2737
2734
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984838 بازدید | 25326 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستای خوب
مرسی از راهنماییتون در مورد عید فطر ...ما تورمون را برای آخر مرداد گرفتیم و خیالمون راحت شد البته بعدش فهمیدیم ارز مسافرتی قطع شده که کلی خورد توی ذوقمون ... اگه می شده کنسل می کردیم ولی یه روز دیر فهمیدیم
چند تا سوال دیگه هم ازتون دارم ..
می خواستم بدونم از تکسیم چطوری می شه رفت کاخ دولما باغچه ... ایستگاه مترو هم داره ؟ اگه کسی رفته ممنون می شم راهنماییم کنه .... فروم استانبول و اولیویوم را هم اگه می دونین بگین ... چطوری از تکسیم می شه رفت فروم استانبول یا اولیوم ...اگه کسی می دونه خواهش می کنم بگه ؟
2728
سلام دوستای خوبم
مرسی از تاپیک مفیدتون
ما هم برای آخر مرداد تور گرفتیم
هتل گلدن ایج.
کسی اطلاعاتی در مورد این هتل داره؟
تو سایتها کلی در مورد هتل‌ها بدگویی کردن. راستش کم کم دارم نگران میشم
سلام خانوما می شه منو برای خرید وسایل کودک از استانبول راهنمایی کنید . برنهای ترک (کودک) رو کجا می تونم پیدا کنم. این بازارهای هفتگی لباس بچه هم دارن . می شه روزها و آدرسهاشونو بگید .ممنون
LilySlim Weight charts
2738
سلام من میخواستم بدونم حالا که ارز مسافرتی نمیدن و مجبوریم دلار 2000 تومنی بخریم بهتر نیست بجاش لیره بخریم که 1100 تومنه؟...دخترخالم که عازمه استانبوله از آژانس سوال کرده میگن به صرفه نیست لیر ببری!...دلیلشو نمیدونم! یعنی ممکنه موقع برگشت نتونیم لیر رو ترکیه به دلار تبدیل کنیم؟...کسی اطلاع دقیقی داره؟...آخه ما تصمیم داشتیم آخر مرداد بریم کوش آداسی که یهو ارز مسافرتی قطع شد و حالمون رو گرفت!!
2706