2726
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984455 بازدید | 25326 پست
ما برای شنبه بعد تور گرفتیم الان هم اعلام کردن که استقلا ل و تقسیم شلوغه به نظرتون تا اونموقع این شلوغیها آروم می شه با یه بچه کوچک واقعا باید چکار کرد هتلمون هم تقسیمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خدمت دوستان من چهارشنبه میرم استانبول اوضاع چطوره هوا خوبه کالسکه اگه کسی برده توهواپیما جزو همون بار تو هواپیمامحسوب میشه
گاهی دلت ازکسی میگیره که فکر میکردی با تمام ادمهای کنارت فرق داره...وبا کسی زندگی کن که مجبور نباشی یه عمر برای راضی نگه داشتنش فیلم بازی کنی
2728
ممنون fedora جون من تو سایتش خوندم که غیر از روش آنلاین یه روش هم داشت که حضوریه(apply on paper) ما 4شنبه داریم میریم استانبول هتلمون هم میدون تقسیمه
به حباب نگران لب رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد...
سلام مایسا جان ما هر وقت کالسکه میبریم دم در هواپیما میگیرن و ربطی به بار نداره البته بعد با بار میاد اما اگه منظورتون وزنشه نه با بار حساب نمیشه
پرسه زدن درخیالت،زیباترین نیاز من است.هوایم باش که نفسم نگیرد
آقای فدورا برای رفتن به این جاها میشه بفرمایید تاکسی به صرفه میشه یا مترو و ... از تقسیم؟ دونفر و یک نوزاد هستیم با کالسکه جواهر- فروم استانبول- اسکله برای تور جزایر- توپکاپی و پل بغاز
راهیل جون مرسی بابت جوابت اقای فدورا اگه زحمتی نیست میشه از تون بپرسم از هتل لیون توتکسیم تاسفارت ایران وانگلیس چقدر فاصله است منظور زمانیه.وسوال دیگه داشتم بابت اینکه شمااطراف هتل لیون رستورانی میشناسید که از نظر غذایی شبیه ما باشه که بشه به بچه کوچیک البته دوساله غذا دادوچه غذاهایی با طبع ما ایرانی ها هست
گاهی دلت ازکسی میگیره که فکر میکردی با تمام ادمهای کنارت فرق داره...وبا کسی زندگی کن که مجبور نباشی یه عمر برای راضی نگه داشتنش فیلم بازی کنی
شرمنده اینقدر سوال پرسیدم اگه بچه همراهمون نبود میشد همه غذاها رو تست کرد
سلام دوستای خوبم ممنون میشم کمک و راهنماییم کنین ما جمعه پروازمونه به همرا یه پسر بچه شیطون یک و نیم ساله اولا میخواستم بهم بگین هتل آل سیزن وهتل ازبک و هتل گرند میلان کدومشون بهتره؟آل سیزن خوبه؟ ثانیا ما فقط 4 روز اونجاییم،اگه لطف کنید بهم بگین هرروز واسه چه جاهایی برنامه ریزی کنیم که حداقل جاهای دیدنی رو دیده باشیم و دلمون نسوزه ممنون میشم البته بیشتر اماکن تاریخی و قشنگ و یکی دوتا مرکز خرید باقیمت مناسب که واسه خودم لباس مجلسی و واسه پسرم لباس بچه بخرم و سوال بعدی هم این که بچه من هنوز غذای آبکی و میکس میخوره،واسه غذاش چیکار کنم؟نمیشه که همش بهش سرلاک بدم کدوم هتل در منطقه سیرکه چی هست؟ خیلی ازتون ممنون میشم .
آقای فدورا کاملا درست می گید من و همسرم علاقه خاصی به شبهای استقلال داریم برای همینه که همیشه تکسیم هتل می گیریم این دفعه می خواستیم بریم گرند جواهر اما این خانم از این هتل تعریف کردند ما هم مجددا تکسیم هتل گرفتیم فکر کنم این دفعه هشتم که می رم استانبول
2706