راهنماي محصولات ايراني..............ايراني ها بياين توووووووووووو........ - صفحه 15 - ?پودر لباسشويي سافتلن طلايي و تاژ خيلي عاليه . تاژ
نی نی سایت > تبادل نظر > متفرقه > عمومي > راهنماي محصولات ايراني..............ايراني ها بياين توووووووووووو........

موضوع: راهنماي محصولات ايراني..............ايراني ها بياين توووووووووووو........ + اظهار نظر

صفحه 15 از 28 اول قبلی  10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20  بعدی آخر صفحه
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
آبان پست ها : 4815عضویت:1390/10/13
1391/2/5 - 10:23 صبح
زهرا جان محشري. من هيچ وقت اينطوري به خريدهام نگاه نكرده بودم. كم كم دارم رويه رو عوض ميكنم
لبخند یادت نره(دارم تمرین میکنم)
ماه بانو پست ها : 1302عضویت:1390/5/2
1391/2/8 - 12:35 صبح
چه كاره خوبي كردي ضحي جان مرسيي
بابا محمد پست ها : 185عضویت:1389/3/24
1391/2/8 - 1:00 صبح
سلام
ماشين حساب چيزيه كه الانه تو هر خونه اي پيدا مي شه بنظرم پارس حساب چون با شارپ قرار داد داره محصولاتش خوب باشن :http://www.parshesab.ir
البته محصولات ديگه اي هم داره كه استفاده عمومي ندارن
ضحي پست ها : 20689عضویت:1389/11/6
1391/2/9 - 1:40 صبح
خواهش ميكنم ماه بانو جونم
فَاللّهُ خَيْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
       مبارک باشه :)
شكرانه پست ها : 873عضویت:1390/10/18
1391/2/9 - 7:32 عصر
سلام دوستان وظيفه دونستم يه چيزي رو حتما بگم.
من وسيل حمل ني ني رو بهترين مارك خارجي خريدم ولي از امسال كه تصميم گرفتم همه چيز رو ايراني بگيرم 5شنبه رفتم صندلي ماشين ايراني كودك يار خريدم. خيلي قشنگه صورتي و طوسيه. اونجا كه ديدم از خيلي نمونه هاي چيني بهتر بود و خصوصيات خارجي ها را داره. تا حالا كه راضيم دوستم هم 6 تا 7 ماهه گرفته اون هم راضيه.
الحمدالله کما هو اهل
ايده ال پست ها : 339عضویت:1390/9/14
1391/2/11 - 7:40 عصر
دوستان! به غير از الكترو استيل كه قبلا اشاره كرديد مارك ايراني يخچال فريزر خوب سراغ داريد كه راضي بوده باشيد؟ در مورد امرسان ، اسنوا و پارس نظرتون چيه؟
ممنون
ليلي پست ها : 42446عضویت:1390/12/6
1391/2/11 - 9:02 عصر
منم تمام محصولات آرايشي وبهداشتيم ايراني است خيلي هم راضيم هم كيفيتش هم قيمتش شامپو ونرم كننده اوه كرم ضدآفتابم دكترژيلا رژهام ماي ،كرم بعد ازحمام ترميم كننده سينره (عالي)تونيك هم سينره ،دلبان هم خيلي خوب بوده جوانه گندمش و.........كلا ايراني محصولات ايراني زنده باد ايران.
هاجر خاتون پست ها : 1363عضویت:1390/7/16
1391/2/16 - 4:58 عصر
زهرا جان،
مطمئني كه همه‌ي چرما چينيه؟؟؟

بابا ايران كلــــــــــــي چرم داره! تازه صادرات چرم هم شنيدم كه داريم!
اين همه دام تو كشور هست!!!
1391/2/17 - 9:56 صبح
محصولاتirex هم ايرانيه.فكر ميكنم متعلق به چيني مقصود باشه ولي چيني نيست پيركسه....قيمتهاش هم خيلي خوبه.
موني* پست ها : 3523عضویت:1388/4/30
1391/2/17 - 10:52 عصر
ايده ال يخچال امرسانو خط بكش دورشششششش شديد يكي از يخچالاي مامانم امرسانه فكر كن زمستون سوپ تو حياط يخ زده بود داخل امرسان كپك....ولي فيلور خوبه خود تعميراتي هم مي گفت نسبت به يخچالاي ديگه ايروني فيلور از همه بهتره
1391/2/18 - 9:37 عصر
موني جون ممنون از نظرت.

