2737
2739
سلام به همه
زینب جون من هم مثل تو هستم برای سرکار رفتن عذا می گیرم از خدا می خوام دیگه نرم ولی نمی شه دیگه چیکارکنم مخصوصاً امروز که بعد از چند روز تعطیلی و تو خونه موندن مجبور بودم بیام واقعاً برام سخت بود. امیدوار خدا خودش به همه کمک کنه به ما هم کمک کنه

سالومه جون چیکار می کردی تو این وضع پات شکست؟
سلام به همه
زینب جون من هم مثل تو هستم برای سرکار رفتن عذا می گیرم از خدا می خوام دیگه نرم ولی نمی شه دیگه چیکارکنم مخصوصاً امروز که بعد از چند روز تعطیلی و تو خونه موندن مجبور بودم بیام واقعاً برام سخت بود. امیدوار خدا خودش به همه کمک کنه به ما هم کمک کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عقیق جان سیسمونی زیبایی بود اصولا هر چیزی که حاصل عشق دو نفره مگه میشه بد از آب در بیاد

زینب عزیز واقعا دست مریزاد تو این گرمای جنوب سر کار رفتن همت میخواد

من دلم می‌خواهدخانه‌ای داشته باشم پر دوست،
کنج هر دیوارش دوست‌هایم بنشینند آرام،گل بگو گل بشنو…؛...
شرط وارد گشتن،شست و شوی دل‌هاست،شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست…روی آن با قلم سبز بهار، می‌نویسم ای یار خانه‌ی ما اینجاست ،تا که سهراب نپرسد دیگر” خانه دوست کجاست؟"
2731
سلام به همه

وا ی سالومه جون چقدر خوشحال شدم پسر گلت سامه و خدارو شکر واسش مشکلی پیش نیومد واقعا در این مواقع ادم فقط و فقط به فکر سلامت نی نی شه و اصلا به خودش فکر نمی کنه منم فقط وقتی دیدم نی نیت سالمه خیالم راحت شد

راستی مواظب خودت خیلی باش و خوب استراحت کن تا پات هم زودتر خوب بشه خدارو شکر نشکسته ولی حسابی بهش برس تا زودتر خوب بشه

از این فرصت هم استفاده کن تا هم خودت هم پسملی تپل بشید
شرط وارد گشتن،شست و شوی دل‌هاست،شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست…روی آن با قلم سبز بهار، می‌نویسم ای یار خانه‌ی ما اینجاست ،تا که سهراب نپرسد دیگر” خانه دوست کجاست؟"
وا ی سالومه جون چقدر خوشحال شدم پسر گلت سامه و خدارو شکر واسش مشکلی پیش نیومد واقعا در این مواقع ادم فقط و فقط به فکر سلامت نی نی شه و اصلا به خودش فکر نمی کنه منم فقط وقتی دیدم نی نیت سالمه خیالم راحت شد

راستی مواظب خودت خیلی باش و خوب استراحت کن تا پات هم زودتر خوب بشه خدارو شکر نشکسته ولی حسابی بهش برس تا زودتر خوب بشه

از این فرصت هم استفاده کن تا هم خودت هم پسملی تپل بشید
2738
واقعا معلوم نیست بعضیا چجوری گواهینامه می گیرند یارو قبلا سوار گاری بوده حالا فکر میکنه ماشینم مثل گاریه
ملینا جون دقیقا زدی توی خال.... نمیدونین چقدر سخته با 18 کیلو اضافه وزن و تپش قلب و فشار خون پائین و دست چپی که اصلا حس نداره و درد لگن و شا خ و دم و.... هوا هم گرم باشه تو هم آتیشی مزاج بخوای با تموم ایت بدبختی ها بری اداره........... خدا بداد همه مون برسه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مامانای ما چطور تونستن چند شکم بزان؟ منکه دیگه توبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فقط دارم لحظه شماری میکنم که این یکی انشاالله سالم بیاد تو بغلم که دیگه صبرم تموم شده.......... البته با توجه به تجربه مامان دومی ها (محبوبه جون و شیده جون) خدا کنه بچه های آروم و بی دردسری باشن که بعدش آرزوی این روزا رو نکنیم!!!!!!!!!!!
سلام به همه

ملینا جون واقعا زدی تو خال..... نمیدونی چقدر سخته با 18 کیلو اضافه وزن و پادرد و تپش قلب و فشارخون پائین و دست چپی که اصلا حس نداره و جدیدا حالت تهوع و سردرد و شاخ و دم و...... تازه هوا هم گرم باشه در حد جهنم و منم آتیشی مزاج..... با این همه مشکل مجبور باشی اداره هم بری............... خدا به داد همه مون برسه..... مامانای ما چطور چند شکم زاییدن؟؟؟؟ منکه دارم لحظه شماره میکنم این یکی انشاءالله سالم بیاد توی بغلم که دیگه تحملم تموم شده.... تازه خداکنه بچه های آروم و بی دردسری باشن که بقول مامان دومی ها (محبوبه جون و شیده جون) آرزوی این روزا رو نکنیم!!!!!!!!!!!!
ملینا جون واقعا زدی تو خال..... نمیدونی چقدر سخته با 18 کیلو اضافه وزن و پادرد و تپش قلب و فشارخون پائین و دست چپی که اصلا حس نداره و جدیدا حالت تهوع و سردرد و شاخ و دم و...... تازه هوا هم گرم باشه در حد جهنم و منم آتیشی مزاج..... با این همه مشکل مجبور باشی اداره هم بری............... خدا به داد همه مون برسه..... مامانای ما چطور چند شکم زاییدن؟؟؟؟ منکه دیگه توبه !!!!!!فقط دارم لحظه شماره میکنم این یکی انشاءالله سالم بیاد توی بغلم که دیگه تحملم تموم شده.... تازه خداکنه بچه های آروم و بی دردسری باشن که بقول مامان دومی ها (محبوبه جون و شیده جون) آرزوی این روزا رو نکنیم!!!!!!!!!!!!
2706