2733
2739
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984873 بازدید | 25326 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من یادم رفت عنوان کنم که. اقای فدورا منطقه سیرکه چی رو پیشنهاد دادن من قبلش هتل پرار رز توی استقلال رو رزرو کرده بودم ک ب توصیه ایشون اونو کنسل کردم. و سیرکه چی هتل گرفتم که موقعیت مکانیش نسبت به استقلال خیلی بهتر بود
سلام دوستان یه سوال. من برای اولین بار قصد دارم از بوکینگ رزرو کنم.. میشه بهم بگین این قیمتایی ک زده برای اتاق دوتخته نفریه یا نرخ اتاقه؟؟ مثلن زده ۵۰ یورو نفری ۵۰ یا دونفر ۵۰؟؟
سلام به دوستان خوب و جناب فدورا، فردا شب به امید خدا راهی استانبول هستیم....سوییت ضیا....تجربیات و شرح سوییت رو همینجا مینویسم....خیلی خیلی هیجان زده هستم....و از آقای فدورا بسیار بسیار ممنونم که در رزرو واقعا کمکم کردن و هیچ سوال من رو بی پاسخ نذاشتن و همه رو با صبر و حوصله پاسخ دادن....ممنون ازتون
پدر آسمانی من....!!!جایت اینجا روی زمین خالیست...
2738
سلام من فردا عازم استانبول هستم بار اولم هست لطفا هر پیشنهاد ی برای لذت بردن از سفرمون دارید بدید... خودم هم چند تا سوال دارم دوستان و خصوصا آقای فدورا یکی در مورد سیم کارت ایرانسل و همراه اول میخواستم بدونم تعرفه هاشون چه طور حساب میشه اگر گوشی روشن باشه و فقط از اینترنت و وایبر و اینا استفاده کنیم هزینه رومینگ تعلق میگیره؟ کلا هزینه ی استفاده ش زیاده ؟ لطفا اسم چند تا از غذاهای خوشمزه که با مذاق ما سازگار هستند رو بگید و اگر ممکنه قیمت و مکانش رو...
هوای گریه هامو داری یا نه...
دوستان من و همسرم و بچه دو ساله م فردا تا دوشنبه صبح استانبول هستیم میشه لطف کنید و یه برنامه تفزیحی برامون بنویسید که کجا ا بریم چی بخوریم و از کجا خرید کنیم؟ واقعا گیج شدم اصلا نمیدونم چی کار باید بکنیم... قصد سفرمون هم تفریحی و در کنارش خرید هست جاهای تاریخی و فرهنگیش رو دوست داریم بریم و اینکه خرید خوبی داشته باشیم ممنون
هوای گریه هامو داری یا نه...
2706