2410
2553
عنوان

]چقدر به خودتون می رسید؟ روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1161929 بازدید | 8784 پست
سلام صبح به خیر
مهیلا جون صفحه اول تاپیکو ببین طلا فهرست نوشتن صفحه AHA رو پیدا کن ارامش جان توضیح دادن
برای جوان سازی پوست و لایه برداری ملایم استفاده میشه
متعادل کننده چربی برای وقتیه که پوست نرمال میشه و شما میخوای پوستتو همیونجوری که هست نگهداری در عین حال رطوبت مناسب رو به پوست میده
ساید دکتر فخار هم ابرسانها و متعادل کننده چربی خوبی معرفی کرده ببین خبرشو بده

زیبا جان چند سالتونه؟ اگه زیر30هستین و چروک ندارین و برای پیشگیری میخوای بزنین فرقی نمیکنه چی باشه ایرانی و خارجیش. فقط یه چی باشه که خیلی چرب و مرطوب کنه زیر چشمتون رو
من کیووی میزنم. و خواهرم دکتر ژیلا. هر دوشونم خوبه
بازم سرچ کن عزیزم

فدی جان ممنون . حتما میپرسم واسه استفاده اش. اخه نمیدونم الان که بخاطر اب و هوا پوستم خشک میشه ذات پوستم عوض میشه یا ظاهرش اینطوری میشه

مژده جان شما هم با تحقیقات از آ اچ آ استفاده کن! خیلی روی جوان سازی پوست کمک میکنه
فقط اسکراب رو خیلی استفده نکن با ا اچ ا. هفته ای یک بار کفایت میکنه اگه مشکل خاصی مثل جوش سرسیاه و زیرپوستی نداری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
مررررررسییییی نیکی جون .
یک دنیا ممنون عزییییزم.
ممنون که با حوصله جوابمو دادی :-*
*اولین گام را با ایمان و اعتقاد راسخ بردار ... لزومی ندارد کل راه پله را ببینی ... فقط گام اول را بردار.....*
هلی جون توی داروخونه سوال کردم گفت که panoxil برای جای جوش هستش.
حالا بازم سوال کن.
*اولین گام را با ایمان و اعتقاد راسخ بردار ... لزومی ندارد کل راه پله را ببینی ... فقط گام اول را بردار.....*
سلام بچه ها میشه طرز استفاده پماد ترتینوئین 5٪ رو بهم بگید؟ روزا باید زد یا شبا ؟ چند بار در هفته؟ بعدش باید مرطوب کننده ای چیزی بزنیم؟

تو رو خدا جواب بدید.

راستییییییییییییییییییی کسی اینجا از محلول تقویت ابروی دکتر باریک بین استفاده کرده؟ اگه آره چطور بوده؟
2714
خانومها یه سوال دارم از کجا بفهمم که یک کرم توش رتین ا داره
اخه یک کرم ازمایشی گرفتم روش توشته ویتامین ا و تو توضیحاتش هم نوشته که سه نوع ویتامین ا رو داره.
چراغ زندگیم دخترم علیا...
عشق و نفسم دخترم علیا...
سوفیا جون ترتینویین و فک کنم شبا باید بزنی.
دکتر به من داده بود گفت شبا بزن.
روشم نباید چیزی بزنی.
ولی گفت به اندازه یه عدس روی کل صورتت پخش کن.
زیاد نزن.
هلی جان ترتینوئین رو فقط جای جوشا بزنی خوب جواب میده

سوفیا جان شما هم فهرست صفحه اول رو ببین در مورد ترتینوئین رجوع داده به یه صفحه پیداش کن جواب سوالتت رو میگیری

در هر صورت در روز ضدافتاب رو فراموش نکن

زیبا جان برای خواهرتون اگه چروکها مشهوده دور چشم خاویار اینگرید میله خیلی خوب جواب داده به رفع چروکها
فقط باید صبور بود و مداوم استفاده کرد

دنیا جان جوابتونو نمیدونم شرمنده دوستان دیگه حتما میان

کاش طلا جان میومد......

