10/25 - 7:06 صبح
مامانای گل.کممممممممممممممممممممممممممممک.برای چروک شکم بعد از زایمان
بيدلي در همه احوال خدا با او بود* او نمي ديدش و از دور خدايا مي کرد*
iass(مامان اسرا) پست ها : 3965عضویت:1387/9/25
1391/10/25 - 2:06 عصر
میشه برای رفع ترک پا با استفاده از جوش شیرین کمکم کنید نمیتونم مطلب را پیدا کنم ....
برای زودتر جمع شدن شکم بعد از زایمان پیشنهادی دارید ؟
"اسرا "رويايي زندگي من و"پارسا "معناي زندگي من "همسرم "تمام هستي من *دوستتان دارم* هميشه رو به نو بايست ،اگه ميخواهي تصوير زندگيت سياه نيفتد ... هميشه خودت را نقد بدان ،تا ديگران تو را به نسيه نفروشند سعي کنيد استاد تغيير باشيد نه قرباني تقدير در زندگيت به کسي اعتماد کن که به او ايمان داري نه احساس . هرگز بخاطر مردم تغيير نکن اين جماعت هر روز تو را جور ديگري ميخواهند مردم شهري که همه در ان مي لنگند به کسي که راست راه ميرود ميخندند.
1391/10/25 - 3:00 عصر

ورزش - یوگا - یوگا صورت

صورت شما همچنین در معرض آسیب های عوامل محیطی، مثل نور خورشید، باد، کرم ها و لوازم آرایشی مختلف است. در صورت شما تقریباً ۱۶ عضله، تعداد زیادی استخوان و عروق خونی وجود دارد که به شما کمک می کند که کلیه این حرکات را با صورت خود انجام دهید.

مانند عضلات سایر قسمت های بدن، عضلات صورت شما هم دچار خستگی و ضعف می شوند و باید آنها را تقویت کنید. اگر عضلات شما از سلامت کافی برخوردار نباشند، حتی خون رسانی صورت هم مختل می شود.
یوگای صورت به شما کمک می کند که بتوانید عضلات صورت خود را تقویت و همچنین خستگی روزمره را در آن برطرف کنید:
۱) جای آرامی پیدا کنید.
در حالی که چشمان خود را بسته اید روی زمین بنشینید. سعی کنید ستون فقرات شما کاملاً صاف باشد. روی تنفس خود تمرکز کنید و دم و بازدم های عمیق انجام دهید. کف دو دست خود را آنقدر به هم بمالید تا گرم شود و سپس آن را روی چشمان خود بگذارید. این کار را چند بار تکرار کنید. این عمل باعث آرامش اعصاب چشمی، پلک و نواحی اطراف چشم می شود.
۲) انگشت دوم و سوم هر دو دست خود را روی ناحیه پیشانی قرار دهید و از ناحیه ابرو تا گیجگاه را به صورت دایره وار و بسیار آرام ماساژ دهید. این نواحی معمولاً قسمت هایی است که در اثر استرس روزمره دچار درد می شود. بعد از آن، ماساژ را از ناحیه گیجگاه به سمت عضلات فک و سپس به سمت گونه ادامه دهید. این حرکات را چند بار تکرار کنید.
۳) تا جایی که می توانید دهان خود را باز کنید و لبخند بزنید، طوری که کشش را در عضلات صورت، گونه، چانه و گردن خود احساس کنید. سپس عضلات خود را رها کرده و این روند را تکرار کنید. این کار سبب رفع خستگی عضلات صورت می شود.
۴) یک دم عمیق بکشید. سپس نفس خود را با قدرت بیرون دهید. زبان خود را تا جایی که می توانید بیرون آورید و صدای “اَ” را بلند ادا کنید. این کار را سه بار تکرار کنید. این عمل جریان خون را در صورت تقویت می کند.
۵) سعی کنید گونه ها و ناحیه مرکزی صورت خود را جمع کنید و سپس آن را رها کنید. این کار به تقویت جریان خون در صورت کمک می کند.
روزانه بهتر است این حرکات را برای عضلات صورت خود انجام دهید، زیرا کارهای روزمره به شدت باعث خستگی عضلات این ناحیه می شوند و شما با این ورزش ها می توانید آرامش و شادابی را به صورت خود باز گردانید.
منبع:سیمرغ
ویرایش و تلخیص:آکاایران
1391/10/25 - 3:07 عصر
5 اشتباه بزرگ در آرايش كه زشت تان مي كند - آكا

هيچ چيزي بيشتر از يك مرد عاشق، موجب تغيير يك زن نمي شود و ... البته آرايش!.

