2733
2734
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984759 بازدید | 25326 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
سلام دوستان.اگه الان تو استانبول هستید.در اولیویوم یک فروشگاه به اسم adlisikحراج کرده.حتی امروز که چهارشنبه بود من رفتم مثل دیروز این فروشگاه حراجش بود.لباس شب را از 300 لیر کرده 40 لیر!!یا پیراهن مهمونی عصر با استر نخی از 179 لیر شده 30 لیر!!البته بیشتر سایزهای "s","xs"مونده ولی اگر بگردین مدیوم و لارژ هم کم پیدا می شه.اما برای سایزهای لاغر قیمت هاش عجیب ارزون هست.من در این یک هفته هیچ مغازه ئ دیگری پیراهن مهمونی با استر کامل 30لیر ندیدم!تو طبقه همکف /سالن اصلی/اواخر سالن دست راست هستش.
سپیدار جون سلام.من فکر می کنم برای روز اول/قبل از تحویل اتاق دلماباغچه برنامه سنگینی هست.چون احتمالا شما شب قبل خوب نمی خوابی و خسته ئ راه هستی.دلماباغچه هم چون داخل قصر اول و حرم گروه گروه لیدر خود ترک می برند زمانبر هست.شاید هم شانس من بود.روزی که رفتم از 10.30 تا 2.30 /3.00 بعدازظهر طول کشید و خیلی هم هر مرحله صف بود.صف بلیط+صف ورود به ساختمان اول+صف گروه کردنمون+صف برای ورود به حرم!!!تنها جاییش که صف نداشت موزه ئ نقاشی هاش بود!برا همین فکر می کنم اگه همیشه اینطوری باشه یک روزی بزارید که پر انرژی باشید بیشتر خوش بگذره.
2706