ارامش؟ هانا؟ مهربان؟ فرشته ؟ کجایین شما؟
سوفیا جان اول از هر سه شب یک بار شروع کن
بعد از 2هفته بکنش شب در میون
اگه التهاب نداشتی هر شب اندازه یه نخود روی کل صورت
به جز دور چشما و دور دهان!!!!!
در روز حتما از ضدافتاب مناسب پوستت استفاده کن
در صورت پوسه شدن که حتمیه از ابرسان یا مرطوب کننده مناسب پوستت
خبرشو اینجا بده دوستم

بچه ها ! من امروز صورتم خیلی پ.سته شده با اینکه دیگه ترتینوئینو 3شبه نزدم فقط به دو تا جای جوش یکیش قدیمی و یکیش جدید
بقیه رو هم ا اچ ا زدم
ولی مرطوبی که میزنم صورتم میسوزه
کسی هست مرا یاری نماید؟ استراحت بدم؟

یاد اوری برای دوستان تازه وارد (با کسب اجازه از طلای جان و ارامش عزیز)

استفاده از ترتینوئین رتین ا اداپالن و ....

طلا
1391/5/11 4:50 ق.ظ

ارامش خانومی
اسم رتین ا : JANSSEN-CILAG
و 30 گرمه
0.5 میلیگرم در یک گرم ترتینوئن داره
قوطی سفید و ابی و طلایی داره
قیمت 17 هزار تومان

چون اولین باره دارم ازش استفاده میکنم
و این کرم میتونه عوارضی مثل پوسته ریزی و قرمزی و گر گرفتگی و خشکی(اوایل استفاده)بده
دیشب زدم
نمیزنم تا هفته بعد
هفته بعد دو شب میزنم
به مرور بیشترش میکنم

روز بعدش با فیس واش همیشگی خودم میشورم(شی سیدو)
که غیر صابونیه و قلیایی نیست

فردا میخوام از پوست صورتم یه عکس از فاصله خیلی نزدیک بگیرم
تا بتونم بعد از چند ماه مقایسه کنم
روی خودش نوشته اثرشو از دو تا سه هفته شروع میکنه
ولی اثر محسوسش 6 هفته است

روی صورت خیلی راحت میخوابه
صبح هم پوستم خیلی خوب بود
ولی وقتی شستمش هم یه کوچولو سوزش داشت
هم یه ذره یه ذره پوسته شده بود
اونم بعد چند ساعت خوب شد

بلافاصله بعد از شستنش هم الو ورا زدم
چون یه ضد افتاب ضعیف طبیعیه
و با اینکه پرده ها رو کشیدم گفتم مقدار اشعه ای هم که از پرده ها رد میشن
شاید دیگه برام مضر باشه
واسه همین تو خونه هم دیگه الو ورا میزنم حتما

طبق تحقیقات من از سایتهای بسیار معتبر
رتین ا میتونه منافذ باز رو کوچکتر کنه
جای لک و جوشگاههای فر رفته رو ترمیم کنه
و تنها ماده ایست که نشون داده استفاده دراز مدتش باعث جلوگیری از چین و چروک میشه
صدها کامنت از زنان بالای 50 سالی رو خوندم
که همگی ادعا داشتند کمتر از 40 دیده میشن
و حداقل 8 سال مداوما این کرم رو استفاده کرده بودند
و بعضا بیش از 15 سال
لازم به ذکره که در این صدها نفر
یک نفر مدرکی رو ارائه داده بود
که در صورت ایجاد حساسیت بدن به این کرم
میتونه نتایج بی بازگشتی چون فلج صورت رو هم بده!!!

من تا مورد مشکوکی ندیدم قصد دارم از این کرم مادام العمر استفاده کنم
اگر هم دیدم فورا همینجا گزارش میدم