دوستان هر جا ميريد اينجا رو تبليغ كنيد كه بازديد كننده بيشتر و نهايتا نظرات بيشتري داشته باشيم.به اميد موفقيت براي همه ايرونيها...........
ايراندخت پست ها : 563عضویت:1391/1/23
1391/2/19 - 9:31 صبح
بچه ها خوب ببينين اين موضوع ريشه اي بايد حل بشه . هندوستان بيشتر از ما خريد از گشورهاي ديگه داره ولي صادراتش هم همين ايران را ورداشته . پس موضوع ريشه اي است . به خريد شامپو بر نمي گرده .

اكثر جنس هاي خراب مال تاجرها نيست مال كشورهايي است كه عوض پول نفت اينا را به ما انداختن
ايراندخت پست ها : 563عضویت:1391/1/23
1391/2/19 - 9:31 صبح
بچه ها خوب ببينين اين موضوع ريشه اي بايد حل بشه . هندوستان بيشتر از ما خريد از گشورهاي ديگه داره ولي صادراتش هم همين ايران را ورداشته . پس موضوع ريشه اي است . به خريد شامپو بر نمي گرده .

اكثر جنس هاي خراب مال تاجرها نيست مال كشورهايي است كه عوض پول نفت اينا را به ما انداختن
زهره پست ها : 364عضویت:1390/10/10
1391/2/23 - 11:57 عصر
سلام.
مامان مريم جون من دستتو از راه دور مي بوسم. حس خيلي خيلي خوبي گرفتم از پستها!‏
منم تجربيات خودمو ميگم:
كرم دست شانديز عااااااااليه. من قبلا هرباسين آلماني استفاده ميكردم الان قيمتش ??تومنه. شانديز تيوپ ?? ميلش ????تومن چيزي كم از هرباسين نداره.
شانديز ضدآفتابشم خيلي خوبه.
تفلون كوير بيتا. K&B واقعا عاليه و عمر ميكنه.
يخچال فريزر خواهرم فيلوره يازده ساله داره كار ميكنه به قول دوستان آخ نگفته.
جاروبرقي صنام. مامانم ??سال پيش يكي واسه خودش گرفت يكي واسه خواهرم. خداييش حرف نداره. كم صدا و پرقدرت.
تو يكي از تاپيكا خوندم خانوما از كرم پودر سينره هم راضي بودن.
شامپو ايوان، پرمون و سينره. اينو من بعد فنا كردن قسمت اعظمي از داراييم در راه شامپوهاي خارجي بهش رسيدم. فكر ميكنم شامپوي ايروني هر چي باشه خيلي خيلي بهتر از شامپوهاييه كه به اسم فرانسوي و آلماني قالبمون ميكنن اما خدا ميدونه تو كدوم ده چين چي پرش كردن!‏?
بازم فكر ميكنم ميگم.
ضحي جوني خوبي خواهر؟ اين چند قلمم اضافه كن به ليست بلند بالات!‏
1391/2/24 - 12:07 صبح
?پودر لباسشويي سافتلن طلايي و تاژ خيلي عاليه . تاژ كلا شوينده هاش حرف نداره.
محصولات بهداشتي راسن هم خيلي خوبن. من روشن كننده و ضدآفتابشو دارم واقعا راضيم. روشن كنندش چيزي كم از ليراك نداره.
شيرپاك، تونر و پاك كننده دوفاز از هيدرودرم دارم عاااااليه.
هفته پيش رفته بودم دكتر تعذيه محصولات بهداشتي پريم رو خيلي تعريف ميكرد.
ضدآفتاب رنگي مديلن براي پوستهاي چرب پوشش نداره اما خيلي سبكه و خوبم محافظت ميكنه.
مرطوب كننده پوست خيلي خشك خواهرم از ثمين گرفت ميتونم بگم معجزه كرد رو صورتش.
"*لي لي*" پست ها : 1638عضویت:1387/10/2
1391/2/24 - 1:14 صبح
به به عجب تاپيك خوبي همه دوستان زحمت كشيدن .

من چند ساله كه سعي ميكنم تا جايي كه بتونم جنس ايراني استفاده كنم.

مواد شوينده كه كاملا ايراني استفاده ميكنم بهداشتي هم اكثرا ايراني.

