2726
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984454 بازدید | 25326 پست
دوستان اگه از الان بخواین برای نوامبر و دسامبر بلیط ترکیش بخرین خیلی کمتر در میاد
توی حداقل قیمتشه
برای ژانویه و فوریه هم همینطوره
کلا از نوامبر به بعد از الان اگه بخواین بگیرین خیلی کمتر درمیاد
برای پرواز یک هفته ای از نوامبر به بعد رفت و برگشت از تهران هر نفر 220 دلار در میاد
که همون قیمتی هست که آقای مهرگان گفتن نفری هفتصد و سی
سلام آقایه مهرگان شما که تجربه سفر به استانبول رو زیاد دارید میشه بگید برایه مرداد یا اوایل شهریور استانبول خیلی گرم هست یا نه ؟ منظورم شرجی و اذیت کننده ست ... چون 1 بچه 3 ساله هم باهامونه و مادر و پدرمم برایه اولین بار میخوان بیان میخوام بهشون خیلی خوش بگذره
مشکلات انسانهای بزرگ را متعالی و انسانهای کوچک را متلاشی می کنند _ دکتر شریعتی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ماریا جون ، دفتر ترکیش دقیقا به همون نرخی که از سایت رزرو میکنید بلیط رو تحویل میده بدون هیچ کارمزدی ( با امکان انتخاب صندلی و نوع غذا ) همراه با مهر ترکیش که میتونید باهاش ارز مسافرتی هم بگیرید . خیالتون از هر جهت هم راحته و نیازی به نماد اعتماد و .... ندارید !! وقتی یک سایت رسمی هست عقل حکم میکنه یه نصفه روز به خودتون زحمت بدید و از دفتر رسمی ایرلاین بلیط رو تهیه کنید و خودتون رو درگیر سایتهای اینترنتی نکنید .
راهنمای کامل سفر به ترکیه https://telegram.me/turkeytravel
2728
اکوا دلفین از ازاکوا مارین بهتره مایو را هم نمیدونم ولی استانبول شهر مسلمونی است فکر نمیکنم مایو اسلامی کاری داشته باشه دلموش هم تو خیابون وایمیسته تو ایستگاه مترو فقط مترو وایمیسته عین ایستگاه های متروی خودمون هستند دلموش هم عین ون است در مورد فروما استانوبل و اولیویم دقیقا چند تا پست بالا تر من گفتم چجوری میشه رفت !!
اینجا ایران است....حوا بودن تاوان سنگینی دارد...
یکی از حسن های ترکیش اینه که دیگه اگر هم دیر تر بری فرودگاه خیالت راحت است رو بال هواپیما نیستی فقط هم خرید اینترنتیش میتونی صندلی را بگیری اگر هم ویزا کارت داشته باشی لازم نیست تا ونک بری که من خودم دیگه تا ونک هم نرفتم ولی هزینه اضافه دیگه ای پرداخت نمیکنی
برای رفتم به مارمارا و اولیویم یه مسیر است از تقسیم برید کاباتاش اونجا تراموا سوار بشید برید زیتون بورنو این مسیر خیلی طولانی است با تراموا 23 تاایستگاه است اگر یادم باشه بعد ایستگاه زیتون بورنو پیاده بشید اونجا دست چپ دلموش وایمیسته هم مارمارا میره هم اولیویم روی دلموش ها نوشته است میتونید بخونید بعد سوار بشید
سلام دوستان.من تاریخ و ساعت و قیمت بلیط ترکیش را از ترکیش ایرلاین انتخاب کردم و به جند ازانس مسافرتى زنک زدم و قیمت اون تاریخ رو که انتخاب کرده بودم برسیدم و دیدم همون قیمت ترکیش ایرلاین را دادند.من هم رفتم به نزدیکترین ازانس مسافرتى و بلیط را کرفتم و یول بلیط ها رو هم همونجا برداخت کردم.
سلام دوستان من برای 16 تیر به 19 پرواز با اطلس جت و هتل الیت ورد قیمت گرفتم 1.900 تومان به نظرتون خوب هست؟ قیمت پرواز اطلس حدودا 400 رفته بالا دوستان کسی ماه رمضان استانبول رفته؟ قیمت ها مخصوصا قبل از عید فطر چجوریه؟ تخفیف داره؟
جناب آقای مهرگان اول ممنون از اطلاعاتتون .می خواستم بدونم شما الان استانبول هستین وضعیت برای خرید تو ماه رمضان چجوریه؟ ارجعیت خاصی داره ؟ یعنی شرایط قیمت ها بهتر هست یا نه فرقی نداره؟ مخصوصا من شنیدم نزدیک عید فطر تخفیف می زارن .دروسته؟
بچه ها آقای فدورا چرا نیستش این یکی دو روزه؟؟؟ آقای فدورا هلپ می ++++++++++++++ خانما و آقایون خواهش میکنم همدیگه رو اینقدر زود قضاوت نکنید..اینجارو پر از تنش نکنید با قضاوتتون بزارید همچنان تاپیک به آرومی پیش بره....هرچی تعداد افرادی مثل آقای فدورا و مهرگان تو سایت ها بیشتر باشه ملت اطلاعاتشون بیشتر میشه برای سفر با این وضع آشفته دلار آدرسارو دقیق تر پیدا میکنیم و ارزونتر سفر میکنیم به لطف این افراد
جناب مهرگان ،قضاوت ما اینجا بر اساس عملکرد خود شماست، وقتی از لحظه ثبت نام کردنتون بصورت مداوم دارید تبلیغ سایتتون رو میکنید واضحه که قصد نیتتون کمک به ما نیست کمک به خودتونه.....ضمنا اینم که اول میاین میگین : خانوم شکلات هر جور راحتید فکر کنید خداحافظ. و ظاهرا قهر میکنید و میرید و بعد بلافاصله از یه اکانتی که همون روز ساخته شده! مینویسید : (لطفا نرید آقای مهرگان ما به راهنمایی های شما احتیاج داریم) ! بعد الان دوباره پشیمون میشید و میاید توی سایت و بلافاصله شروع به تبلیغ میکنید خیییییلی شیوه آماتورییه ، روشتون رو عوض کنید آقا ، انقدر مخاطبانتون رو دست کم نگیرید.....شما یه تبلیغاتچی هستید ولی متاسفانه بسیار ناوارد
2706