2410
2553
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1983579 بازدید | 25326 پست
برای رفتن به عی ثمان بی از مترو خط M2 استفاده کن و تو ایستگاه عثمان بی پیاده شو. نقشه مترو رو حتما اول از هتل بگیر و از رسپشن هم بپرسی خیلی کمکت میکنن
رویایی دارم، رویای آزادی. ...رویای یک لحظه بی وقفه از شادی....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
کفش خواستی از FLO یا Polaris که در جواهیر هم هست بخر من تو فستیوال دو جفت کفش تمام چرم که تو ایزان هر کدوم حداقل 150 تومنه رو خریدم 60 لیر flo جواهیر یه جفت بخر دو جفت ببر بود
رویایی دارم، رویای آزادی. ...رویای یک لحظه بی وقفه از شادی....
2714
جلوی میدون تقسیم میری زیرزمین تابلوها رو بخون یه جا نوشته عثمان بی زیرش هم نوشته سیسیلی تو اگه اسیتگاه عثمان بی پیاده شی میری تو یه خیابون که کلی معازه داره اگر ایستگاه سیسیلی هم پیاده بشی وارد مرکز خرید جواهر میشی قبلش یه کارت بخر و تو دکه ای ها شارزش کن تو مترو هر ایستگاه رو بالای درب خروج مترو اعلام میکنه
پس جواهر و عثمان بی بهم نزدیکه دوستم شنبه بازار بشیکتاش رفته بود خیلی خریدای خوبی کرده بود،،،پیرهنای حریر و شلوارای کتون رنگی مناسب روز اولمون شنبست نصف روز برم یسر بزنم ببینم چی داره،،، بشیکتاش با اتوبوس خط 43 میبرن مستقیم؟ یت با مترو برم کاباتش و بعد تاکسی برم اونجا؟
سلام به همگى, دوستان من اطلاعاتى از زندگى در استانبول میخواستم چون تا دو ماه دیگه به خاطر شغل همسرم براى زندگى به اونجا میرم البته همسرم در هواپیمایى ترکیش مشغول به کار میشه و اقامتمون از طرف اون شرکت اکى هست
2706