2737
2734
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984826 بازدید | 25326 پست
نیروانا جون زمانی که شما رفتی با الان خیلی فرق داره
دیشب هزاران نفر زخمی شدن
زمانی که شما رفتی پلیس عقب نشینی کرده بود
میخوان برن مسافرت خوش بگذره نه اینکه برن جنگ
الان هم نخست وزیرشون گفته حمله کنید تقسیم و بگیرید
پلیس هم حمله کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نیروانای عزیزم ، اینجا کسی نمی خواد بره جنگ که قرار باشه شجاعتش رو نشون بده !
یه سری ادم که هزینه کردن و می خوان چهار پنج روز همراه خانواده ارامش رو تجربه کنن و رفرش شن ، اگر هم می گن نگران بچه شونن دلیل بر ترسو بودنشون نیست عزیزم ! نمی دونم شما بچه داری یا نه ؟ اما فکر می کنم شما هم راضی نباشی بچه تو رو از اتاق خواب اروم و دوست داشتنی ش ببری با صدای ترقه !!! بخوابونی که رفتی مسافرت
وگرنه زنای ما هم تو زمان انقلاب و جنگ و حوادث چند سال پیش نشون دادن از این بید ها نیستن که با باد بلرزن !!!!
تبسم جان فندق زاده ایستگاه مترو داره ، تو گوگل مپ ببین چقدر با هتلتون فاصله داره با مترو میتونی خیلی از مراکز رو بری
هتلتون رو هم حتمن عوض کن
http://www.smileycodes.info
اوکی مال مامان جون الان خودم دارم اماده میشم برم اژانس ببینم چه میکنیم
از همدلی همتون ممنونم
خدایا من در کلبه ی حقیرانه ی خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری من چون تویی دارم و تو چون خود نداری
تبسم عزیزم ایشالا شلوغیا فروکش می کنه
دیروز انگار خیلی شلوغ شده
البته شما نی نی داری و باید هتلت عوض شه

روبی عزیزم مطمئنی هزاران نفر زخمی شدن؟

بچه ها من آسیایی زندگی می کنم از تکسیم خبر ندارم اینجا هم مردم اعتراض می کنن اما پلیس اصلااااااااا کار نداره
بعدش اینا قابل قیاس با پلیسای ایران نیستن
تیراندازی و زخمی شدن هزاران نفر رو من اصلاااااااااااااااا باور نمی کنم چون دارم بین اینا زندگی می کنم
متاسفانه بازار شایعات داغه و تی وی ایران و بی بی سی هم داره دامن می زنه
2738
امروز روز سوم بود.دوروزه تلاش میکردم براتون خبر بفرستم نمیشد.هتل من ماربل نزدیک تکسیم هست دیشب تادم در هتل شلوغی بود.ولی ماکه صبح رفتیم بیرون شب 9آمدیم هتل.9.30دیگه جدی شد و سر و صدا و گاز اشک آور.ولی امروز صبح انگار هیچ اتفاقی نیفتاده.هتل ماربل خیلی خوبه.تمیز.خیلی آدمای مهربون.تلاش میکنن بفهمن چی میخوای و همینطور تلاش میکنن کمکت کن.انگلیسی در حد خود ایرانیها بلدند.
خداکنه دیگه همه چیز آروم بشه تاشماها هم باخیال آسوده بیاین.چون منم تا دوسه روز پیش وضعیت شماروداشتم و نمیدونستم برم یانه.ولی الان خوشحالم آمدم. پلیس اینجا با ایران قابل مقایسه نیست.مردمش با ماسک مخصوص گاز اشک آور تو خیابون رفت وآمد میکنن.وسای اغتشاش رو براحتی کنار خیابون میفروشند.پلیس کارشون نداره.پلیساشونم آدم لذت میبره میبینه.اینجا هم که همه جا فستیوال هست.ولی خوب همونطور که بچه هاگفتن بازم به پول ما گرونه.اما من کلی خرید کردم
50 درصد هست.پیرهن مردونه های کتان با 50%قیمتش 45-50لیر هست.ولی ال سی پیرهن مردونه های خیلی خیلی قشنگی داره.برای زنانه من ال سی جواهر رو بیشتر پسندیدم.کلا جواهر جنساش شیک تر هستن تا الیویوم.
فقط بدی این اغتشاشا این بود که گاهی بعضی خیابونا بسته میشد که باید باتاکسی میرفتی.امروز مسیر مستقیم تکسیم تا جواهر راتاکسی مجبور شد چند بار مسیر عوض کنه شد22لیر.برگشتنا به بتبام گفتم شماها باتاکسی برگردین من خودم میام.ایناباتاکسی برگشتن40لیر پیادشون کرده تاکسی.ولی من بامتروبرگشتم با2لیر ناقابل.بابام آتیش گرفته بود
سلام دوستان امیدوارم سفر همتون بی خطر باشه
نیروانا جان من الان امدم و جوابتون را خوندم ببخشید که دیر شد ولی یک دنیا سپاسگذارم
پرسه زدن درخیالت،زیباترین نیاز من است.هوایم باش که نفسم نگیرد
سلام ممنون دوستم از خبر رسانیت
ما امروز رفتیم بلیط رو گرفتیم ووچر کریستال رو داد گفت دستتون باشه تا تکلیفتون معلوم بشه
فردا معلوم میشه یا سه ستاره یا پنج ستاره
گفت امروز ارومه هتل رو عوض نکن گفتم نه اصلا نمیشه ما یه هفته اونجاییم و اوضاع ثبات نداره و هر لحظه ادم استرس داره
خدایا من در کلبه ی حقیرانه ی خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری من چون تویی دارم و تو چون خود نداری
سارا . مامان آروشا آره عزیزم مطمئنم ! تو هتل ها زخمی ها درمان میشدن
دوستان از امروز صبح اوضاع آروم تره .
اگر میخوایید برید اگر هتل تو تقسیم نگیرید دیگه نگرانی نمیخواد داشته باشید .چون هر لحظه هر چیزی باز ممکنه
ولی جاهای دیگه میتونید راحت از مسافرتتون لذت ببرید
تبسم جان بیا اینجا به لیدرتون بگو هتلو عوض کنه زیر بار زورشونم نرو. ما اشتباه کردیم دیروز هتلمونو عوض نکردیم ولی تمام هم هتلی هامون رفتند یه هتل دیگه.بدون هزینه و مشکل..... به نظرم استرس اینجا بودن با بچه کوچیک خیلی وحشتناکه من دیشب بدترین شب زندگیمو تجربه کردم امروز خوب بود تا ٩ که شلوغ شد. الانم باز صدای گاز اشکاور میاد. یه خانمه که مقیم اینجاست میگفت ٦ تا پلیس دیشب انتحار کردند برای اینکه به مردم تیر نزنند.(عین پلیسهای خودموننند)
ما تمام رفت و امدمون با تاکسیه کلی هروز پول تاکسی میدیم چون جرات تقسیم رفتنو نداریم.
امروز رفعیم سمت زیتون برنو هیچ خبری نبود و زندگی در جریان بود. بیای بهت خوش میگذره به شرطی که اینوری نیای.....
2706