2737
2734
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984814 بازدید | 25326 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام..من یکی دو مطلب اضافه کنم به مطالب قبلیم..فروشگاه مانگو(منگو) شعبات زیادی داره و اجناسش هم متنوعه اما از معدود فروشگاههایی بود که جنس ترک توش نبود!!!!(یا خیلی کم بود) و اغلب چینی بود و هندی و..حتی الجزایر و مراکش!!! (باز هم میگم کیفیتشون بد نبود).بهترین مانگو توی خ استقلال بود که طبقه بالاش هم اوت لت داشت..فروشگاههای ال سی هم داخلش یه مارکی فروخته میشد بنام اکساید که اجناسش کار بنگلادش بود..به هر حال موقع خرید به این نکات هم دقت کنید..راجع به هتلها هم خیلی زیاد مطلب نوشته شده..اما....برای چندمین بار خواهش میکنم..پستهای اضافی اگه پاک بشه مطالب کمتر از20 صفحه میشه و دوستان این همه عذاب نمیکشن واسه جمه آوری مطالب.سپاس....باز هم سوالی بود در خدمتم

مونا خانمی و وبقیه دوستان من ایشاله اخر این هفته برای بار اول همرا پسر یکساله ام و همسرم میرم استانبول
چند صفحه ای از تاپیکو خوندم
چیزای خوبی توش هست
اما یه ذره طولانی شده
میشه خودتونو بذارید جای من و با استفاده از تجربیاتتون واسم یه برنامه روزانه سفر بنویسید..
ممنون میشم که شامل خرید گشت موزه و پارک و هممممممممممممممه چیزای خوبی باشه که میشه .
سپاسسسسسسسسسسسسسس
منتظرم
2738

با سلام و تشکر از خانم مژگان بابت اطلاعات ون پارک آبی

اما قابل توجه خانم zohrem

من هم تقریبآ بار دمی که میرم هتل گلدن ایج .. البته من 14 آگوست تا 23 اونجام

هتله خوبیه به نظر من ..
من 5 ستاره هم قبلآ رفتم و چهار ستاره هم توی تکسیم رفتم

کلآ هتل خوبیه در مجموع .. استخر روباز داره .. صبحانه کاملی داره .. اطاقاش کوچیک نیست ... حمام خیلی خوبی داره ...اما رزوشن های زیاد جالبی نداره ..

اما کلآ هتل بدرد بخوریه .. من که تو سفر قبلی راضی بودم ...

به هر حال توی تکسیم هتل گرفتن از هر ستاره ای که باشه خیلی خیلی از اکسارای و لالعلی بهتره ... دو قدم راه به استقلال فاصله داره ..

یه سوال دیگه:
میشه در مورد پارک آبی ترکیه و محیطش بگین
واینکه از چه ساعتی تا چه ساعتی؟
یه چیز دیگه هم در مورد هتل گلدن ایج اینه که همه از دست لیبیایی ها اونجا شاکی بودن. به خصوص خانم‌ها
zohrem jan doste manam to zemeston fekr konam hamin hotel bood ke ma raftim onja
eftezahe azizam mesl msafer khone mimone
hame rikht bodan to labi vay che vazei bood
aslan narid onja
دوستی ها کمرنگ بی کسی ها پیداست راست گفتی سهراب آدم اینجا تنهاست
با سلام به خانم star

شما اول توی سایت بالا برید خیلی چیزها دستتتون میاد ..

مراکز دیدینی در سفر استانبول به نظر من ..

مسجد ایاصوفیا

گل خانه

کاخ توپکاپی است .. که هر سه تای آنها را میشه توی نصفه روز گشت ...

جزایر پرنسس که اگه کسی استانبول بره ولی نره جزایرو ببینه انگار جائی نرفته .. مخصوصآ جزیره آخرو که اسمش بیوک آداست . از تکسییم با فونی کولر میتونین برین ایستگاه کاباتاش و از ایستگاه برای جزایر بلیط بگیرین و برین
..
فوق العاده است حتمآ برین خوش میگذره

ساحل برای آب تنی تفریح خوبیه که من بارهای قبل به ساحل کیلیوس رفتم ... از تکسیم توی ترمینال اتوبوسها که بپرسین کیلیوس خودشون اتوبوس اون مسیره بهتون نشون میدن ..ایستگاه آخر اتوبوس که پیاده شدین ون داره که میبره منطقه کیلیوس که لب آبه ..

پارک آبی دلفین ها که دفعه قبل من رفتم خوب بود .. میتونین از آژانسهای توی خیابان آکسارای که غالبآ ایرانی هستن برنامه رفتن به اونجارو بگیرین .. البته برای هر نفر با ورودی به پارک آبی و رفت و برگشت و ناهار نفری 35 دلار میشه

مراکز خرید خوب به نظر من چند جاس فقط

1_ پاساژ الوویوم ... میتونین از اکسارای سوار مترو بشین ایستگاه زیتون برنو پیاده بشن ...از پل هوائی که آمدین پائین از هر کی بپرسین ون های اونجارو بهتون نشون میده .. البته ون ها از مسیر مرتر نیز میگذرن که اون محله هم برای خریده اما کیفیت نداره .. اونجا برای عمده خر ها خوبه ..

2_ پاساژ فوروم استانبول ## از اکسارای که سوار مترو خط قرمز که همون خط اصلی فرودگاه آتاتورک محسوب بشه سوار بشین ایستگاخ پنج پیاده بشین فوروم را میبینین .. ضمنآ پائین فوروم یه اکواریوم بزرگ داره که خیلی تعرف میکنن .. منم ایندفه میخوام اونجارو ببینم ..

3_ مرکز خرید استقلال _ که از میدان تقسیم اول خیابونش شروع میشه ..

4_ خیابان عثمان بیک # تا بالای این خیابان پر بوتیک هست .. جنسهای خوبی هم داره .. اینجارو هم حتمآ برین .. اواخر خیابان پاساژ زیبای جواهر هست که تقریبآ تمام برند ها توی این پاساژ مغازه دارن .. فوق العاده است .. من که هر بار میرم از صبح شروع میشه و آخرش از روی خستگی از این پاساژ میام بیرون

5_ خیابان لالعلی و اکسارای هم بدک نیست یه سری بزنین .. میشه توش یه جنس های خوبی پیدا کرد .. من که تو سفرهای قبلی چیزی به چشمم نخورد که از اونجا بگیرم .. اما کت و شلوار های ارزونی داره ..

6_ منطقه بغداد در قسمت آسیائی هم برین ... من یه بار رفتن خیلی خوب بود .. اونم از کاباتاش میتونین سوار کشتی های بایرا پاشا بشین ... از اسکله که پیاده شدین برین سوار ون های بستان چی بشین و بخواین که بغداد پیاده بکنه ..

زیاد هم سعی نکنین جاهای دیگه برین .. چون این چند جائی که بهتون گفتم خودش برای سفر اول کافیه و وقتتونو پر میکنه .. البته ناگفته نماند که بازار بزرگ که بهش میگن کاپالا کارشی کا بازار سرپوشیده است هم برای دیدن خوبه

2706