2733
2734
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984763 بازدید | 25326 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بسلامتی، اهان یادم اومد توى جند صفحه قبل، خودتون یا اقاى فدورا کفته بودید که اکه اشتباه نکنم براى یک هفته اونجایید، انشاله خوش بکذره، شاید اونجا همدیکه رو دیدیم.
سلام ، اول از همه ممنونم از وقتی که میذارید و به سوالات جواب میدید ، اگه ممکنه سوالای منم جواب بدید ، من اولن باره که میخوام بیام استانبول 1- الان هوا اونجا چجوریه ؟ من یه بچه 3 ساله دارم به نظرتون الان بهتره بیام یا بذارم شهریور با مهر ؟ 2- از نظر هزینه چطور ؟ مرداد مناسب تره یا شهریور یا مهر؟ 3- اگه تور با قیمت مناسب سراغ دارید به من معرفی کنید باز هم ممنونم
2738
سونیا جان پس شما با تور نمیرید? 1200 مال چهار شب هتل لیونه که مثل اینکه پکیجش بسته شده هتل ال سیزن چهار شب 1110 دوستان اگه تور مناسبتری سراغ دارید واسه سی و یکم تیر میشه بهم بکید مرسی
یاسمن جون، من هم تیر رفتم هم مرداد، همونطور که مامان مانی هم کفت، روزها کرم و بعضا شرجیه و شبها خنک، اما از نیمه شهریور دیکه هوا خوبه. در ضمن، از حالا که فصل سفر شروع میشه "های سیزن" محسوب میشه و تا اخر تابستون قیمتا بالاست، جون بجه مدرسه اى نداری بیشنهاد میکنم نیمه اول مهر برى عزیزم.
انالی عزیز، همونطور که کفتم هنوز تصمیم قطعى نکرفتم، اما قطعا راحت و با قیمت مناسب میرم، فردا منتظر خبرم باش، برنامه و اقداماتمو میکم تا در صورت تمایل، استفاده کنی. فقط بکو بدونم با بجه سفر میکنی یا نه؟
سلام اقاى فدورا البته هنوز میشه وقتو تغییر داد اما من برای تردد از تاکسی استفاده می کنم و فکر می کنم جون دو محل از هم خیلى دور نیستن مشکلى إیجاد نشه، کنسولکرى إیرانم که میفرمایید نیم ساعت کار میبره (اکه مثه ادارات ایرانمون نباشه که کار نیم ساعته یک روز طول بکشه!) . شما خبر دارید صدور ویزا حدودا جند روز طول می کشه؟
2706