اینم انشای من درباره رتین ا

استفاده از کرمهای حاوی آ اچ آ (الفا هیدروکسی اسیدها)

aramesh
1391/5/9 2:31 ب.ظ

اثرات اسید های میوه ( آلفا هیدروکسی اسیدها) در پوست و زیبایی:
استفاده از عصاره میوهای مختلف "اسیدهای میوه" برای حفظ طراوت پوست از دوران گذشته مورد توجه بشر بوده است. شواهد تجربی موجود ومدارک علمی به دست آمده سبب شد کمپانی نئوستراتا طی سالها تحقیقات علمی حدود سی و پنچ سال پیش موفق به کشف و استخراج اسید های میوه شده و آن را به علم درماتولوژی عرضه کند.
این تکنولوژی ابتدا به صورت تحت لیسانس لابراتوارهای نئوستراتا وپس از آن به طورگسترده در اختیار سایر کمپانی ها قرار گرفت. انواع گوناگونی از آ اچ آ تا کنون شناخته شده است: اسید گلیکولیک(قند نیشکر). اسید لاکتیک(شیر). اسید مالیک(سیب). اسیدسیتریک(مرکبات). اسید مندلیک(بادام تلخ). واسید تارتاریک(انگور).................... که پایه اکثر کرمهای آ اچ آ اسید گلیکولیک است.
فعال کردن کلاژن سازی درمان و پیشگیری از افتادگی پوست و محکم تر کردن:
کلاژن و الاستین که از اجزای سلولی می باشند به عنوان اسکلت سلولی شناخته شده اند و انسجام و استحکام سلول به وجود این اجزا بستگی کامل دارد تولید و فعالیت این اجزا با افزایش سن تاثیر عوامل محیطی تاثیر اشعه خورشید و .........به تدریج کاهش پیدا می کند.
بنابراین اولین قدم برای بهبود وضعیت پوست کمک به فعالیت و تولید این اجزا می با شد تر کیبات موجود در محصولات آاچ آ دار با تحریک این اجزا و کمک به تولید آنها سبب پیشگیری و درمان افتادگی پوست و محکم تر شدن پوست می شوند.
افزایش رطوبت داخل و خارج سلول :
شادابی و شفافیت سلول های پوست به میزان رطوبت موجود در آنها بستگی دارد گروه های هیدروکسیل موجود در محصولات حاوی هیدروکسی اسید موجب جذب آب محیط خارج و همچنین از محیط اطراف سلول می شوند و در نتیجه رطوبت سلول را افزایش می دهند رطوبت موجود در سلول به دفع مواد سمی کمک می کند و سبب حفظ خاصیت ارتجاعی سلول می شود.
جمع شدن منافذ باز پوست:
در پوست به طور طبیعی منافذی وجود دارند که این منافذ راه خروج مواد سمی عرق ترشحات چربی و..... می باشند همچنین پوست از طریق این منافذ تنفس می کند معمولا در افرادی که پوست چرب دارند این منافذ به طور غیر طبیعی باز هستند و سبب ترشح و خروج بیش از اندازه چربی می شوند در نتیجه پوست فرد به خصوص در نواحی که این منافذ بیشتر هستند( در اطراف بینی)ظاهری چرب و براق پیدا می کند.
تر کیبات موجود در محصولات هیدروکسی اسید با تحریک کلاژن سازی و الاستین سازی در سلول های جداره منفذ سبب می شوند تا قطر منفذ به حالت اولیه و طبیعی باز گردد در نتیجه به تنظیم چربی پوست نیز کمک می کنند.

