2733
2734
سلام به همگی من مدتی نبودم خیلی حالمو پرسیدین شرمندم کردین دیگه از این کارا نکنید هااااااااا
من با اجازتون مریض شده بودم رفته بودم استعلاجی .... سرگیجه و داستان قلب و بقیه ماجراها.........
ممکنه دیگه نیام و دلتون حسابی برام تنگ شه

Lilypie Third Birthday tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تولد بقیه گلهای مردادی که الان اسمشونو یادم نیست مبارک باشه یه سوال داشتم مادران
گرامی چرا آیلین اینقدر گریه میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یاد نوزادیاش افتاده به هر دلیل و بهونه ای میزنه زیر گریه
تازه یادم رفت بگم منم در کابینتا رو با بند بستم
دیروز هم با شوهر گرامی عملیات جابجایی وسایل خطرناک از کابینت های پایینی به بالایی رو داشتیم.
تا بهش میگم آیلین خطر خطر دستشو به نشانه خطر تکون میده وروجک ولی آخر کار خودشو میکنه....
من مامان آیلینم
حالم خوبه مرسی این مشکله من گاهی وقتها بیشتر میشه البته توی دوران بارداری شدت پیدا کرد و من متوجه شدم مشکل قلبی جدی دارم.الان خدارو شکر خوبم فقط یه سری آزمایشات دارم که 10 روز دیگه باید انجام بدم.
2738
شادی هم خوبه فقط امان از دست شیطونیهاش

تا حالا هزار دفعه دستش رفته لای کشوی میز زیر تلوزیون، صد دفعه افتاده زمین و جاهای مختلف دست و پا و صورتش کبود شده، هزار دفعه آشغال پاشغال و دستمال کاغذی و کاغذ و ... از دهنش درآوردم و دعواش کردم که بار دیگه اینکارو نکنه اما!!! کو گوش شنوا؟؟؟ تازه وقتی یه کار بدی میکنه اون با من دعوا میکنه اخماشو میکنه توی هم انگشت اشارشو میاره بالا و یه کلمات درهم برهمی سر هم میکنه یعنی دعوا!!!1 این مدلیشو دیگه ندیده بودم دست پیشو میگیره پس نیافته!!!

خدا بهشون رحم میکنه بلا سرشون نمیاد...
2706