2733
2734
عنوان

راهنمای محصولات ایرانی..............ایرانی ها بیاین توووووووووووو........

| مشاهده متن کامل بحث + 78642 بازدید | 565 پست
من یخچال و فریزر الکترو استیل خریدم بی نهایت راضیم

لباسشویی ارج خیلی راضیم

آبمیوه گیری پنکه مخلوط کن پلوپز پارس خزر همه عالین

ضد آفتاب هم آردن فاقد چربی استفاده میکنم خیلی خوبه

دیگه چیزی یادم اومد مینویسم
گــــــــــر نگهبان من آنـست که من میدانم ،،،،،،،،،،،،،،، شـیشـه را در بقــــل سنـــــــگ نگه میـدارد ،،،،،،،،،،،،،،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ، چه جالب اتفاقا منم چند روز همین تصمیم رو گرفتم ، نه تنها از تولید داخلی و کارگرای مملکتمون دفاع می کنیم به اقتصاد خانواده خودمون هم خیلی کمک می کنیم .
دیروز یه ماسک موی فولیکا خریدم 4700 تومن باور کنید که همون دیشب هم استفاده کردم به مراتب بهتر از اون خارجیهایی بود که این همه سال هر دفعه 15-20 تومن پولشون رو میدادم . به فروشنده گفتم رنگ موی ایرانی خوب چی دارید در حالیکه با اکراه نگاه می کرد مارک اکتان رو بهم معرفی کرد با اکسیدانش گرفتم برام 4500 حساب کرد وقتی رفتم خونه دیدم رنگ 2500 بوده و اکسیدان 500 ولی فروشنده از بس حرصش گرفته بود که چرا ایرانی ؟ 50% گرونتر حساب کرد.
2728
راستی یادم اومد دوبار به طور تصادفی پوشک بچه مبارک گیرم اومد دوبار هم ماما خیلی خیلی خوب بودن خیلی بهتر از مولیفیکس ایرانی بودن ولی دیگه گیر نمیارمشون همه جا پر از جنسهای خارجی شده وگرنه من ماما می خواممممممم
کسی می تونه کمک کنه
تشک خوشخواب رویا ، پتو گلبافت و لاله ، حوله های برق لامع ، پلوپز پارس خزر و گاز آلیش دارم که واقعا عالین در مورد لباسشویی هم چند سال ارج داشتم عوضش کردم سامسونگ گرفتم که عین ... پشیمونم واقعا ارج بهتر بود .
می خوام ظرفشویی بگیرم اگه کسی در مورد ظرفشویی پاکشوما اطلاعاتی داره بهم بده خیلی ممنون میشم
از رژ لب مای و کرم ضد آفتاب آردن هم برای خودم و هم دخترم خیلی راضی بودم ، شامپو بدن گلرنگ خیلی خوب بوده از پودر لباسشویی سافتلن هم که چند ماهی هست مشتریش شدم خیلی خیلی راضیم
2738
زود پز پارس هم خیلی خوبه
دمکنی ودستگیره رزین تاژ
لباس مارک هالیدی
لباس بچه رولان
محصولات سینره

بزرگترین نیرنگ دنیا ان است که اختیار زندگی از دستمان خارج شده واز ان پس سرنوشت حاکم بر زندگی شود
2706