2733
2734
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984764 بازدید | 25326 پست
مونا جون سلام به نوبه خودم خیلی ازت ممنونم که با حوصله به همه جواب میدی من1- فصل تابستون میخوام بیام استانبول کدوم ماه بهتره؟ هم از لحاظ آب و هوا هم از نظر قیمت هتلها؟2- بچه من 3 سالشه و یه مقداری بد غذا به نظرت از لحاظ خورد و خوراک مشکلی ندارم؟ 3-قیمت پوشاک به نسبت ایران چطوره ؟البته برای پوشاک حتما نمیخوام مارک باشند. اسم مراکز خرید با اسم خیابون هاشون رو برام بنویسی ممنون میشم همینطور جاهای دیدنی که توی چه خیابون هایی هستن؟ آخه اولین باره که میخوام برم استانبول میترسم اونجا راحت جایی رو پیدا نکنیم. ببخشی خیلی سوال پرسیدم .بوس
پری جون به نظر من تیر زمان خوبی‌ هست

۲. برای صبحانه که مطمئنم مشکلی‌ ندارید چون هتل‌ها سبهنشن مفصله از کره ، مربا و پنیر هست تا سوپ

برای وأدهی دیگه هم مطمئنا میتونید غذا پیدا کنید مثلا اگه اهل اسپاگتی و ماکارونی‌ باشه یه جا تو مار مارا فروم هست

۳.به نظر من قیمت‌ها مناسب چون جنسا خوبه اینجا

عزیزم اسم یه سری خیابون رو برای یکی‌ از دوستان برای مانتو نوشتم دقیقا تو همون نوقت لباس برای کوچولوتون و خودتون هم میتونید پیدا کنید

عزیزم سر فرصت باز اسم خیابون‌ها رو برات لیست می‌کنم

اگه باز سوالی داشتی بپرس عزیزم
دوستی ها کمرنگ بی کسی ها پیداست راست گفتی سهراب آدم اینجا تنهاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مونا جون بی نهایت مرسی افرین به حوصله ای که داری گلم
انشاالله حتماً موزه یخ رو میریم ارزش پولی رو که میدیم باید داشته باشه اکواریومش که محشر بود
این مارمارافروم و توریوم رو نرفتیم ازش رفتن داره یا نه؟؟البته اسنوپارک که توی توریوم هست فکر کنم به خاطر بچه هم مجبور بشیم بریم
بازم مرسی از راهنماییت
برای شادی روح بابام و پسر عمه ام یه صلوات بفرستین لطفا! *اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم .*
2728
سلام به مونای گل.
خوبی خانومی.ناراحت شدم که خوندم اون اتفاق برات افتاده.انشاال.. که مصلحتی بوده.به هر حال امیدوارم خوب باشی.
با اجازهت می خوا یه نظر کلی بدم:::
دوستان لطفا وقت بگذارید و همه پست ها رو بخونید بعد سوال کنید خیلی از سوالها پرسید شده و جواب داده شده.
بعدش هم همه چیز در استانبول چه غذا چه محل هتل چه خرید سلیقه ای است.مونا جون محبت میکنه جواب میده ولیی اینها سلیقه ای هستند.استانبول به نظر من همه فصل ئ همه غذاهاش و همه خرید هاش خوبه پس برای سفر به اونجا تو هر فصلی شک نکنید.نه از نظر غذا اذیت میشید نه از نظر اقامت.اقامت توی میدان تقسیم یه سری مزایا داره.گه اقامن توی اکسارای یه سری مزایای دیگه داره.اینها همه سلیقه است.پس سخت نگیرید و برای سفر به این شهر زیبا هر حالتی که مناسبتر براتون اقدام کنید.
باسلام
مونا جون آمار ازمیر رو هم داری شنیدم اونجا قطب پوشاک ترکیه هست
میخواستم بدونم آیا اونجا مثل استانبول فروشگاه داره که بشه جزئی جنس خرید یا نه همش عمده هست
باسلام
مونا جون آمار ازمیر رو هم داری شنیدم اونجا قطب پوشاک ترکیه هست
میخواستم بدونم آیا اونجا مثل استانبول فروشگاه داره که بشه جزئی جنس خرید یا نه همش عمده هست
2738
سلام ویانا جون من قصد سفر به استانبول و دارم اما هنوز ok نشده
فقط اگه مشکلی نیست میتونم بپرسم فقط منطقه شما و فقط منطقه مونا رو
که ببینم به شرایط من میخوره یا نه نمی خواد کامل بگی
2706