2726
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984560 بازدید | 25326 پست
کنیتا . راهیل و باربی و.. ممنون کنیتا جون من این موضوع خوب نفهمیدم .پارسال بهمن که رفتم خیلی جاها 50 به بالا بود ایا همیشه همین افها هستش یا بهمن هم فستیوال بوده . در واقع میخوام بدونم الانا یا حتی ا اخر تابستون اف وجود داره بازم 50 به بالا یانه مرسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زهرا جان شرمنده در مورد جاهای دیدنی و جزیره میتونی توضیح بدی از کجا رفتی و چطور ؟ من وان زمستون رفتم و نتونستیم بگردیم در ضمن من تبریزم .و تو دریاچه شنا میتونی بکنی ؟ من نتونستم پیغام اقای فدرا پیدا کنم به شما زحمت میدم .
2728
سلام آقای فدورا ....من قرار بود با دوستم دوتایی بریم استانبول اما همسر و پسر 11 سالشون هم الان می خوان بیان شما هتلی که مناسب باشه برای ما 4 نفر پیشنهاد میدین ؟ به نظرتون تور بگیریم یا نه؟ و این که هفته قبل ماه رمضان تورها لحظه آخری می خورن یا نه؟
سلام خانم - سولماز مامان آرشا مبلغ25.000 تومان به حساب سیبا-ملی-عوارض خروج ازکشور2110100250009 مبلغ 3.000 تومان به حساب سیبا-ملی-شهرداری قطور 0108191527006 ما فقط رفایم جزیره آکدامار (آخدامار) و دیدن کلیسا رفتیم از جلو هتلی به همین اسم تو خیابان کاظم
خانم آبی توی booking اطلاعات هتل grand halic hotel رو چک کن جلو درب هتل ایستگاه اتوبوس داره که هرجا خواستیدمیتونید برید و با اتوبوس تا میدون تقسیم یک یا دو تا ایستگاه فاصلست سمت راست هتل چند قدم بالاتر ایستگاه مترو هست ، سمت چپ هتل چندقدم بالاتر کوچه سربالایی پله داره از پله ها برید بالا وارد خیابون استقلال میشید هتل تمیز و خوبه و صبحانه مفصل و خوبی داره میتونید تو booking عکسای هتل رو ببینید و نظر کسایی که رفتن رو بخونید ما همیشه میریم این هتل چون خیلی تمیزه برخورد پرسنل خیلی خوبه و خیلی تو آدرس دادن کمک میکنن و از همه مهمتر به استقلال ، میدون تقسیم ، توپکاپی ، گالاتا ، پاساژ جواهر و ... خیلی نزدیکه
ساناز جان استانبول آخر هر فصل که همیشه حراج داره تا 70% ،به غیر از اون هم من هر موقع که رفتم حراج بوده ، امسال هم نوروز بودم و از50 تا 70% زارا .... حراج بود .من فستیوال یه بار 2 سال پیش رفتم که واقعا پشیمون شدم و برام تجربه شد. ساحل کلیوس برای کسانی خوبه که اهل آفتاب گرفتن هستند
دوستان اگه جواب سوال من رو هم میدونین پاسخ بدین...آخه میخوام برنامه ریزی کنم سفرم رو هید فطر استانبول چجوریه؟؟؟جشن یا برنامه ویژه ای دارن؟تعطیلاتشون چجوریه؟؟
پدر آسمانی من....!!!جایت اینجا روی زمین خالیست...
بباربی جان اگه میشه یکم در مورد ساحل کیلیوس هم بگو...ورودی پلاژش چنده؟؟کدوم پلاژش رفتین و کدوم از همه بهتره؟؟؟برای رفتن به اونجا از صبح تا شب باید وقت بزارم و هر چی که بنظرت میرسه بهم بگو در موردش...ممنون عزیزم
پدر آسمانی من....!!!جایت اینجا روی زمین خالیست...
2706