2703
2553
عنوان

]چقدر به خودتون می رسید؟ روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1161915 بازدید | 8784 پست

سلام دوستان این موضوع اخیرا برای ما هم اتفاق افتاده و متاسفانه با جاروی برقی باقیمانده های لامپ کم مصرف را جمع کردیم و حالا دیگر نمی توانیم جاروی برقی را داخل خانه نگهداریم چون علاوه بر آلودگی های ذکر شده بوی بسیار بدی از آن متصاعد می شود و مانده ایم که چگونه از شر این بوی بد از درون جاروی برقی خلاص شویم .

هشدار وزارت بهداشت انگلیس :
در صورت شکستن لامپ‌های کم‌مصرف بلافاصله اتاق را حداقل برای مدت 15 دقیقه ترک کنید .
لامپ‌های کم‌مصرف محتوی جیوه و سه قلم گازهای ترکیبی لابراتواری هستند که شدیدا سمی و خطرناکند و در صورت تنفس کردن آن می‌تواند موجب بروز میگرن ، اختلال حواس ، سقط جنین ,عدم تعادل وبسیاری عوارض دیگر شود و در کسانی که آلرژی دارند می‌تواند موجب التهاب شدید پوستی و تنفسی شود .
همچنین برای جمع کردن شکسته‌ها نباید از جاروی برقی استفاده کرد ، زیرا آلودگی را در خود نگاه‌ داشته و به اتاق‌های دیگر منتقل می‌کند .
بهتر است خرده ریزه‌ها را با جاروی معمولی توی پاکتی ریخته و درش را بسته و هرچه زود تر از خانه خارج کنید .شاید به دور از اغراق نباشد که لامپهای کم مصرف را به یک بمب شیمیایی کوچک درون خانه ای تشبیه کرد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ارکیده جون

مشکل از رنگ کستینک نیست
موهای تیره تا مدت ها قرمزی دارند
و با تکرر دفعات رنگ به مرور این قرمزیها از بین میرن
اگه بخواین قرمزی نده باید دکلره کنید

لاین کستینگ لورال دقیقا طبق بروشور خودش 40 مین زمان میخواد
و لاین اکسلانس لورال دقیقا طبق بروشور خودش 30 مین زمان میخواد

و دومی کمتر قرمزی میده چون امونیاک هم داره
ولی اولی کمتر اسیب میرسونه

یه مدت باید خیلی به موهات برسی وقتی سر و سامونشون دادی هر رنگی که دلت خواست بهشون بزن گلابتون

2720
ممنون طلا جان

داشتم در مورد کاربرد روغن های گیاهی سرچ می کردم

در مورد روغن هسته انگور این مطلب رو دیدم گفتم بد نیست همه بدونند

اسید لینولئیک موجود در آن، برای بازسازی پوست لازم است و تاثیر نرم کننده ای روی پوست و مو دارد.

*این روغن می تواند به عنوان منقبض کننده و تقویت کننده پوست مورد استفاده قرار گیرد.

* مصرف این روغن برای رفع سیاهی دور چشم نیز مفید است.
سلام

من با وجود زدن شامپو خوب مثل کلیون و یا اورئال

و ماسک مو و سرم مو

ولی موهام حالت شاداب رو نداره و خیلی بیحال و مرده هست

موهام هم سالی دو بار رنگ میکنم

ضمنا زیاد هم موخوره میزنه

چاره کار چیه
زندگی دوربین عکاسی است لطفا لبخند بزنید
اگر مثل اکثر زنان در سال خیلی به ندرت به یاد این محصول جالیزی می افتید باید بدانید که سرشار از خواص آنتی اکسیدانی است که سلامت بدن را تقویت می کند، در حفاظت از پوست موثر است و خاصیت بیماری زدایی نیز دارد.
سایت اینترنتی �وی دام� با انتشار مقاله ای تخصصی در این زمینه گزارش داد: متخصصان پوست تاکید می کنند که کدو حلوایی در زمینه مراقبت از پوست قدرتمند و بی نظیر است.
این گیاه خوراکی حاوی اکسید های قدرتمند آنتی هیدروکسی است که یک اسید طبیعی در میوه است و سلول های مرده پوست را برطرف کرده و پوست را درخشان می کند. همچنین حاوی ویتامین a است که به تولید سلول های پوستی جدید و نرم تر و جوان تر شدن این بافت کمک می کند.
2714
سلام طلا جون بقیه دوستان.........آرامش جون من رفتم کترل خریدم 2 شب هم زدم ولی الان دیدم نوشتی توی دوران شیردهی مناسب تیست دلیلش چیه؟ من نی نی دو ماهه دارم شیر می دم...AHA چی؟ اونم نباید بزنم؟ شما از کرمAHA چه مارکی استفاده می کنید؟
طلا جان من یه لامپ ال یی دی اینترنتی خریدم متاسفانه سر پیچش سوزنی هست
فاطی خانوم
قبلا نوشتم واستون چه جوری استفاده کنید
هر چقدر هم دوست داشتی
شبانه روز هم رو صورتت باشه ایرادی نداره

خانومی
سر پیچ هم میتونید تعویض کنید
اینکه ناراحتی نداره گل باقالی
و اون کرمها رو حتتتتتتتتتتتتتتما از دکترت بپرس که تو شیر ترشح میشه یا نه
به اینجا اکتفا نکن
مساله مهمتر از این حرفاست
پای سلامتی نی نی نازت در میونه

