2726
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984526 بازدید | 25326 پست
سلام دوستان سفر 10 روزه ما به علت فوت پدر شوهرم 4 روزه تمام شد و ما دیشب رسیدیم البته چون پول ده شب رو پرداخت کرده بودیم هتل قبول کرد که 6 شب دیگه رو برای ما نگه داره تا ما برگردیم و استفاده کنیم....از شانس ما روز آخری هوا کلی گرم شد و ما تونستیم کلی بریم بیرون.پیشنهاد میدم این سایت هواشناسی accuwhether رو حتما قبل از رفتن چک کنید پیش بینی هاش واقعا عالیه. تا یکماه اینده هم درست پیش بینی میکنه البته این سایت رو آقای فدورا معرفی کردندکه جا داره همین جا به خاطر کلی راهنایی هاشون که در زمینه های مختلف وقت گذاشتن برای من تشکر کنم.ما احتمالا دوباره بعد از چهلم میریم .ولی خانمایی که بچه زیر سه سال دارن اگر واجب نیست نرن چون خیلی هواش سوز داره مثل هوای اردبیل و جاهای سردسیر ایرانه..به نظرم هوا که خوب باشه همه چیز یه طور دیگه است حتی برای خرید..
همه بچه ها حق دارند در آرامش زندگی کنند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان سلام..
یه سوال ؟؟ دوستانی که اطلاع دارید میشه بگید آیا کریسمس شهر استانبول برنامه خاصی داره یانه؟مغازه ها و پاساژها جشن و تزئینات دارند یانه؟کلا" با حاله یا نه..
مثل بانکوک یا دوبی یا مالزی که برنامه دارند...
2728
سلام دوستان عزیز ممنون از همه مطالب مفیدتون یک سوال دارم که در مطالب پیدا نکردم:

من در سفر قبلیم به استانبول چون سایزم بزرگه فقط از c&a , خیلی کم از ال سی واکی تونستم برای خودم خرید کنم.coton و.... سایز من نداشتن . در فرودگاه خانمی می گرفت خیابان باکیر کوی سایز بزرگ داره و حتی cotton یک شعبه انجا داره که تا سایز 50 داره کسی اطلاعاتی در این مورد داره ؟؟؟؟؟؟؟ و یا کلا سایز بزرگ کجا هست ؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی ممنون می شم .

سلام من جمعه برگشتم ... هوا بارندگی بود . یک وقتهایی هم افتاب میزد در کل بد نبود ولی افتضاااااااااااااااااااااااااااااح گرونی بود اصلا خریدی نشد بککنم ... دم کریسمس هست قیمتهاشون رو بردن بالا به جای اینکه بیارن پایین

پرواز گور به گور شده اسمان هم که بیچاره مون کرد با تاخیر 4 ساعته اش

فرصت شد میام خیلی چیزها رو میگم
آزادی ... هر چی میخوای پشت سرم بگو ... مهم اینه من و هدفم بزرگتر از مغز کوچیک و یاوه گویی هات هستیم
آتسا جون لباس مجلسی سایز بزرگ رو من تو عثمان بی بالاتراز ایستگاه مترو سمت راست چند تا مغازه هست یکیش big boss و اون یکی xxl هست اسمش میخرم و چیزهای خوبی داره ولی الان همه گرون بود

توصیه میکنم اگر قصد خرید دارن الان اصلااااااااااااااااااااااااااااااااااا و ابداااااااااااااااااااااااااااااااااا نرین ..عوضش اخر فصلشون اسفند اخر ارزونیه

من حتی تو اولیوم هم سه شنبه رفتم نشد خرید کنم
آزادی ... هر چی میخوای پشت سرم بگو ... مهم اینه من و هدفم بزرگتر از مغز کوچیک و یاوه گویی هات هستیم
عجیبه همه میگن برای کریسمس کلی اف میخوره.
بعد اونجا که مثل ایران نیست قیمتها رو سر سال نو ببرن بالا. هر چیزی حساب کتابی داره
تا اونجا هم که من میدونم همه فروشگاهای بزرگ که در همه جای دنیا هستن مثل اچ اند ام ، سی اند ای و...... شب سال نو آف میزنن.

من حتی دوستم حدود سه هفته پیش رفته بود .با اینکه اف هم نخورده بود تونسته بود کلی خرید کنه!!!!
من خوشبختم برای داشتن دو چشم بینا، دو گوش شنوا، دو دست و دو پای توانا ، زبانی گویا، بدنی سالم و همسر و فرزند و خانواده ای خوب و سلامت و شاد. پروردگارم ، برای همه داده ها و نداده هایت سپاسگزارم...
آقای فدورا میشه راهنمائی کنید که لیر بیاریم بهتره یا دلار ؟؟
دلار رو اونجا چقدر به لیر تبدیل میکنن ؟؟
و منظورم صرافیهای اونجا هست نه مغازه ها. چون معمولا مغازه ها کمتره.

ممنون از راهنمائیتون
من خوشبختم برای داشتن دو چشم بینا، دو گوش شنوا، دو دست و دو پای توانا ، زبانی گویا، بدنی سالم و همسر و فرزند و خانواده ای خوب و سلامت و شاد. پروردگارم ، برای همه داده ها و نداده هایت سپاسگزارم...
سلام دوست جونیا�بخاطر میل زیادی که زدید و آدرس سایتمونو میخواستید جای امضام آدرس سایت و فیس و زدم�سخت بود به تک تکتون میل بدم�
Www.classic-moda.com
کلاسیک پوشاک زنانه facebook
بوووووووس
2706