سعي ميكنم مواردي را بگم كه تكراري نباشه:

كرم مرطوب كننده اردن حاوي ژل الوئه ورا و روغن جوانه گندم.

شير پاك كننده سه كاره سي گل.

ماسك ليفتينگ دور چشم سي گل.

شامپو بدن اسپرتي سيو همسرم استفاده ميكنه خيلي راضيه .

لباس و مانتو مارك پرشه كه بيشتر شهرها نمايندگي داره.

سرويس مبل و ناهارخوري خانه ارماني.

من يه مارك ظروف سفالي گرفتم خيلي قشنگه ماركش هست ساتگين. www.satginco.com

براي تفلون هم دوستان سوال كرده بودن ظروف تفلون تفال تو ايران توليد ميشه ظروفش از مشهد تامين ميشه و در اراك تفلون ميشه ؛ اين مطلب را صد در صد مطمئن هستم.

يه نكته ديگه هم ميخواستم بگم ، من همسرم طراح و توليد كننده فرش و گبه بود ولي اينقدر فرش از چين و هند و بلژيك وارد كردن كه تقريبا ورشكست شد و كاملا توليد را تعطيل كرد. اين روزا توليد فرش و مخصوصا گبه خيلي خيلي كم شده اگه واقعا علاقمند هستين الان بخرين چون ممكنه تا چند سال ديگه اصلا وجود نداشته باشه .

كشورهاي ديگه اينقدر براي حفظ سنتهاشون تلاش ميكنن ما همه را به باد ميديم توي فيلمي ديدم كه چطور كشور ژاپن هنوز توليد بادبزن را بطور سنتي حفط كرده و حمايت ميكنه. تو كشور هند هنوز درصد بالايي از مردم از شكر قرمز استفاده ميكنن و واقعا خوشمزه هم هست و بي ضرر. اونوقت تو كشور ما شكر را وارد ميكنيم.
اخيرا ماهي هم وارد ميكنن ماهي سالامون ما خودمون اين همه ماهي خوشمزه داريم.

واقعا خيلي فكر خوبيه كه جنس ايراني بخريم حد اقل وقتي ميخوايم چيزي بخريم يه تحقيق كوچولو بكنيم كه ايرانيش هم هست ؟ يا تو اجناس ارزون حداقل يكبار امتحان كنيم شايد همون چيزي باشه كه راضيمون ميكنه.

بازم چيزي يادم اومد ميام ميگم.

1391/2/24 - 8:09 عصر
بازم سلام.
من امروز رفتم داروخونه اينا رو گرفتم:
خمير دندان پونه؛ قبلا سنسوداين ميگرفتم
رنگ موي پادينا واسه مامانم، قبلا لورال يا گارنيه مي گرفتم.
وارياسيون آلبورا كه اسمش خارجكيه اما ايرانيه.
مسواك نمي دونستم ايراني چي بگيرم با عرض پوزش آكوافرش گرفتم.
(ساميت) پست ها : 12386عضویت:1389/2/25
1391/2/24 - 8:22 عصر
من خمير دندون كرست زياد استفاده كردم... انواعشو ميتونم بگم خيييلي بده... اما همين نسيم ايراني رو به طور اتفاقي مصرف كردم و بسيار راضيم.... اصلا از خمير دندوناي خارجي خيري نديده بودم...
*پروين* پست ها : 2684عضویت:1390/5/23
1391/3/1 - 8:20 صبح
سلام دوستان
باورتون ميشه من هر كرمي به دستم ميزدم راضي نبودم جز ماي آلئوورا تونر سينره و شيرپاك كن سينره و سه كاره سي گل هم خيلي خوبه موبر سينره هم عاليه به مرور موها رو كمتر ميكنه
خدایا:اگر نوازش تو نباشد میان دستهای زندگی مچاله میشویم...نوازشت را از ما نگیر...
*پروين* پست ها : 2684عضویت:1390/5/23
1391/3/6 - 12:41 عصر
از سايد باي سايد اسنوا هم خيلي راضيم از پلوپز پارس خزر هم همينطور
خدایا:اگر نوازش تو نباشد میان دستهای زندگی مچاله میشویم...نوازشت را از ما نگیر...
صفحه 15 از 28 اول قبلی  10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20  بعدی آخر صفحه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: