2737
2734
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984890 بازدید | 25326 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام ما هم بالاخره طلبیده شدیم استانبول می خوام با شوهرم و دختر 5 سالم برم استانبول میشه بگین واسه بچم چیا باید بردارم . چیکارا کنم؟؟ اخه من تا حالا خارج نرفتم شوهرمم ایراد گیره اگه واسه بچه مشکلی بشه غر غر میکنه تو سفرم می کشتم خواهش می کنم هم فکری کنید؟؟؟
2738
برای ویالند اگر نمیخوای با شاتل هاش بری از اکسارا و شیشلی دلموش داره زیر گذر تقسیم هم اتوبوس داره فکر کنم 63T بود ولی یه مسیول اون پایین هست ازش بپرس میگه بهت کدوم را سوار بشی و اینکه فقط نفری 80 تله ورودی داره بچه ها فکر کنم 85 تله هستند اون را میدی غیر از بازی های ژتون که چند تا است از اینا که جایزه میبری همه را میتونی هر تعداد باری که میخوای سوار بشی اگر بچه کوچیک دارید مینی پلیس هم تو مارمارا فروم خیلی خوبه و بهشون خوش میگذره ویالند هم اگر بچتون قدش 130 به بالا باشه بیشتر بازی ها را با خودتون میتونه سوار بشه و خانوادگی لذت میبرید برای اکوا دلفین هم من با شاتلش رفتم برای همین نمیدونم برای شنا هم بیوک پلاژ خصوصی داره 30 تله ورودیش است ولی یه جزیره قبل بیوک هم هست اونجا هم میشه شنا کرد ساحل فلوریا هم تو خود استانبول میشه شنا کرد شنی است
اینجا ایران است....حوا بودن تاوان سنگینی دارد...
رژین کالسکه فراموش نشه دیگه چیز خاصی لازم نیست ببری هر چیزی که تو هر سفر دیگه ای لازمت شده ببر ولی کالسکه واجببببببببب است برای استانبول
اینجا ایران است....حوا بودن تاوان سنگینی دارد...
درود خانم ماری واسه لباس شب برند Oleg Cassini هم در استانبول فروم طبقه همکف که از مترو وارد فروم میشین و هم در جواهیر ط چهارم میتونین انتخاب های خیلی خوبی داشته باشین. از سایت خود کاسینی در ترکیه هم میتونین بازدید کنین olegcassini.com.tr/ -
در زمینی که ضمیرِ من و توست از نخستین دیدار، هر سخن، هر رفتار دانه هاییست که می افشانیم برگ و باریست که می رویانیم آب و خورشید و نسیمش «مِهـــر» است گر بدان گونه که بایست به بار آیـَد زندگی را به دل انگیزترین چهره بیــارایَد... "فریدون مشیری"
خانم هایی که بابت هتل لامارتین پرسیدین من الان ازتانیکم یخ چند فدم پایین تر از لامارتین کسایی که تو این هتل هستن راضی بودن فقط اتاقاش کوچیکه که مهم نیست چون صبح میرید بیرون و آخر شب میاید فقط برای خوابه دیگه
2706