2737
2734
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984725 بازدید | 25326 پست
تو منطقه شیشلی هستش . ولی ساعت پروازمون خیلی خوبه . رفت ساعت 5 صبح و برگشت ساعت 11 شب
هر روز سپاسگذارم برای : شبهایی که به صبح میرسند ، دوستانی که بخشی از خانواده میشوند ، رویاهایی که تحقق میابند و علاقه هایی که به عشق تبدیل میشوند .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از آژانس گل گوهر گشت گرفتیم . 15 تیر به 21 تیر
هر روز سپاسگذارم برای : شبهایی که به صبح میرسند ، دوستانی که بخشی از خانواده میشوند ، رویاهایی که تحقق میابند و علاقه هایی که به عشق تبدیل میشوند .
2731
کروندون رو میدونم که هواپیمایی ترک هستش . من تاحالا باهاش سفر نرفتم ولی بعید میدونم به پای ترکیش برسه . ولی میره فرودگاه سبیها که خیلییییی دوره .
من روی صبحانه هتله شک دارم .نمیدونم به چه صورتیه . آخه همه هتلها از رستوران و سلف سرویس صبحانه عکس گذاشتن ولی این اصلا" عکس نذاشته . ولی تو توضیحاتش زده که صبحانه در اطاق
2738
این رو مهرگان عزیز برام توضیح دادن : سلام مامان آریابد هتلی که انتخاب کردی رنک خوبی داره..فقط کمی اتاقاش کوچیکه که ایراد نیست صبحانه در اتاق به این معنی هست که امکان سرو صبحانه به درخواست شما در اتاق هست البته احتمال زیاد با هزینه.. ضمنا در محدوده منطقه هربیه در شیشلی احتمالا تا رسیدن به هتل از تکسیم کمی سربالایی خواهید داشت،البته اذیت کننده نیست. دسترسی شما به این هتل از مترو عثمان بی خوب هست.که سر پایینی هست.ضمنا بلو وی همانند مانسول چند شعبه در استانبول دارد البته به کیفیت مانسول نیست اما کاملا خوب هست اون منطقه یعنی هربیه و بالاترش یعنی شیشلی ار محدوده های محبوب توریستی هست که هم دسترسی خوبی به تکسیم و خیابان عثمان بی داره و هم به شیشلی و مرکز خرید جواهر امیدوارم لدت ببرید
میشه خودمون با مترو بریم فرودگاه؟ یه نفر توضیح داده بود که با مترو خودشون رفته بودن و خیلی راحت بودن
2706