2733
2739
عنوان

تربیت آموزش و بازی نی نیهای متولد اسفند 89 و فروردین 90

| مشاهده متن کامل بحث + 138606 بازدید | 2784 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام نیما عشق قرمزه مثل خودم .اکثر چیدمان خونه قرمزه ذوق می‌کنه

روژ قرمز میزنم تا چند لحظه ماتم می‌شه و با انگشتش می‌خواد دست بزنه بهش
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=777159
ببینین ضرر نمی کنین
کفش مارکدار سایز 37.5-38 انگلیس ( سایزش استاندارد هست )
پاخورش خیلی شیکه
لباسای در حد نو و نو
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=784979&PostID=30752364#30752364
2731
وای بلاخره این تاپیک تاسیس شد با مدیریت فعال .......افسون.......................تبریک.........

البته قهر منم بی تاثیر نبودا....چشمک.................

ولی امیدوارم اینجا مثل اموزش فتوشاپ نشه.............

امیدوارم که وقت کنم تند تند اینجا سر بزنم...............هههههههههههه
هیچ میدونستید که ،،،،،
ادمها به اندازه کمبودهاشون دیگران رو آزار میدن. !!!!
.................................واما لجبازی کودکان.................................................

رادوین وقتی به خواسته اش نمیرسه نفسش رو حبس میکنه اونقد که سرخ و کبود میشه...........................

و راه حل........

تو یه کتاب خوندم بهترین راه با لجبازی بیمحلی به بچه و عملی که میکنه هست.............. یا اینکه حواسش رو به موضوعی دیگه پرت کنید......................

کودکان وقتی که متوجه بشن که با این عمل به خواستشون نمیرسن اون ترک میکنن...... لی اگه به خواستشون تن بدید تا اخر عمر کودکی لجباز و زور گو خواهید داشت
هیچ میدونستید که ،،،،،
وای سارا چه مطالب خوبی نوشتی....................................... افرین ...

چه قدر شعر......................... دوست داشتم...............................

فکر کنم از کار و زندگی بیافتم بشینم شعر حفظ کنم....ههههههههه
هیچ میدونستید که ،،،،،
منم اصلا به لجبازیهای آنیتا اهمیتی نمیدم بی تفاوت میگذرم اما بقیه رو نتونستم قانع کنم که بابا نخندین بهش ... کتک زدنش درسته که بامزه انجام میده اما رفتار زشتیه
حالا با بقیه چه کنیم ؟
ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
2738
مارال جون یعنی کشته مرده رادوینم با اون روش لجبازیش بببوسش

پس این تقریبا مشکل همه هست.

به قول مامان سمیرا باید یکم بقیه هم توجیه بشن تو نحوه برخورد با بچه.البته مهم جو خونه هست.یعنی خودتون و شوشو هماهنگ باشین.نه اینکه یکی بیمحلی کنه و یکی دیگه قربون صدقه بره .

من شنیدم که اصلا نباید کارای بد بچهه ارو جلوی خودشون برای دیگران تعریف کرد.
یه دوستی دارم میگه بچه های این دور و زمونه همه لیسانسه بدنیا میان.
راستن هم میگه ماشالله خیلی هوشیار هستن و متوجه همه چی میشن.
اگه مثلا من از خرابکاریای یونا تلفنی برای مامانم جلوی خودش تعریف کنم اون میفهمه و فکر میکنه کار خوبیه پس باید تکرار کنه.

مژگان جون یونا هم وقتی میبینه همه دارن تو یه جمع حرف میزنن و بهش توجه نمیشه بلند بلند و با جیغ حرف میزنه.خوب این برای جلب توجه هست و طبیعیه.

در مورد لجبازی هم که بهترین کار رو بچه ها گفتن.
خانواده ی خوشبخت چیزی جز بهشت زودرس نیست.
هیجان نوپایی

کودک ۱۴ ماهه، طوفانی از فعالیت‌ها است. کودکتان احتمالاً فکر می‌کند که هل دادن، پرت کردن و به زمین کوبیدن هر چیزی خیلی لذت بخش است. او عملاً قصد خرابکاری ندارد، بلکه تمام دنیا را به عنوان یک آزمایشگاه بزرگ علمی می‌بیند. اگر این کار را کنم چه اتفاقی می‌افتد؟ هیجان انگیز است که بتواند باعث وقوع رویدادی شود، چه آن چیز بیرون کشیدن تمام دستمال کاغذی‌ها از جعبه‌اش باشد، چه تکان دادن پی در پی قفسۀ کتاب.

ظاهراً از بازی‌هایی که شامل قرار دادن اشیاء در ظروف و بیرون ریختن آن‌ها باشد، خیلی لذت می‌برد. اگر سطل بلوک خانه سازی و قابلمه‌ها و ظروف پلاستیکی که داخل هم جا می‌شوند و هنگام کوبیدن به یکدیگر صدا تولید می‌کنند، برایش بیاورید، از صدای بلند آن‌ها هیجان زده خواهد شد. اسباب بازی‌هایی که ناگهان از جعبۀ خود بیرون می‌پرند، تا ماه‌ها مورد علاقۀ او خواهند بود.
شاره کردن ابزاری برای آموزش و برقراری رابطه

اکنون می‌دانید که وقتی کوچولویتان انگشت اشاره‌اش را به سمت شیئی می‌گیرد، می‌خواهد شما را وارد قلمرو حس کنجکاوی خود کند. نحوۀ پاسخ شما نه تنها بر سرعت نام گذاری دنیای پیرامونش تأثیرگذار است، بلکه به رابطۀ شما با یکدیگر در این دوران استحکام می‌بخشد.
2706