1 - تونر ( كرم پودر ) با رنگ نادرست
زني كه از رنگ نادرست استفاده مي كند به راحتي در ميان جمع قابل تشخيص است، چرا كه يقه بلوزش هميشه رنگي و كثيف است ! اين نشان دهنده آن است كه او براي مطابقت رنگ چهره و بدن مقداري از كرم پودر را به گردن خود نيز ماليده است !

به ياد داشته باشيد ، در صورتي كه پايه آرايش موجب تغيير رنگ پوست صورت شما شود ، رنگ اشتباه را انتخاب كرده ايد. رنگ تونر درست ، دقيقا بايد با رنگ پوست منطبق باشد. براي انتخاب درست شما بايد كمي از تونر را در امتداد خط چانه ماليده وخوب پخش كنيد و نتيجه را در آينه و در روشنايي طبيعي ببينيد.

توجه : محصولات با ته رنگ زرد با اكثر پوست ها همخواني دارند، برخلاف رنگ هاي گلگون. اگر در انتخابتان ترديد داريد، رنگ زرد را انتخاب كنيد .

2 - سايه هاي سرخ
اغلب زنان در آرايش خود از سايه هاي قرمز براي پلك استفاده مي كنند . اين كار را نكنيد! رنگ هاي صورتي و قرمز ، انتخاب خوبي براي پلك هاي متحرك نيست !

سايه هاي رنگي چشم را گريان، خسته و از پا افتاده جلوه مي دهند . اگر ايده آرايش "ساده" براي شما دوست داشتني است پس تركيبي از سايه هاي با ته رنگ بژ يا طلايي بخريد . اين براي شما نگاه زيبايي به ارمغان مي آورد.

3 - خط لب دقيق
براي يك آرايش طبيعي سعي كنيد تا از يك خط لب همرنگ يا يك درجه تيره تر از رژتان استفاده كنيد . خط لب را بعد از استفاده از رژ بكشيد و نه قبل از آن ! از يك برس مخصوص براي محوكردن خطوط استفاده كنيد.

4 - برق لب فراوان
چند سال پيش رژ لب براق جايگزين رژ لب سنتي شد چرا كه استفاده از آن آسان و سريع بود ،اين رژها با ايجاد درخشش و شفافيت حتي روي خنثي ترين آرايش ها ، باعث ايجاد يك آرايش طبيعي مي شوند . با اين حال ، زنان شروع كردند به استفاده بيش ازحد از آن . پس، به ياد داشته باشيد، فلسفه " هر چه بيشتر ، بهتر" در اينجا كار نمي كند. يك لايه براق روي لب فريبنده است اما 3-4 تا مبتذل است!

برخلاف رژلب معمولي ، رژهاي براق لب ها را حجيم تر مي كند و جلوه طبيعي آن را حفظ مي كند . دليلي كه باعث شده در ميان دختران محبوب شود اينست كه لب هاي لطيف نشاني از طراوت و جواني است . زنان مسن تر نيز به اين دليل عاشق اين محصولات هستند كه چين و چروك هاي ريز دور لب را مي پوشاند .

5 - ابروهاي نقاشي شده
ابرو بايد مرتب بوده و شكل مشخصي داشته باشد، اگر چه برخي زنان آن را بسيار پررنگ مي كنند، نقاشي شده مثل كاريكاتور ! رسم دقيق يك ابروي مشخص با يك مداد ابرو كاريست كه يا از روي عجله انجام مي شود و يا از روي جهالت !

اگر شما تاكنون با اين واقعيات مواجه نشده ايد پس شما آرايش خوبي داريد . اما اگر برخي از اين ويژگي ها براي شما آشنا هستند، وسوسه خود را كنترل كرده و سعي كنيدتا حرفه اي آرايش كنيد!

منبع : ibanoo.ir
صفحه 409 از 442 اول قبلی  404   405   406   407   408   409   410   411   412   413   414  بعدی آخر صفحه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: