2733
2734
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984763 بازدید | 25326 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سپیدار جون...برای تور کشتی هر کسی هر جور که دوست داره لباس میپوشه.. من خودم وقت نکردم خ بغداد برم..واقعا نمیتونم راجع بهش توصیه ای کنم ولی هر کسی که رفته از خیابون شیک و تمیز و رستورانها و کافه هاش تعریف کرده.. برای ایاصوفیه و مسجد سلطان احمد بهتره ی شال همراهتون باشه
2728
برنام سفرم رو میذارم منم واسه اینکه کسی تجربه ایی داره بهم کمک کنه ما هم ایشالا شنبه صبح عازم سفر هستیم از کمکهای دوستای مهربون تشکر میکنم روز اول:صبح قبل از تحویل اتاق کاخ دلمه باغچه و غروب یا پاساژ جواهر یا تور کشتی بسفر روز دوم:صبح :ایاصوفیه،سلطان احمد،توپکاپی،بازار ادویه...وغروب جواهر یا تور کشتی بخاطر هوا و گیر نیومدن بلیط تور کشتی ممکنه جای این دو با هم عوض شه روز سوم:برج گالاتا وبعد از ظهر استانبول فروم و اکواریوم روز چهارم:صبح:یا پارک مینیاتور یا داخل هتل استفاده از استخر،حمام ترکی،...... بعد از ظهر الویوم شام زیرپل بغاز واورتاکوی روز پنجم:صبح :جزیره بیوک ادا و ساحل اختصاصی پرنسس بیچ وگشت در جزیره و ناهار(ریلکسیشن) بعد از ظهر کمی استراحت غروب استقلال روز ششم:صبح اگه خسته نبودیم و وسایلارو جم کرده بودیم 9 تا 11 چرخیدن در جای نزدیک به هتل یا استفاده از هتل بد از تحویل اتاق تا ساعت 5 بسته به اونروز داره که حال خرید داریم(استوریا نزدیک هتلمون،کاله سنتر) یا ریلکسیشن که ممکنه بریم لب ساحل کیلیوس یا ببکو یا مرمره دوستام اگ جایی مشکل داه بگید مرسی ایشالا همه سفرهای خوبی داشته باشیم
2738
اره مایا جون 5 شبیم شما کی میرین ایشالا منم رفتم اگه داشتم از خستگی نمیمردم میام بهتون گزارش میدم من اینروزا همش ساعت 3 شب خوابیدمو 8 بیدار شدم انقد کار داشتمو استرس خواب و غذام به هم ریخت هزارتا قرص دارم میبرم که خستگی مریضم نکنه خخخخخخخ
2706