2410
2553
سلام دوستان. صبحتون بخیر.
چند روزه که درد قابل تحملی در نواحی تخمدان راستم احساس میکنم. اوائل فقط سمت (حوالی) تخمدان بود ولی از دیروز این درد وارد پام و کشاله ران راستم شده. حالا نمیدونم آیا این درد واقعا مربوط به تخمدانم میشه یا چیز دیگه ایه؟ می خوام ببینم کسی تجربه مشابه داشته؟ به چه دکتری مراجعه کردین؟ اگه مربوط به تخمدان باشه، دلیلش چی میتونه باشه؟ البته میدونم این سوالات رو باید از یه پزشک بپرسم. ولی تا قبل از مراجعه به دکتر، میخواستم یه خورده خیال خودم رو راحت کنم. می ترسم چیز بدی باشه و مربوط به تخمدانم که روی بارداریم تاثیر بذاره.
ممنون میشم تجربیاتتون رو بگین.
نه عزیزم. در حال اقدام نیستم. روز 14 سیکلم هست. مهر آفرین جان اگه می خوای ارتباطش بدی به تخمک گذاری، ممطئنم مربوط به اون نیست. چون من هیچ وقت موقع تخمک گذاریهام اینجوری نمیشم. تخمک گذاریم هم خیلی دقیق و هر ماه انجام میشه خدا رو شکر. نشانه هام خیلی مشخص و گویاست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
باران جان اینجارو ببین
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=203715

من دیرو ازمایش دادم برا بارداری منفی بود. دکتر گفت احتمالا اختلالات هورمونی پیش اومده امروز دوباره باید برم دکتر اخه برا اولین بار تو عمرم تو یک ماه برا بار دوم پری شدم. بعد از 10 روز!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پیروزی آن نیست که هرگز زمین نخوری آنست که بعد از هر زمین خوردنی برخیزی.
مهاتماگاندی
مرسی مهر آفرین جان. برا من که اولین باره تو عمرم وسط سیکلم همچین دردی در قسمت سیستم تولید مثلی احساس و تجربه می کنم. ایشالله برای شما هم خیره.

گیسو جان ممنونم. باید حتما برم دکتر. خودم بیشتر فکر میکنم حتما کیست دارم یا اینکه تخمدانم سرما خوردهو باید برم سونو.

ازتون ممنونم دوستان.
2714
من دو ماهه اقدام کردم. و قبلا هیچ وقت تاخیر در پریودی نداشتم. اما تو این دو ماه چند روز تاخیر داشتم و قبل از اون درد در ناحیه تخمدان و کشاله ران دارم. رفتم سونوگرافی گفت کیست نیست خداروشکر. نمیدونم طبیعیه؟ ادامه بدم یا ...
من دو ماهه اقدام کردم. و قبلا هیچ وقت تاخیر در پریودی نداشتم. اما تو این دو ماه چند روز تاخیر داشتم و قبل از اون درد در ناحیه تخمدان و کشاله ران دارم. رفتم سونوگرافی گفت کیست نیست خداروشکر. نمیدونم طبیعیه؟ ادامه بدم یا ...
2706