2737
2734
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984844 بازدید | 25326 پست
بستک جون ممنونم. این سایت از لحاظ امکان رزرو هتل تو همه دنیا خیلی جالبه. البته گویا روی قیمت ها میکشه ها. من یه هتل رو از سایت خودش و اینجا مقایسه کردم سی چهل درصدی کشیده بود رو قیمت هتل ! حالا بازم مقایسه میکنم ببینم چطوریه.

آلیس جون آخه یه پروازایی اومده نمیدونم زاگرس و تابان و غیره. شنیدم اصلا هم خوب نیستن. در مقایسه با اونا ایران ایر رو گفتم. البته پارسال یکی از آشنایان با ایران ایر رفته بود استانبول اصلا راضی نبود. حق با توئه. من یک بار قبلا رفتم ترکیه اونم ترکیش رفتیم کوش آداسی خیلی خوب بود.

ضمنا در مورد هتل ارزون منم منتظر پیشنهاد مونا هستم آخه به هر حال اونجا ساکنه و بهتر اونجا رو میشناسه. ولی ازین سایت (http://www.hostelworld.com) میتونی مورد های خوبی پیدا کنی. کشور و شهر رو انتخاب میکنی و لیست میده. (http://www.hostelworld.com/search?search_keywords=Istanbul,+Turkey&country=Turkey&city=Istanbul) فقط حواست باشه پرایوت روم رو انتخاب کنی آخه بعضیاشون خوابگاه اشتراکی هم دارن که برای ما مناسب نیست. گزینه های زیادی هم برای انتخاب داره. ولی خب انگار مورد های خوبش زود پر میشن. چون من چند جا نگاه کردم مثلا برای یک ماه بعد اتاق دو نفره جا نداشت. اگه جایی رو مونا جون معرفی کرد میتونیم اینجا چک کنیم

راستی مونا جون منطقه سلطان احمد چجور جاییه؟ از لحاظ محیط و دسترسی؟
سلام به همگی. من هم همه پست‌هارو هم تو اون تاپیک قبلی هم اینجا خوندم. خیلی کار خوبی کردین که این تاپیک و راه انداختید. من هم قصد سفر دارم به استانبول. احتمالا آخر این ماه یا اوایل اردیبهشت. کلی اطلاعات جمع کردم و به همسرم گفتم اونم خیلی خوشش اومد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از مونا هم ممنون که وقت میذاره برای تاپیک. اگر کسی تور با قیمت مناسب پیدا کرد به من هم خبر بده. تور چهارفصل و دیدم قیمت هاشو برای 3 روز فقط گذاشته. چطوری می‌تونم برای 8 روز و ببینم یا اطلاعاتی به دست بیارم؟
2728
عزیزم من از اتوبوس خبر ندارم الی جون از شوهرم می‌پرسم و بهت میگم

عزیزم باید اول بیاید با dolmosh اکسارای با مترو برید به سمت otogar (ترمینال) از otogar سوار تاکسی بشید 5 لیر میگیره تا دم داره اونجا

عزیزم جاهای قشنگ زیاده ولی‌ اگه زمان زیاد داری و می‌خوای خوب بگردی و کشتی سوار‌ی کنی‌ و یه جای خوب بری از اکسارای سوار کشتی بشید برید yalovaمی‌دونم که پشیمون نمیشی‌ عزیزم از اونجا برید ترمالی اونجا یه پارک جنگلی‌ بزرگ هست که چند تا توش کاخ ، آب گرم هم است که برای آب گرم باید 10 لیر بدید ولی‌ مطمئنم کلی‌ بهتون خوش میگذار

ortakoy هم هست درسته اینم از شوهرم می‌پرسم و بهتون میگم
baraye keshti ham bayad 11 lir bedid
دوستی ها کمرنگ بی کسی ها پیداست راست گفتی سهراب آدم اینجا تنهاست
دوستان برای هتل پارسال یکی‌ از دوستان اومده بود اینجا که برای هتلشون دچار مشکل شدن با من تماس گرفتن من شوهرم رو فرستادم اونا رو برد یه هتل راضی‌ بودن با صبحانه هر اتاق دو نفر دلار باهاشون حساب کرد اگه شما‌ها هم اونجا رو بخواید من به شوهرم میگم فامیل دور خودشون برید اونجا

اسم هتل هم هتل امید هست تو میدون اکسارای

از اکسارای هم که به همه چیز نزدیک تر میشید به نظر من مرکز خرید نزدیکتره جاهای گردشی هم نزدیکتره
?منطقه سلطان احمد خیلی‌ بزرگ باید خوب بلد باشید تا بتونید بگردید

سلطان احمد و آیا سوفیا روبروی هم هستن که آیا سوفیا رو موزه کردن دقیقا پشت موزه یه پارک هست (باید از کنار موزه رد بشید ) یعنی‌ احتیاجی‌ نیست وارد موزه بشید میرید اون پشت یه پارک بزرگ هست که میرید روی تپه یه سفره خونه سنتی است میتونید برید بشینید و حسابی‌ بهتون خوش بگذره

اگه همون پارک رو ادامه بدید و بیاید بیرون باید برید دست چپ نزدیک اسکله میشید میتونید برید به سمت اسیایی
منطقه سلطان احمد خیلی‌ بزرگ باید خوب بلد باشید تا بتونید بگردید

سلطان احمد و آیا سوفیا روبروی هم هستن که آیا سوفیا رو موزه کردن دقیقا پشت موزه یه پارک هست (باید از کنار موزه ردو بشید ) یعنی‌ احتیاجی‌ نیست وارد موزه بشید میرید اون پشت یه پارک بزرگ هست که میرید روی تپه یه سفره خونه سنتی است میتونید برید بشینید و حسابی‌ بهتون خوش بگذره

اگه همون پارک رو ادامه بدید و بیاید بیرون باید برید دست چپ نزدیک اسکله میشید میتونید برید به سمت اسیایی
2738
2706