2733
2734
عنوان

]چقدر به خودتون می رسید؟ روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1162599 بازدید | 8784 پست
سلام! ارکیده جان خیر من تهرانی هستم :) ولی گویی اینجا همه شیرازی اند :*
برای ابرسانی حتما کرم های فاقد چربی بزنید- لیراک یه هیدراکرونو فلوئید داره که خیلی خوبه! اما اگه توو این قیمت نخواستین کرم اپزک بایول هم هست که ولی یخده احساس چربی میده بتون اما فاقد چربیه خیر سرش!!
فرشته جان شما استادی خانم اما با اجازتون من میگم صابون خوب نیست نه برای پوستای خشک و نه پوستای چرب! بجاش از پن استفاده بشه بهتره پن پوستای خشک و یا چرب- فولیکا و مدیلن از مارکای ایرانی پن دارن که قیمتاشون حدود 6 7 تومنه! در کل صابون چون پی اچ پوستو به هم میزنه و چربی هارو میشوره در دراز مدت پوست خراب میشه اما شاید این صابونی که شما معرفی کردی پن باشه نه؟؟
و اینکه صد در صد همونطور که شما فرمودی اکسفولیاک پوستو خشک میکنه!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها من رو پوست سینم قبلا جوش زیادی داشتم الان چند ساله خوب شده ولی لکه های قهوه ای کمرنگ جاشون مونده نمیدونم چیکار کنم رفتم پیش دکتر بهم یه شامپو ضد شوره قوی داد گفت یه مدت استفاده کن کفشو بمال به سینه ات اگه جواب داد و کمرنگ شدن ادامه بده ولی اگه تاثیری نداشت بیا تا برات یه لایه بردار بنویسم که قیمتشم میشه 40000هزار تومن تا خوب بشی بچه ها الان چیکار کنم شما تجربه ای دارید ؟میشه راهنمایم کنید ؟
یه لایه بردارخوب با قیمت مناسب بهم معرفی میکنید؟
خدایا شکرت خدایا مرسی که هستی خیلی دوست دارم برای سلامتی و ظهور صاحب الزمان یه صلوات 

سلام سلام
من الان از دکنر اومدم
بگم چیا داد تا یادمه
اولا گفتم لیزر کنم پوستو واسه لک جوش اینطوری شد
گفت دخملم شما این لکه های کمرنگو میخوای لیزر کنی ... لیزر کلی ریسک داره و اینا
بعد گفتم دارم کچل میشم
گفت زینک بدنت کم شده که موهات از ریشه در میاد
اینارو داد
سیستین ب6 که 70 تومن شد
کرم موی وز که 30 تومن شد
و قرص زینک+ ویتامین c که 13 تومن شد
گفت باید تقویت بشی و بدنت ویتامین کم داره و اینا

گفت ترتوئینو زیاد ادامه نده چون خودش لکه بیار و استفاده طولانیش اصلا خوب نیست گفتم باششششششششه
خلاصه اینارو داد
آهان یه ضد لک بایودرما داد بی شرف 60 تومن بود نخریدم گفتم حالا بذار کچلی واجب تره
دیگه همییییییییییییین

ایلیلی جون خواهش دارم خانوم دکی
آره قبول دارم پن بهتره
2731

گفتم دکتر دور چشم بده بهم 24 سالمه گفت لازم نداری الان فقط خیار حلقه کن بذار و نمکو حذف کن و آب زیاد بخور که پف نکنه
واسه لیزر موهای زائد هم ازش پرسیدم گفت بیاااا 150 تومن اون ناحیه

2738
وااااااااای چقد دکتر تو این تاپیکههههههههههاینجوری خیلی دوست میدارمممم...

الهی هر روز خشکلتر بشید جواب منم بدید:

من یه چند روزه متوجه شدم یه خط خنده به قطر یه تار مو رو صورتم پدیدار شدههههههههه

خیلی ازش بدم میاد آخه اگه ارایش کنم بعدش باید روشو هی دست بکشم صاف بشه!

جون من بگید این لامصب چطور میره..کرمی ...لایه برداری...

اصلا چیکار کنم خط خنده نیارم....
من اصلا کرم ضد چروک و شب و امثالهم پوستم به خودش ندیده!

به دادم برسیییییییییییییییید....اگه بره یه عمر دعاتون میکنممممممممممممم
اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]
الیلی جونم اگرسینره رودوست نداری بیا یه فهرست درست کن گلم ازمحصولات ایرانی خوب ودرست وحسابی انواع محصولاتشون برای انواع پوستا خیلی خوب میشه ها البته اگه زحمتی نیست عزیز
اومدی شیراز جبران میکنن خانومای شیرازی وخوشکل تایپیک
سلام بچه ها من رو پوست سینم قبلا جوش زیادی داشتم الان چند ساله خوب شده ولی لکه های قهوه ای کمرنگ جاشون مونده نمیدونم چیکار کنم رفتم پیش دکتر بهم یه شامپو ضد شوره قوی داد گفت یه مدت استفاده کن کفشو بمال به سینه ات اگه جواب داد و کمرنگ شدن ادامه بده ولی اگه تاثیری نداشت بیا تا برات یه لایه بردار بنویسم که قیمتشم میشه 40000هزار تومن تا خوب بشی بچه ها الان چیکار کنم شما تجربه ای دارید ؟میشه راهنمایم کنید ؟
یه لایه بردارخوب با قیمت مناسب بهم معرفی میکنید؟

خدایا شکرت خدایا مرسی که هستی خیلی دوست دارم برای سلامتی و ظهور صاحب الزمان یه صلوات 
اول سلام
دوم ممنون از جواب گویی

سوم" الی جون خانوم دکتر"
من پرسیدم کرم برای لیفت پوست می خوام حس می کنم کناره های چونم داره میوفته...؟ 33 ساله و چرب(تلگرافی)

الی جون این کرم خط خنده برای همه پوستاست یا فقط خشکا..
برای منم یه کرم موثر معرفی کم... لامصب هرچی می خورم صورتم هی وا می ره!!!

منم با صابون مخالفم پن بزنید

فرشتهههههههههه سیستسن ب6 رو چقدر گرون خریدی ؟؟؟ منم دیروز خریدم 26 تومن !!!! مگه جلدش آبی نیست 60 تایی؟؟؟......... دستور مصرفش چیه چندتا و کی؟

من دیروز رفتم 60 تومن خرج رو دست خودم گذاشتم سیستین...
بوم لب ایوروشه که چون هنوز به قیمت قدیم بود6200 جلدی خریدم...
رز لب 102 مای3300...
برای دور چشم هم چون تا اون لحظه جوابم رو ندادید "بایو درما در صورتی" خریدم خیلی تعریف می کرد!
و یک ماسک موی ایرانی.. کالوین
فرشته منم پاییز تریتویین زدم 3 ماه ولی دوتا لک کوچولو و تابلو افتاد روی لپم..:(((((

برای همین می ترسم... اصلا لایه برداری اینجور مسائل رو میگن پاییز انجام بشه...

راستی دکترت کیه؟
منم برای هفته دیگه وقت گرفتم ببینم این منافذ و شلی پوستم رو چه گٍلی بگیرم...هه هه
دکتر باریک بیم کرم دارای ویتامین سی برای پوستهای خشک لانژه رو بمن معرفی کرد که متاسفانه پیداش نکردم

یه کم در مورد جوش هام بعد از زدن کرم نئوستراتا نگرانم می خوام کرم رو یک شب در میون بزنم

به نظرتون چکار کنم ؟
2706