2737
2734
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984919 بازدید | 25326 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها منم هم برای ماه عسل می رم و 5 شنبه همین هفته راستشابخواهید نمیدونم چقدر پول باید دنبالمون ببریم حداقلش ومن وهمسری نمی خواهیم اونجا هزینه ای برای غدا کنیم می خواهیم ازهمین جا ببریم به نظرتون چی می شه ازاینجا برد ؟ ممنونم اگه راهنماییم کنید
2728
طلا جان من واسه 3 خرداد رفت و 10 برگشت رزرو کردم. چارتری واسه اونموقع نداشتن. نفری 2500 با هتل آلفا 7 شب البته با یه بچه زیر دوسال. من از آتی گرفتم. با این پولی که واسه بلیط دادم دیگه واسه هتل نتونستم بیشتر هزینه کنم:( البته اینجا بچه ها این هتلو رفته بودن و ظاهرا که خوب بوده. برگشتی بیا تعریف کن.
سمیراجون با چه پروازی این قیمتو داد؟ توی سایت بوکینگ برای این تاریخ نفری یک میلیون میافته براتون نوشته هفت شب 603,دلار برای دونفر دوستان توی سایت بوکینگ نوشته پرداخت موقع اقامت در هتل. هیچ پیش پولی برای رزرو نمیخواد؟
شما تبدیل به همان چیزی می شوید که بیشتر درباره آن فکر می کنید....
اواجون اپلیکیشن booking و tripadvisor رو میتونی از بازار دانلود کنی برای اندروید.... اینطوری اسم هر هتلی رو بزنی اطلاعاتش میاد ..عکسو... از خود سایتهاشون خیلی راحتتره
شما تبدیل به همان چیزی می شوید که بیشتر درباره آن فکر می کنید....
2738
سلام دوستان ما هم داریم 1شنبه می ریم استانبول.پرواز ترکیش از شیراز.هتلمونم سمینال.من که 2 تا سوال داشتم هیشکی بهم جواب ندادولی برگشتم به همتون جواب می دم که چیا خوب بودن.البته شاید از اونجا هم بتونم باهاتون در ارتباط باشم
مرد بقال از من پرسید چند من خربزه می خواهی؟من از اوپرسیدم دل خوش سیری چند؟ 
دوستان من تو همین تاپیک خوندم دو تا از خانومها رفته بودن و به نسبت 3 ستاره بودنش خوب بوده. سایت تریپ ادوایزر هم امتیاز خوبی داشت. من با پرواز ترکیش از مشهد این قیمتو گرفتم . البته امشب میرم واسه تسویه حساب. خبرشو میدم. تقریبا همون 603 هست چون ما پروازمون فقط نفری 1400 میش:(
شهنا جونم ممنون عزیزم راهنماییم کردی من اونجا می رم به نظرت جنس چی بیارم برای خودم وبرای فروش چی بیارم می ارزه ؟ راستشا بخوای خیلی ها بهم گفتن جنس بیار ما ازت می خریم ولی من اصلا نمی دونم چی بیارم که واقعا برای فروش تو ایران خوب باشه
راستشو بخوای فکر نکن میری اونجا همه چی اروزنه و میتونی حسابی خرید کنی اینجوریام نیست ... اونا هم مارکهای خاص خودشونو دارن که گرووونه.. پوشاک ال سی وال کی کی LC WAKIKI نمیدونم درست نوشتم یا نه.. لباس های بچه گانه خیلی شیکو ارزونه... و سوتین های NBB نسبت به اینجا خیلی ارزونه من خودم بهمن ماه از اونجا گرفتم 17 تومن حالا ببین اگه بیاری واقعا میخرند بیار والا میمونه رو دستت... بستگی داره کجاهارم بگردی که چیزای خوب و ارزون پیدا کنی یا نه و اینکه غذا از اینجا میبری خوب کاری میکنی ما اونجا میخوردیم خیلی گرون بودن..
2706