مامان فرشته
این دو تا شامپویی که نوشتی خوب نیستن
فقط گرونن!
هر گرونی که خوب نیست دخملم
از السینا استفاده بنمای
هم شامپو هم ماسک مو
روغن زیتون رو امتحان کن
واسه براق شدن سرکه بزن به موهات
ماالشعیر تلخ بزن واسه تقویت
جوشونده سبوس بخور
و از همه مهمتر اگه استرس و عصبانیت داری سعی کن اروم شی
حالا به هر روشی که خودت بلدی
چون مهمترین اصل موی سالم اعصاب سالمه گل گلی

آرایشگاه :ماسک روغن کنجد
سلامت :خوردن یک قاشق غذاخوری کنجد موجب تامین 14 درصد از نیاز کلسیم خانم‌ها شده و اگر آنها عادت به بلند کردن ناخن‌هایشان داشته باشند با مصرف کنجد ناخن‌هایشان محکم‌تر شده و ترک و شکنندگی بر روی این عضو که...

سلامت :خوردن یک قاشق غذاخوری کنجد موجب تامین 14 درصد از نیاز کلسیم خانم‌ها شده و اگر آنها عادت به بلند کردن ناخن‌هایشان داشته باشند با مصرف کنجد ناخن‌هایشان محکم‌تر شده و ترک و شکنندگی بر روی این عضو که جزئی از زیبایی انگشتان است دیده نمی‌‌شود.
به علاوه مصرف 2 قاشق غذاخوری آن رساندن 5 میلی‌گرم روی را به بدن خصوصا پوست و مو و ناخن‌ها آسان می‌کند. شاید بدانید که کمبود روی چه اثراتی بر زیبایی دارد آکنه را کمتر می‌کند و از نازک شدن موها جلوگیری می‌کند و مانع ریزش موها خصوصا در خانم‌ها می‌شود و در ضمن به دلیل توام شدن این ماده مغذی با ویتامین E این اثرات صد چندان شده و می‌توان از خواص ضدچروک و سفیدکنندگی (ضدلک) این ویتامین استفاده کرد. حتما می‌دانید که کنجد چربی بسیاری دارد اما این چربی از نوع گیاهی و چند باندی است. این روغن دارای اسیدهای چرب ضروری است که در ساختمان پوست به عنوان یک جز اصلی محسوب می‌شوند و در صورتی که کمبودی از این مواد مغذی ایجاد نشود پوست کاملا یکنواخت و نرم و لطیف به نظر می‌رسد و جالب است بدانید که وجود همین چربی‌هاست که اگر با یک منبع پروتئینی دریافت شود (کنجد به همراه چربی پروتئین قابل توجهی دارد) به ترمیم موهای آسیب دیده پرداخته و از خشکی بیش از حد این عضو نیز جلوگیری می‌کند و موجب راحتی افرادی می‌شود که سال‌هاست از خشکی مو رنج برده و همواره از شانه زدن و رنگ کردن موهای خشکشان می‌هراسند. امروزه از روغن کنجد خصوصا کنجد سیاه در تهیه انواع فراوده‌های آرایشی و بهداشتی خصوصا محصولاتی که برای رفع انواع خشکی‌ها تجویز می‌شوند استفاده می‌شود. معمولا در ترکیب انواع کرم‌ها و ماسک‌ها و شامپو‌های ترمیمی از این روغن استفاده شده تا خاصیت درمانی آنها چند برابر شود. در آخر شما را با ماسکی که با روغن کنجد تهیه می‌شود و برای تقویت موهای خشک و آسیب‌پذیر توصیه می‌شود آشنا می‌کنیم.
قبل از هر چیز باید بگوییم که شما می‌توانید از این ماسک بسته به موهایتان هفته‌ای 1تا2 بار بعد از شستشوی آنها در حمام استفاده کنید. مواردی که در تهیه این ماسک استفاده می‌شوند شامل:
روغن کنجد2 قاشق غذاخوری
زرده تخم‌مرغ1 عدد
شیر2 قاشق مربا خوری
آرد جوانه گندم2 قاشق غذا خوری
ابتدا مواد را کاملا مخلوط کرده و بعد از شستشوی موها در حمام این ماسک را بر تمام مو خصوصا پوست سر قرار داده و کاملا با دو دست ماساژ دهید. هر قدر ماساژ بیشتر باشد مواد آسان‌تر نفوذ می‌کنند. سپس با گذشت 10 دقیقه آنها را با آب ولرم آبکشی نمایید. در ضمن اگر می‌خواهید مقدار زیادی از کنجد خام را به مدتی بیش از یک سال نگهداری کنید باید آن‌را در داخل ظرف شیشه‌ای خشک و درب‌دار و دور از هر گونه رطوبت و قرار گرفتن در معرض نور خورشید ذخیره نمایید. همیشه به خاطر داشته باشید که در تکرار هر توصیه و عادتی زیاده‌روی نکنید حتی اگر این توصیه از سوی متخصصین مهم تلقی شود

گردآوری : گروه اینترنتی نیک صالحی

مرسی طلا جون از راهنمائیت
راستی یه چیزی بگم شاید به دردتون بخوره........الان فصل فندق تازه است می تونین بگیرین و استفاده کنین...اگه بشه روغنشو گرفت که عالی می شه
راستی خوردن روزانه 20 عدد تخم کدو شدیدآ به سلامت پوست و مو کمک می کند به همراه یه قاشق کنجد....دکتر زرگر
من یه دکتر که سالهاست در طب سنتی است رو دیدم که میگفت 60 ساله که روغن کنجد به دور چشماش میزنه و در ادامه فرمایشات طلا جون که محصولات زیر 100 تومن نخرید از پریروز دارم برای دور چشام استفاده میکنم
2706