2410
2553
عنوان

]چقدر به خودتون می رسید؟ روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1161930 بازدید | 8784 پست
مرسی ارامش جان

مامان اروین جان من این پور ریفاینر بایودرما رو استفاده میکنم برای پوست چرب من که فوق العاده است یعنی فقط و فقط با این چربی پوستم کنترل شد و دیگه با هیچ

حالا با این توصیف ببین به دردت میخوره یا نه
ستاره عزیزم
میشه برام بیشتر توضیح بدی ؟چطوریه رنگش ؟ منافذ پوستت رو می بنده یعنی داره بهتر می کنه یا بعد از ششتشو به حالت اول برمی گرده منافذت ؟ به همه پوست میزنی ؟ مثلا" من اگه فقط بخوام به اطراف بینیم بزنم حالت دو رنگ پیدا نمی کنه پوستم و چند بار در روز استفاده می کنی ؟ حالت لایه برداری داره ؟

وای که چقدر ازت سوال کردم ستاره جون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست عزیزی که تو صفحه قبل راجع به ریزش مو پرسیده بود فکر کنم رزا که خواستی محصولاتی با قیمت متعادل بخری عزیزم من اینها رو می نویسم خودت ببین کدوم برات بهتره
قرص اکوفن بسته 30 تایی قرص 30000 تومان
قرص ریجن دایت اونهم 30 تایی 370000 تومان
محلول ریزش موی سریتا 8700 تومان
لوسیون بتامتازون از داروخونه ها بگیر 4000 تومان یا یک بیشتر
شامپوهای ضد ریزش مو هم ایرانی و خارجی زیاده من محصولات ایوروشه و ویگرانس رو امتحان کردم تو رنج قیمتی 15000تا 17000 هستند اما ایرانی ها مثل فولیکا و سینره حتما ارزونتره

برای لبت هم بوم لب qv خیلی عالی جواب میده بقیه سوالاتت هم دوستان جواب می دن عزیزم
2720
مامی اروین جان نه پوستت رو دو رنگ نمیکنه فقط ممکنه اون قسمت که زدی مات شه و باقی قسمتا براق
من روزی دو بار کل صورتم رو میزنم صبح و عصر توی این دو هفته هیچ تغییری روی منافذ نداده فقط وقتی میزنم عالیه همین
نه لایه بردار نیست
در ضمن میشه قبل ضد افتاب یا کرم پودر هم زد
فاطی جون.من خیلی تعریف ازش شنیدم مثلا اینکه موس صورت برای پوستای چرب خوبه..یه چیزی بین کرم پودر و پنکک...من توهمین سایت خیلی تعریف ازش شنیدم..ولی اطلاعات دقیقیتری ندارم...
****ممنون میشم واسه باز شدن گره کارم صلوات بفرستین****
2714
رزا جونم خواهش می کنم شرمنده من در مورد لک اطلاعاتی ندارم گلکم دوستان شاید بهتر بدونند من رفتم تو کار مو اساسی واسه همین این اطلاعات رو دقیق دارم و از اونجایی که ریزش موم با همین محصولات خوب شد بهت توصیه کردم عزیزم

مامی ناز من اصلا نمیدونم موس چه کاربردی داره

ستاره عزیزم با این توصیفات واقعا به درد پوست چرب می خوره من می خوام فقط یک کم این منافذ رو ببنده اما پوستم معمولی رو به خشکیه گلم ؟پس خیلی منافذ رو نمی بنده دلم رو الکی خوش کردم
سلام سلام
میبینم که بحث پورریفاینره
ببین دوست خوشگلم این پورریفاینر به عنوان مرطوب کننده هم هست ؟

فرشته جونی فدا مدا خوبی؟ ببین من پرسیدم ازت که به نظرت من پی اچ ا بگیرم یا ا اچ ا یا رتین ا؟
البته خودم که نظرم رو ا اچ است. شما تا حالا استفاده کرده؟
ستاره جون شایدم زیادی دارم به پوستم گیر میدم البته من هر وقت ریز میشم تو پوستم نتیجه بر عکس می بینم مثلا من اصلا جوش نداشتم اما نمی دونم چرا از وقتی کرم نئوستراتا رو زذم یک دفعه یه عالمه جوش ریز و کوچولو تو صورتم پیدا شد
مهربان جان من ضد آفتاب جدا نمیزنم واسه دور چشم اما ضد افتاب هیدرودرم رو فک کنم اگه اشتباه نکنم میشه دور چشم هم زد. البته من ضد آفتابم هرچی باشه تقلب میکنم و همینجور که به صورتمم میزنم یه نمه هم به دور چشمم میکشم.
2706