2733
2734
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984852 بازدید | 25326 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی یه مورد دیگه (آخه خیلی زیاده دونه دونه یادم میاد) به رااااحتی میتونین از ایستگاه مارماری برین سمت آسیایی با قطار زیر دریایی میره سمت آسیایی و علاوه بر اینکه میتونین از اسکله با کشتی برین ما صبح از ایستگاه مارماری ( ینی کاپی) رفتیم سمت آسیایی (ایستگاه اوشکولار) با همون اتوبوس ایستگاه سوار شدیم و یه دور کاااامل مسیر را با اتوبوس گشتیم و برگشتیم دوباره با اتوبوس رفیتم خیابون بغداد گشتیم که بسیار زیبا بود بعدم با دولموش اومدیم اسکله کادیکوی و برای برگشت با کشتی برگشتیم (غروب بود و منظره دریا قشنگتر ) به اسکله امین اونو و برای شامم رفتیم رستورانای زیر پل بغاز و لذذذذت بردیم
لحظه ها عریانند، به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز ....
2728
2738
اگر هتلتون تو منطقه خط تراموای آکسارای هست،( منظورم تراموای که یه سرش اسکله کاباتاشه ... چند صفحه قبل یکی از دوستان تک تک ایستگاه ها را نوشته بودن ... دستشون درد نکنه ) دقیقا به موازات همون لاین ایستگاه های اتوبوس هم هست .اتوبوس شماره 93 زیتون بورنو را سوار بشین و ایستگاه اولیویوم پیاده شین 5 دقیقه تا خود مرکز خرید پیاده روی داره (این مسیر از همه مسیرهایی که شنیده بودم، سر راست تره) فکر کنین ما از جلوی هتل سوار اتوبوس شدیم و جلوی اولیویوم پیاده شدیم. ضمنا حتما حتما اولیویوم برین من روز سه شنبه اونجا رفتم جدای از سه شنبه بازار، بعضی برندها اونجا تخفیفشون بیشتر بود من کتونی نایک خریدم با تخفیف 30% ، 140 لیر ولی همون تو جواهیر بعد تخفیف شده بود 220 لیر ضمنا ال سی الیویوم تنوع لباس بچه خیلی خیلی بیشتر از جاهای دیگه بود ( استقلال و جواهیر و ... )
بله کنتیا جان منم اونجا خبر نداشتم میخواستم تا اسکله کاباتاش برم و با کشتی برم ولی رسپشن هتل راهنماییم کرد عزیزم از ایستگاه ینی کاپی حدود حداکثررر 10 دقیقه اگه اشتباه نکنم، سیرکه چی هم ایستگاه داشت و بعد میرفت زیر دریا و سمت آسیایی
2706