روشن و هماهنگ تر کردن رنگ پوست و کاهش جای جوش و لک های پوست :
چناچه گفته شد ترکیبات موجود در محصولات هیدروکسی اسید با خاصیت لایه برداری خود سبب می شوند ناهماهنگی موجود در پوست به تدریج سطحی شده و با ریزش طبیعی لایه شاخی توسط لایه سالم زیرین جایگزین شود بنابر این استفاده از این محصولات در درمان جای جوش و لکه های پوستی بسیار موثر است همچنین در افرادی که از محصولات ضد لک استفاده می کنند استفاده همزمان از محصولات لایه بردار سبب می شود لک پوستی سطحی تر شده و در نتیجه ضد لک سریعتر و عمقی تر اثر می کند.
تمیز کردن منافذ باز پوست و کمک کردن به درمان جوش های زیر پوستی :
گاهی اوقات منافذ طبیعی موجود در پوست در اثر عوامل مختلف مانند آلودگی های محیط استفاده از محصولات آرایشی بهداشتی نا مناسب و...... بسته می شوند در چنین شرایطی ترشحات طبیعی پوست از قبیل چربی قادر به خروج نیستند و در زیر پوست تجمع پیدا می کنند و محیطی مناسب (بی هوازی) برای رشد باکتری های مولد جوش ایجاد خواهد شد ترکیبات لایه بردار هیدروکسی اسیدها با کمک به خروج این ترشحات در تمیز کردن منافذ پوست و درمان جوش های زیر پوستی و سر سفید و سر سیاه موثر است.
خب دوستان موارد کاربردش که در بالا گفته شد و روش استفاده اش هم به این صورت است که هفته اول یک شب درمیان و از هفته بعد هرشب روی پوست تمیز استفاده شه و اگر اوائل مصرف دچار قرمزی یا خشکی پوست شدید مصرفش رو بجای یک روز درمیان 2روز درمیان انجام بدین و وقتی با پوست سازگار شد به صورت روتین هر شب کرمو بزنینو صبح با آب ولرم صورت رو بشورین و بعدش مرطوب کننده یا ضد آفتاب بزنین(اگر دارین میرین بیرون یا در معرض نور زیاد خورشید قرار دارید.)
هر شخص با هر نوع پوست میتونه از این جور کرمها استفاده کنه ولی حتما حتما حتما در روز باید از ضد آفتاب استفاده کرد چون پوست حساس میشه.
تشریف میبرید داروخانه و از مشاور زیباییش کمک میگیرید و میگید کرم آ اچ آ10% میخواهید(هر مارکی که خودتون دوست داشتید) و یا میگید کرمی میخوام که حاوی اسید گلیکولیک یا هیدروکسی اسید باشه.

(و به طور خلاصهAHA چیست؟
آلفا هیدروکسی اسیدها ترکیباتی هستند که به طور طبیعی در عصاره انواع میوه‌ها یافت می شوند.
خواص AHA:
• کاهش چین و چروک
• لایه برداری سطحی
• روشن و شفاف کننده پوست
• کاهش جای جوش و لک های سطحی
• سفت شدن و افزایش قابلیت ارتجاعی پوست
PHA چیست؟
پلی هیدروکسی اسیدها پیش ساز مود ژنتیکی (DNA) هستند و به طور طبیعی در تمام سلول های بدن وجود دارند.
خواص PHA:(بیشتر برای کرمهای دور چشم کاربرد داره ویا پوستهای خیلی خیلی حساس )
• داشتن تمام خواص AHA
• رطوبت رسانی عمقی
• آنتی اکسیدان
• تقویت حالت دفاعی پوست
• نفوذ تدریجی (مناسب حتی برای پوست حساس) بازسازی و ترمیم کنندگی

در ضمن دوستان هر زمان هم که دوست نداشتید میتونید مصرف کرمها رو قطع کنین و باز هر وقت خواستین بزنین کلا منعی در قطع یا مصرف نداره.
در مورد مارک من به مارک خاصی ارادت ندارم نئوستراتا و گلنیک رو امتحان کردم و حتی واسه گردن آردن ایرانی رو هم زدم و مشکلی نداشتم ولی حالا حتما اجبارا هم نباید کرم فقط و فقط از آ اچ آ تشکیل شده باشه میتونین تو مارکهای مختلف خوب مثل لیراک و اگزوویاتس و گلنیک و.... تو کاتالگش نگاه کنین و کرمی که شرح حالش به پوست شما بیشتر نزدیکه رو انتخاب که علاوه بر سایر ایتمها این ا اچ ا رو هم تو ترکیبش باشه.خـــــــــــــــــــــــــــلاص. اهان و نکته اساسی که 15 روز بعدش سیل چراها سمتم روانه نشه اینه که بعد از 2 هفته انتظار معجزه از این کرم نداشته باشینا حد اقل 2 ماه باید استفاده کنین تا نتایجش رو کم کم ببینین و نکته امیدوار کننده اینکه هرچه تغییرات تدریجی باشه اسیب رسی کمتر و نتیجه دهی ماندگار تری رو در بر داره.
راستییییییییییییییییییی کسی اینجا از محلول تقویت ابروی دکتر باریک بین استفاده کرده؟ اگه آره چطور بوده؟

کسی نمیدونه؟ ممنونم ازهمههههههههههههههههه :�������������
2706