2726
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984502 بازدید | 25326 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
mersiiii aziz nazare lotfete.midonam kamelan niatet ine vali hala belakahre mamanm az jai miam ke koli sokhaty dare goftam shaiad ye chize khasi sho dost dari barat biram ya befrestam.mona goli khodet kojai estanbulii?chetori rafti onja ezdevaj kardi rafti ya az gabl onj abodi?khodet ham inghadr ke ma miaim onja kaf mikonim az istanbul lezat mibari?
mersi azizam hala ta khasti biai age delam chizi khast behet migam azizam
man omadam inja va ezdevaj kardam
man az bachegi istanbul ro dost dashtam va alan ham ke inja hastam kheyli khoshhalam o razi
دوستی ها کمرنگ بی کسی ها پیداست راست گفتی سهراب آدم اینجا تنهاست
mona goli ye sola dige daram.to shabake haye arabi serial torki ra daram mibinam be esme gonahe fateme.shenidam to khode onja ham marof bode.man az aval nadidam mikham bedonamaz avalesh che tefaghi bara fateme oftad?in 4 ta behesh taroz kardand?hala ba in pesar mo syahe ezdevaj karde??age didi dastanesh ra baram begoo
azizam man ame dastan ro nadadim
vali avalesh ine ke to ye jashne arosi fateme garson hast
se ta az pesar ha va oni ke bahash ezdevaj kard midozdanesh
se ta pesare behesh tajavoz mikonan vali shoharesh na
baed dastan shoro mishe namzadesh behemesh mizane
baed karim migiradesh
دوستی ها کمرنگ بی کسی ها پیداست راست گفتی سهراب آدم اینجا تنهاست
سلااااااااااااااام... مونا جون هستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یاالله یا محمد یاعلی یافاطمه یاحجت الله ادرکنی ولاتهلکنی... میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید... مرسی
سلام مامان یوسف و جوجو! راستش واسه سفر به استانبول یه ذره تردید دارم..بنظر شما سفر یه هفته ای به استانبول برای یه دختر 4 ساله کسل کننده نیست؟ منظورم اینه که جاهایی که بتونم دخترم رو ببرم و سرگرمش کنم رو بگین لطفا..درسته خودم عاشق جاهای تاریخی هستم و خانم هم قصد خرید داره کم و بیش و مطمئنم بهمون بد نمیگذره اما خب..طفلکی هم سهمی داره و میخوام بهش حسابی خوش بگذره..مجددا مزاحم میشم و سوالات بیشتر رو میپرسم!!
سلام مامان یوسف جون
خوبی؟من دام 4 اردیبهشت میام استانبول چند تا سوال ازت داشتم عزیزم
واسه دختر 1سالم از کجا خرید کنم که کیفیتش خوب باشه و قیمتش هم مناسب؟
حراج هنوز هم هست یا نه؟
هتلمون تو فاتیح هست یعنی خودم خواستم آخه یه بار که قبلا اومدم اونجا همین هتل بودم هم مرکز خرید هیستوریا نزدیک بود هم چهارشنبه بازار هم نمایندگی ال سی
عزیزم الان سایت ال سی رو دیدم حراجش همینها هست که تو سایته یا تو چیزای دیگه به غیر از این هم هست؟
به نظرت شب دیر وقت میتونیم پیاده از تقسیم تا فاتیح بیایم یا نه؟خطرناک نیست؟
من می خوام تور تنگه بسفر رو برم همونی که باید خودم بلیط بخرم میشه بگی تورش چطوریه.متوجه شدک که گفته بودن2.30 بعد از ظهر بلیط می فروشن .همونجا بلیط بخرم سوار میشم میریم یا تور یه ساعت دیگست. گویا بلیطش12 لیر هست عزیزم درسته؟ تا ساعت چنده؟ممنون که راهنماییم می کنی عزیزم.
از اینکه تاپیک رو درست کردی خیلی ممنونم خیلی کمک می کنه و آدم دلگرم میشه چون کلی اطلاعات به دست میاره دستت درد نکنه عزیزم.
من 4 اردیبهشت میام اگه از ایران چیزی خواستی بگو من برات بیارم خانومی.
از اینکه داسم دقت می ذاری و به سوالام جواب میدی ممنونم
الهام جون سلام عزیزم.اگر خدا بخواد منم تو همون تاریخ استانبولم
میتونم بپرسم کدوم هتل رو گرفتید؟ و اینکه تورتون یک هفته ایه؟ قیمت تور و پروارم اگر بهم بگی ممنونتن میشم
اخه ما هنوز نگرفتیم.گفتم اگر قیمت تورتون مناسب باشه ما هم از همون اژانس بگیریم.
دخملی منم 11 ماهشه.

چه جالب منم سایت ال سی رو دیدم و تخفیفای خوبی خورده بود
کیفیت لباساش که واقعا عالیهه
2706