2726
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984502 بازدید | 25326 پست
dostan man do baste ghrs mikham baraye madaram agar baraton maghdoor hast baram biarid
ye kish baraye feshar khone va digari baraye ghalb
age emkanesh hast begid man baraton esmesh ro benevisam
mersi
دوستی ها کمرنگ بی کسی ها پیداست راست گفتی سهراب آدم اینجا تنهاست
سلام مونا جون
من فردا دارم میام ترکیه از شانس من هوا سرد و بارونی شده به نظرت تو این هوا میشه جزیره رفت اخه فردا میخواستم برم بیوک آدا

مونا جون بگو من برات می یارم
من هتلم میدان تقسیمه
LARESPARK HOTEL
TOPCU CADDESI NO. 23 TAKSIM
اینم تلفنم هست 09351494562
فردا 6 صبح به وقت تهران پروازمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

salam azizam
inja aslan hava maelom nist chand rooz mimoni ishala ke hava khob mishe miri jazire
diroz hava garm bood
pariroz dasht baron miomad pas motmaen bash hava khob mishe miri jazire
albate farda o pas farda khobe
مونا جون مرسی از جوابت عزیزم
مونا سمت اکسارای هتل خوب میشناسی؟؟
ما یک بار اومدیم استانبول و هتل گلدن ایج 2 رفتیم ولی شنیدم اکسارای به همه جا دست هست ما از تکسیم تا فروم استانبول همون جایی که اکواریوم هست صد لیر رفتیم و صد لیر برگشتیم هیچ مرکز خریدی هم اطرافش نیست ایندفعه میخوایم بریم اکسارای ولی اژانس میگه اونجا هتل هاش خوب نیست و بدتریناش رو معرفی میکنه که ما بگیم نه!!!!اگه اونجا هتل خوب و تمیز راغ داشته باش و اسمش رو بهم بگی ممنونت میشم
برای شادی روح بابام و پسر عمه ام یه صلوات بفرستین لطفا! *اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم .*
2728
alis jonam
parsak ke dostam omad sare hotel ba toor bahseshon shod shooharam bordashon hotel
omid istanbul kheyli razi bodan gheymatesh ham monaseb bod
age ba toor nayumadi khasti be shooharam migam bebare moarefiton kone
یکی‌ از دوستان برای ارتا کوی خسته بود

اول باید برید بشیکتاش با تراموا از اونجا هم میتونید پیاده برید 15 مین می‌شه هم میتونید با تاکسی برید

یه کار دیگه میتونید برید ایستین پارک بعد از اونجا سوار اتوبوس بشید برید ارتا کوی
مرسی مونا جونم
من هتل امید رو سرچ کردم نتونستم پیداش کنم محیطش اگه خوب باشه بدون تور میتونیم بیایم بریم اونجا نمیدونی الان شبی چد هست ما دو تا دو تخته میخوایم ببخشید توروخدا خیلی ازت سؤال میپرسم انشاالله بتونم جبران کنم زحمتت و عزیزم
برای شادی روح بابام و پسر عمه ام یه صلوات بفرستین لطفا! *اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم .*
سلام مونا جان مرسی که اطلاعات دقیق می دی من خرداد می خوام بیام ولی از الان دارم تحقیق میکنم

فعلا هتل کریسستال و در نظر گرفتم و اینکه مراکز خرید و جاهای دیدنی که شما گفتین و یادداشت کردم ولی یه سوال ما زبان ترکی بلد نیستیم اونجا واسه بیرون رفتن و آدرس پیدا کردن مشکل پیدا نمیکنیم
dostan rasti istanbul ferum mozeh yakh ham ahst shoma ha onja ro raftid
ma mikhastim berim chand rooz pish raftim onja
nafari 22 lir bod az bache ha ham pool mikhastan yani vase pesaram ham 17 lir mikhast ke man goftam narim che fayde dare in hame pool migiran
2706