2737
2734
عنوان

نرم کننده مو - بهترین بهترین

| مشاهده متن کامل بحث + 86247 بازدید | 76 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من بجای نرم کننده از ماسک داخل حمام با مارک ایرانی آرتین استفاده میکنم واقعا برای من عالیه از هر چی نرم کننده خارجی که استفاده کردم بهتر بود در ضمن نرم کننده ها نباید به ریشه یرسه ولی این مشکلی نداره یعنی بعد از حمام موها نرم و خوش حالت و بدون وز میشه به موهای من که عجیب می سازه قیمیتش هم خیلی مناسبه یک قوطی 1 لیتریش 8 هزار تومانه به امتحانش می ارزه
2738
ملیکا جون خونه تون کجاست

من همیشه اپیک می خرم حتی لوازم بهداشتی فروشیها هم دارند

عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
شاید اسمشو اشتباه می گی عزیزم

این لاتینشه ipek شامپوشم هست ولی نرم کننده اش زرده
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
نمیدونم من قبل عیدی خریدم

2706